IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Остава ми и 1/3 от дългата, която отворих на 3612. Стопът е на 3682.

    Коментар


    • Здравейте, колеги.

      И аз съм твърдо за БЪЛГАРСКИЯ, но нека не забравяме, че всеки допуска грешки.

      Ударен лимит на късата от 3833:



      Първоначално изпратено от toty
      покупка на евра от 59, стопа е 20 пипса..
      Тоти, няма да преписваш, хехе.

      После капанът беше следния:



      Ордерите са задействани и остава пазарът да е на същото мнение:



      Ако стопът издържи до 18:00, мисля, че ще потръгнат нещата, но си е божа работа...

      А я да ви скандализирам с един въпрос, хихи... Ще отстрани ли Левски довечера Тампере?

      Коментар


      • Банк BNP Paribas придерживается позитивного прогноза по евро и говорит, что евро/доллар, скорее всего, продолжит свое восхождение. Банк рекомендует покупать пару на спадах до уровня $1.3760 с целью на $1.3855. Если этот уровень будет пройден, то в среднесрочной перспективе потенциал роста сохранится до области $1.40-1.42.
        Forexpf.Ru - Forex News
        До тук добре , но ми се струва че всички така го
        играят и това ме притеснява , но обикновено винаги
        като започна да се съмнявам става така както съм го
        мислил и в крайна сметка аз оставам с пръста в устата
        По рано писах за евентуална корекция при паунда
        но беше много лоша идея .

        Коментар


        • toty,
          Всичко е възможно, за мене Канадеца е все още в ничия зона. Ни нагоре, ни надолу. Само затваряне под 1.05 или над 1.0580 ще ме убеди да играя (Лично мое мнение)

          Коментар


          • Ауууу, какво ви става...няма слънце, а защо така сте слънчасали и изервили
            Успокойте се и чакайте изявлението на Бернанке. Очакванията са да няма промяна в лихвата, но поради проблемите с ипотеките някои очакват изявление засягащо темата с евентуално скорошно сваляне не лихвата идващо в помощ на сектора. Това би накарало инвеститорие да продават доларово деноминиране активи, което пък ще свали долара към пренсите му дъна. Аз лично не вярвам че ще кажат нещо за сваляне на лихвата, както повечето анализатори
            Това е просто мнение. Това не е предпоставка за търговия.

            Коментар


            • Форексов ,не се впрягай днес си ти на мушката тук винаги има по една жертва .
              "Бог е създал човека, а Самуел Колт ги направи равни"...

              Коментар


              • Нещата станаха по детски..
                смяяяяяяхххх
                Вие не сте нормални бе ))))

                Първоначално изпратено от Plamen1967
                От събитията до сега виждам само един добър лонг на $/К$ но само над 1.0580...
                Няма новини от Канада днес...
                аз за това и казах че около 0590 ще затварям късите,
                за да мина евентуално на дълги
                Все още мисля, че тованяма да се случи.
                Успех!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от st10
                  Кажи какво мислиш за златото в средносрочен план
                  Очаквам в следващите месеци златото окончателно да престане да се
                  влияе от акциите. Това е което ще следа за да купувам още, трябва да се
                  потвърди това което видяхме последната седмица-две.
                  Бичи съм настроен, разбира се

                  Коментар


                  • Форекс Форексов,
                    Хей "смехурко" къде ти са запетайките пред Че-тата тогава ... Хм сега виждам, че и край на изречението не си сложил. Явно и последния грош си пропилял и от глад чак и препинатилните знаци си почнал да ядеш Дай ми сметката си да ти пратя малко финикийски знаци

                    Оня пък решил че се заяждам с него Не се заяждам, но толкова ви е самочувствието и самосъзнанието --- като кажеш на лайното че е лайно

                    Коментар


                    • значи сега е 1.3765 очаквам да иде до 1.3773 и после да слезе малко до към 1.3753 . това го играя и държа дългата
                      Forex , форекс новини и стратегии

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Plamen1967
                        Да вземе да се върнеш в 3 клас да си припомниш граматиката, че пред ЧЕ се слага винаги запетая...ФОРЕКС - FOREX

                        40-годишнен неграмотник. Ти се върни в трети клас ---->


                        когато ЧЕ се използва в комбинация с ВЪПРЕКИ, запетаята се слага преди ВЪПРЕКИ, а не преди ЧЕ. Цъкай си среброто сега -- дано се справяш с него по-лесно отколкото с пунктуацията.

                        Коментар


                        • От събитията до сега виждам само един добър лонг на $/К$ но само над 1.0580...
                          Няма новини от Канада днес...

                          Коментар


                          • Здравейте Спекуланти :-)

                            Коментар


                            • покупка на евра от 59, стопа е 20 пипса..

                              Коментар


                              • И аз мисля да купя малко евро сега, а и кабела пое желаната южна посока

                                Успех

                                Коментар

                                Working...
                                X