IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • купих малко паунд йена от 241.48 стоп 30 пипса цел 50, че много скука бе.. ; ))


    е па не станА... сигурно решиха, че е крайно време да си лягам ))
    Лека, мека и полека!

    Коментар


    • .....

      Коментар


      • Бесния Форекс-донор, нека не разваляме форума.


        За моето IQ не се притеснявай. Разликата между моето и твоето вероятно е 1 или 2 цифри, поради простата причина, че твоето явно е четири или пет-цифрено.


        Лека нощ и да поздравиш Митеви.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от besniy
          ...това непречи всеки да си изказва мнението...
          Ами изкажи го де... Въпросът е, че мнение, позиция или нещо по- определено от ругатни не видях в постовете ти, хехе... Супер забавно ми е да си пишем глупости... и без това трябва да убия малко време, та се сетих да те питам - асл, плс, и кой клас си...?

          Хехехе...:lol::lol::lol:

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Форекс Форексов
            Първоначално изпратено от besniy
            Ей колега по полека с обидите туй че ти невярваш че една система неможе да носи печалби не ти дава право да обиждаш хората

            Системата на Хоската работи безотказно при мен повече от два месеца даже съм направил някой подобрения до тук за два месеца имам около 30% профит което говори че Хоската си пафка пури и си пие ром къде само той си знае дано е на Малдивите .

            п.с А на такива нещастници като теб едва ли обръща внимание .
            Хоската лъже и то много. Скрива се когато загази с 10-20 фигури и на дъното не се показва, в това време разбира се е бил на Малдивите. "Малдивите" сигурно е кафене с 2 пластмасови маси с балатум вместо покривка, меню на картон и външна тоалетна в Дупница.

            Една добра система трябва да е работила добре през последните 20ина години. За предпочитане - да е работила добре на цялата история на графиката.

            Аз съм последния човек, на който на живо би се осмелил да кажеш нещастник, защото инстинкта за самосъхранение ще ти свие форумното самочувствие до най-малкото естествено число, ако много те затруднявам, това е нула.
            Слушай кво ще ти кажа върви да плашиш децата в детската градина ербап че кат гледам коефицента ти за интилигентност не е голям за да не се чудиш колко е ще ти кажа това е нула бате.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blqblq
              Хехехе:lol:

              Сега серозно. "Системката" на "Бате Хос" не струва и пет пари, но в това трябва сам да се убедиш. В определени периоди може и да носи печалба, НО това е временно явление. Чудесно е, че си направил 12 фигури за няколко седмици, обаче със същия успех можеше и да си назад с много, много, ама наистина много фигури... Доколкото си спомням Хоската има дълги п/й от 247 и от тогава не се е вясвал насам, а знаеш докъде падна... Според теб това майсторско отиграване ли е и заслужава ли си да се мъчи "системка" с подобен драудаун? Не искам да те убеждавам в нищо, но внимавай... С такъв начин на търговия фалитът е НЕИЗБЕЖЕН (рано или късно)...

              А с такъв темперамент и възпитание по- скоро ще фалираш рано, хехе, драги ми Смехурко...
              Големи сте сладури, всеки сам си решава как и какво да търгува, това непречи всеки да си изказва мнението това че е върви добре системата при мен два месеца наистина незначи нищо .Разчел съм си загубата да е мах 20% от акаунта защото все пак нетъргувам само стил Хоската така че не се бои за моя акаунт .Дано и Хоската си е направил добре сметката
              Извинете ме за лошия тон но самите вие правите лошо впечатление .
              Лека и успех

              Коментар


              • Кхах... Няма да се обади повече... То не че има и какво да каже...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от besniy
                  Ей колега по полека с обидите туй че ти невярваш че една система неможе да носи печалби не ти дава право да обиждаш хората

                  Системата на Хоската работи безотказно при мен повече от два месеца даже съм направил някой подобрения до тук за два месеца имам около 30% профит което говори че Хоската си пафка пури и си пие ром къде само той си знае дано е на Малдивите .

                  п.с А на такива нещастници като теб едва ли обръща внимание .
                  Хоската лъже и то много. Скрива се когато загази с 10-20 фигури и на дъното не се показва, в това време разбира се е бил на Малдивите. "Малдивите" сигурно е кафене с 2 пластмасови маси с балатум вместо покривка, меню на картон и външна тоалетна в Дупница.

                  Една добра система трябва да е работила добре през последните 20ина години. За предпочитане - да е работила добре на цялата история на графиката.

                  Аз съм последния човек, на който на живо би се осмелил да кажеш нещастник, защото инстинкта за самосъхранение ще ти свие форумното самочувствие до най-малкото естествено число, ако много те затруднявам, това е нула.

                  Коментар


                  • Хехехе:lol:

                    Сега серозно. "Системката" на "Бате Хос" не струва и пет пари, но в това трябва сам да се убедиш. В определени периоди може и да носи печалба, НО това е временно явление. Чудесно е, че си направил 12 фигури за няколко седмици, обаче със същия успех можеше и да си назад с много, много, ама наистина много фигури... Доколкото си спомням Хоската има дълги п/й от 247 и от тогава не се е вясвал насам, а знаеш докъде падна... Според теб това майсторско отиграване ли е и заслужава ли си да се мъчи "системка" с подобен драудаун? Не искам да те убеждавам в нищо, но внимавай... С такъв начин на търговия фалитът е НЕИЗБЕЖЕН (рано или късно)...

                    А с такъв темперамент и възпитание по- скоро ще фалираш рано, хехе, драги ми Смехурко...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blqblq
                      Първоначално изпратено от besniy
                      Ей колега по полека с обидите туй че ти невярваш че една система неможе да носи печалби не ти дава право да обиждаш хората , аз лично за миналата седмица имам 12 фигури профит по на бат ХОС системата плюс суапа . Не ти пречи да си направиш една проста сметка колко пари са ти нужни да подържаш подобна система преди да бъдеш така предубеден и обиждаш . Системата на Хоската работи безотказно при мен повече от два месеца даже съм направил някой подобрения до тук за два месеца имам около 30% профит което говори че Хоската си пафка пури и си пие ром къде само той си знае дано е на Малдивите .

                      п.с А на такива нещастници като теб едва ли обръща внимание . По точно той достатъчно такова ви обърна , но кой му обърна намери само обиди който го е разбрал разбрал.

                      И на мен ми се струваше самоубийство да почна да купувам от нива 235.70 но като направих първите 8 фигури профит за една седмица се замислих че няма значение маи от къде почваш да купуваш ако си разчел правилно капитала с който раполагаш и спазваш правилата.

                      Успех на всички
                      Ама бесен ли си... :lol::lol::lol:
                      Передния ГАЛФОН де си мисли че е голямата работа.
                      Жив и здрав бате и успехи хехехе баси форума

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blqblq
                        Първоначално изпратено от besniy
                        Ей колега по полека с обидите туй че ти невярваш че една система неможе да носи печалби не ти дава право да обиждаш хората , аз лично за миналата седмица имам 12 фигури профит по на бат ХОС системата плюс суапа . Не ти пречи да си направиш една проста сметка колко пари са ти нужни да подържаш подобна система преди да бъдеш така предубеден и обиждаш . Системата на Хоската работи безотказно при мен повече от два месеца даже съм направил някой подобрения до тук за два месеца имам около 30% профит което говори че Хоската си пафка пури и си пие ром къде само той си знае дано е на Малдивите .

                        п.с А на такива нещастници като теб едва ли обръща внимание . По точно той достатъчно такова ви обърна , но кой му обърна намери само обиди който го е разбрал разбрал.

                        И на мен ми се струваше самоубийство да почна да купувам от нива 235.70 но като направих първите 8 фигури профит за една седмица се замислих че няма значение маи от къде почваш да купуваш ако си разчел правилно капитала с който раполагаш и спазваш правилата.

                        Успех на всички
                        Ама бесен ли си... :lol::lol::lol:


                        Хапя даже дан не си насреща ми

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от besniy
                          Ей колега по полека с обидите туй че ти невярваш че една система неможе да носи печалби не ти дава право да обиждаш хората , аз лично за миналата седмица имам 12 фигури профит по на бат ХОС системата плюс суапа . Не ти пречи да си направиш една проста сметка колко пари са ти нужни да подържаш подобна система преди да бъдеш така предубеден и обиждаш . Системата на Хоската работи безотказно при мен повече от два месеца даже съм направил някой подобрения до тук за два месеца имам около 30% профит което говори че Хоската си пафка пури и си пие ром къде само той си знае дано е на Малдивите .

                          п.с А на такива нещастници като теб едва ли обръща внимание . По точно той достатъчно такова ви обърна , но кой му обърна намери само обиди който го е разбрал разбрал.

                          И на мен ми се струваше самоубийство да почна да купувам от нива 235.70 но като направих първите 8 фигури профит за една седмица се замислих че няма значение маи от къде почваш да купуваш ако си разчел правилно капитала с който раполагаш и спазваш правилата.

                          Успех на всички
                          Ама бесен ли си... :lol::lol::lol:

                          Коментар


                          • [quote="Форекс Форексов"]
                            Първоначално изпратено от Facts
                            Първоначално изпратено от Jay Gould
                            Отовам да гледам Джурасик парк
                            Винаги съм се чудил, кой ли пишман преводач е превел заглавието на този филм? Правилният превод на Jurassic Park е Юрски парк, а не Джурасик парк! На български историческият период се казва Юра, а не Джура...

                            БРАВО ФАКТС, вече се бях отчаял че никой не зацепва че става въпрос за периода ЮРА в това ДЖУРАСИК --- ама така е -- българина в общия случай е ИЗПЪЛНИТЕЛ, не мислител и СЪЗИДАТЕЛ, както е и в целия свят --- но човека е фрактал от ВСЕЛЕНАТА - или е КОМЕТА или е зациклила подчинена планета на друго тяло, както си личи и от вездесъщия форум на КУРНИК.БГ.


                            Един поздрав за всички курици, ку..ве и съвсем малкото готини хора тук http://vbox7.com/play:9437164d



                            ПС. ХОСКА, МЪРЛЯЧ И ЛЪЖЕЦ, къде си сега с твоите ЯКИ ПРОФИТИ И БЛАГИ СУАПОВЕ, я дай една подробна справка как се справя сега системата ти, или случайно си офейкал на малДИВИТЕ, след като си обрал парите на глупаците със стоповете !?! Ама да не вземеш да изцепиш пак снимка от ДЕМО АКАУНТ като предишния път -- тогава само по номера на акунта и средностатистически ШОПАР би се усетил че лъжеш като циганин, бъди мъж и дай малко пояснения с реален акаунт, ако въобще сега имаш НЕЗАНУЛЕН ТАКЪВ.[/quote
                            -------------------------------------------------------------------------------------

                            Ей колега по полека с обидите туй че ти невярваш че една система неможе да носи печалби не ти дава право да обиждаш хората , аз лично за миналата седмица имам 12 фигури профит по на бат ХОС системата плюс суапа . Не ти пречи да си направиш една проста сметка колко пари са ти нужни да подържаш подобна система преди да бъдеш така предубеден и обиждаш . Системата на Хоската работи безотказно при мен повече от два месеца даже съм направил някой подобрения до тук за два месеца имам около 30% профит което говори че Хоската си пафка пури и си пие ром къде само той си знае дано е на Малдивите .

                            п.с А на такива нещастници като теб едва ли обръща внимание . По точно той достатъчно такова ви обърна , но кой му обърна намери само обиди който го е разбрал разбрал.

                            И на мен ми се струваше самоубийство да почна да купувам от нива 235.70 но като направих първите 8 фигури профит за една седмица се замислих че няма значение маи от къде почваш да купуваш ако си разчел правилно капитала с който раполагаш и спазваш правилата.

                            Успех на всички

                            Коментар


                            • Пуснато на: 04:38:24 ч. | 04.08
                              Шорт EUR/USD - 1,3780
                              Лонг AUD/USD - 0,8543
                              Лонг USD/JPY - 118,455
                              Лонг GBP/JPY - 240,075
                              Шорт USD/CAD - 1,0655

                              Оставам да се развие евро/долар как си требе, автралиеца ще го изчакам още до към 8700, джапанката съм и сложил дабъл ордер продава на 121,30, на паунд/йена само се наслаждавам и към 244 ще си помисля за мануално затваряне и слагане на ордер продава на около 245, а може и дабъл да му туря на това ниво, но ще го решавам с сряда.
                              А канадката просто си я оставям да си слезе на 1.0450/60 кадето я чака също дабъл ордер.
                              На всички колеги приятна вечер и от време на време хвърляйте по едно око на Отдих и развлечение / Каде прекарвате уикендите си /, не за друго ами има страшни предложения за рест.
                              Даже и може и някаде на спретнем среща на братството, че хванах калкан на пръстите да пиша.....друго си е да се полъжем очи в очи.
                              Закона на 5 П
                              Перфектната
                              Подготовка
                              Предотвратява
                              Провала на
                              Представлението/Престъплението

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Facts
                                Първоначално изпратено от Jay Gould
                                Отовам да гледам Джурасик парк
                                Винаги съм се чудил, кой ли пишман преводач е превел заглавието на този филм? Правилният превод на Jurassic Park е Юрски парк, а не Джурасик парк! На български историческият период се казва Юра, а не Джура...
                                Това е като "Силиконовата долина", ама как да обясня на дядо Пешо от кръчмата, че не говорим за циците на Памела Андерсън, а за силиции, който е основна част от платките на машинариите ни...
                                Тъжна ра'ота...
                                From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                                България Над Всичко

                                Коментар

                                Working...
                                X