IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VIP
    Първоначално изпратено от Plamen1967
    Нека изразя позицията. Е/$ е вече 2 ден надолу... 10 г ценни книжа надолу -> лихвения процент нагоре правейки $ по атрактивен.
    Добър шанс Е/$ да тества 1.3730 минимум.
    Пламен тренда е нещо постоянно в дълъг период от време, по то точно дългосрочно движение. Евро долар е повече от година и половина във възходящо движение !!! ти мо говориш за двудневна корекция от има няма стотина пипса... не е сериозно според мен !
    Тренда Е/$ е определено нагоре, но в следващия ден-2 ще е надолу. Докато 10 годишните ценни книжа не почнад да се качват. Аз ги използвам като индикатор за решенията си. 80% успеваемост. Да видим дали сега ще съм прав. ТП 1.3740. Приемам критики ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VIP
      Първоначално изпратено от PLP
      Окъкахте ли се с дългите хиени ?


      Н Е хахахах
      мен пък ми е чудно къде отиде накакания

      леко намирисва, значи е на близо !?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Plamen1967
        blqblq Звучи логично
        Ако имаш в предвид, че логично често пъти на пазара значи губещо, хехе, може и да си прав. Има и вариант за къде 3690, но наистина не бързам. Сега е време за странични занимания, от зяпане на графики, файда йок...

        Аяксчо, къде си, бре?

        Крити, и ти се загуби някъде?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Plamen1967
          Нека изразя позицията. Е/$ е вече 2 ден надолу... 10 г ценни книжа надолу -> лихвения процент нагоре правейки $ по атрактивен.
          Добър шанс Е/$ да тества 1.3730 минимум.
          Пламен тренда е нещо постоянно в дълъг период от време, по то точно дългосрочно движение. Евро долар е повече от година и половина във възходящо движение !!! ти мо говориш за двудневна корекция от има няма стотина пипса... не е сериозно според мен !

          Коментар


          • blqblq Звучи логично [/b]

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the fan*
              -....абе...къде е Батко?.....
              -...пере
              -.. къде пере?..
              - Т А М П Е Р Е....
              Хехехе...

              Първоначално изпратено от Plamen1967
              Нека изразя позицията. Е/$ е вече 2 ден надолу... 10 г ценни книжа надолу -> лихвения процент нагоре правейки $ по атрактивен.
              Добър шанс Е/$ да тества 1.3730 минимум.
              Пламене, ще купувам евентуално при спад тая нощ. Сега съм прекалено натоварен емоционално, за да бъда "обективен", но някъде около 45 ще е най- вероятно. Ще видим, бърза работа нямам...

              Коментар


              • Нека изразя позицията. Е/$ е вече 2 ден надолу... 10 г ценни книжа надолу -> лихвения процент нагоре правейки $ по атрактивен.
                Добър шанс Е/$ да тества 1.3730 минимум.

                Коментар


                • -....абе...къде е Батко?.....
                  -...пере
                  -.. къде пере?..
                  - Т А М П Е Р Е....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Plamen1967
                    Първоначално изпратено от VIP
                    Първоначално изпратено от Plamen1967
                    Шорт Е/$ 1.3770 ?
                    Треасуръ лихвен процент нагоре... -> $ нагоре...
                    Наистина не ви разбирам ? защо се опитвате да контрите пазара ??? играй си по течението да ти е спокойно ...
                    Че кой контри маркета!!! Е/$ е за сега надолу... и аз шортвам...
                    различни очила ли имаме ? аз ли не виждам...? надолу ???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от VIP
                      Първоначално изпратено от Plamen1967
                      Шорт Е/$ 1.3770 ?
                      Треасуръ лихвен процент нагоре... -> $ нагоре...
                      Наистина не ви разбирам ? защо се опитвате да контрите пазара ??? играй си по течението да ти е спокойно ...
                      Че кой контри маркета!!! Е/$ е за сега надолу... и аз шортвам...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Plamen1967
                        Шорт Е/$ 1.3770 ?
                        Треасуръ лихвен процент нагоре... -> $ нагоре...
                        Наистина не ви разбирам ? защо се опитвате да контрите пазара ??? играй си по течението да ти е спокойно ...

                        Коментар


                        • Mdaaaaaaaaaaaaaaaam s ogled subitiata na terena kuso evro ottuk e dobra idea.

                          Коментар


                          • Кивито ме накефи кво направи

                            Коментар


                            • Шорт Е/$ 1.3770 ?
                              Треасуръ лихвен процент нагоре... -> $ нагоре... -> ДОУ Джонс доун -> Е/йен даун?!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от PLP
                                Окъкахте ли се с дългите хиени ?


                                Н Е хахахах

                                Коментар

                                Working...
                                X