IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VIP
    Първоначално изпратено от Han Krum
    Първоначално изпратено от VIP
    Хане - Круме

    на 20 пипса си от продаване... ?
    Смисъл при 1.3720 Селваш, тъй ли- ще се сетите да не пикаете срешу вятъра,ама ...
    смисъл грам не си ме разбрал нали те беше яд че не си продал паун йена на 240.50 , напомням че сега е 240.40 и имаш 10 пипсчета да отреагираш / if u want
    Всисъл ти не си ме разбрал - тази двойка е за профи-трейдърите, а за мен са USD/EUR, GBP/USD, USD/CAD

    Коментар


    • М5, ти всъщност да не си от М6, хихихи?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Han Krum
        Първоначално изпратено от VIP
        Хане - Круме

        на 20 пипса си от продаване... ?
        Смисъл при 1.3720 Селваш, тъй ли- ще се сетите да не пикаете срешу вятъра,ама ...
        смисъл грам не си ме разбрал нали те беше яд че не си продал паун йена на 240.50 , напомням че сега е 240.40 и имаш 10 пипсчета да отреагираш / if u want

        Коментар


        • Брей изтървах биричката ... Пху 1.3737/40

          Коментар


          • Първоначално изпратено от VIP
            Хане - Круме

            на 20 пипса си от продаване... ?
            Смисъл при 1.3720 Селваш, тъй ли- ще се сетите да не пикаете срешу вятъра,ама ...

            Коментар


            • Хане - Круме

              на 20 пипса си от продаване... ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от VIP
                Гледам появил се е пак клонинг ... "Han Krum" -фалшивия ...

                не бях писал 6-7-8 месеца точно заради такива изроди, явно пак ще се наложи да напусна...
                Лошо, много лошо, но тоя НОВООБРАНЕЦ си личи от постовете N1, тъй че да се внимава..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VIP
                  Гледам появил се е пак клонинг ... "Han Krum" -фалшивия ...
                  Много тъпо наистина. Много гламав народ има тук, не струва за нищо тоя форум, няма смисъл човек да си губи времето тук наистина...

                  Коментар


                  • Готин купон!Стиснах зъби и метнах стопа на 117,80, после затворих дългата на 118,60 (от 118,41), Шортнах едни бързи 10п. от 118,90 и стигнах до поредното потвърждение, че банките -маркетмейкъри си размениха печеливши пасове.Просто погледнете, как котировките се върнаха на нива от преди 2часа след целия купон.
                    Нищо ново в този пазар...............Вярно, че индексите на САЩ са нагоре, но това беше особенно вероятно още със затварянето на пазарите в Европа.Поради това също смятах, че долар-йена ще е по-скоро за лонг.Пазар....и специгрички, на които трябва да сме свикнали, щом сме тук.Лека вечер и на слука на всички!!!!!!

                    Коментар


                    • Мдаааа

                      Коментар


                      • Тук сум чувал, че освен БЛЯ-БЛЯ, всички са губещи- майтап бе Уили..

                        Коментар


                        • Гледам появил се е пак клонинг ... "Han Krum" -фалшивия ...

                          не бях писал 6-7-8 месеца точно заради такива изроди, явно пак ще се наложи да напусна...

                          Коментар


                          • Накарахте ме и аз да я погледна тая хиена и-и-и... веднага затворих графиката... Това животно не е за игра (особено) в момента, а и по принцип...

                            Иначе и аз бих заложил при този коефициен, че ще имаме 38 преди 70 (и двете по бид). Да видим сега кой ще пие биричка?!?

                            Даже ще сложа и стоп на позицията... леко шантав стоп... 5 сутринта БГТ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Plamen1967
                              Първоначално изпратено от VIP
                              Първоначално изпратено от blqblq
                              Тук стана интересно! Може и аз да се включа?! На какво е баса? Викам да е на по няколко бири, че да имаме повод да се съберем!

                              Вип, бие ли 40 преди 70 ще е наистина интересна картинка... Какво броим за пробив? 1-2 пипса или затваряне над/под на определен период?
                              за мое съжаление 40 беше на 4 пипса като предложих баса, а 70 на 25 пипса. Или видим ли ниво 38 преди 70 Пламен е победител !
                              Да бъда честен може да се върне малко нагоре (колко не знам) но задължително ще тества утре днешното най ниско ниво... За това залагам поне 2 бирички
                              Пламен, нека не правим бас в баса.че след няколко поста вече ще залагаме каси бира после камиони и т.н.
                              нека първо този бас видим кой крив кой прав

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VIP
                                Първоначално изпратено от Han Krum
                                Първоначално изпратено от PLP
                                Първоначално изпратено от PLP
                                Аз пък селнах хиена от 239.40 т.п.237.80 стоп 241
                                Все още не съм се окъкал .Надолу сме.
                                Споко само трябва да те е яд че не го Селл-на от 240.50, но кой да го предвиди..
                                Круме,

                                няма за какво да го е яд, защото нямаше да ТП за 40 пипса, щеше да има стоп на 241 предполагам и така шеше да калкулира още 50 пипса загуба !
                                Ти все още ли не си свалил, Таргета.. 241????

                                Коментар

                                Working...
                                X