IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • е сега на 1.3810 ще вкарам една тройна и сме готови за даун 1.3762 таргет !
    Forex , форекс новини и стратегии

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VIP
      Първоначално изпратено от kiril123
      аз пък си добавих към късата с цел 1.3762, кабела бърка нещата заради новините днес за инфлациата .
      КАК МОЖЕ ДА ИГРАЕТЕ С-У ТРЕНДА !?
      Луди хора...
      Всеки си има гледна точка, защо трябва да се обиждаме заради това ни право?

      Коментар


      • канадеца може да пробвам една дълга от 0480 с близък стоп..

        Коментар


        • днес бе добър ден за мен дано не сбърках след като затворих голяма част от дългите йени с паунда
          "Бог е създал човека, а Самуел Колт ги направи равни"...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kiril123
            аз пък си добавих към късата с цел 1.3762, кабела бърка нещата заради новините днес за инфлациата .
            КАК МОЖЕ ДА ИГРАЕТЕ С-У ТРЕНДА !?
            Луди хора...

            Коментар


            • Малей, ядой бой през пръстите за игра срещу правилата ми
              $/К$ падна под 1.0510 Балбук, балбук, балбук

              Коментар


              • аз пък си добавих към късата с цел 1.3762, кабела бърка нещата заради новините днес за инфлациата .
                Forex , форекс новини и стратегии

                Коментар


                • eur/usd закрих половината дълга от 51 на 93 и слагам стоп на 0

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kiril123
                    Първоначално изпратено от st10
                    Дневната МА20 не е интересна на този етап .Въпроса е дали ще стигнем горния болинджер на 4 часовата , защото той ще даде сигнала за продажба.
                    от мойта къса от 1.3775 до 1.3762 , после до 1.3786 после имаме слизане до 1.3725 или до 1.3715 някъде там и тогава ще чакаме над 1.38 - тоест някъде 1.3810-30 макс , като болингера тогава ще е на 1.3810 и ще имаме сел сигнал . това е за днес и утре а може и само за днес не знам . така ще го играя
                    Ще го чакаме до утре на 1,3810 , няма къде да ходим.Само американците да не ни скроят някой номер довечера

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от st10
                      Дневната МА20 не е интересна на този етап .Въпроса е дали ще стигнем горния болинджер на 4 часовата , защото той ще даде сигнала за продажба.
                      от мойта къса от 1.3775 до 1.3762 , после до 1.3786 после имаме слизане до 1.3725 или до 1.3715 някъде там и тогава ще чакаме над 1.38 - тоест някъде 1.3810-30 макс , като болингера тогава ще е на 1.3810 и ще имаме сел сигнал . това е за днес и утре а може и само за днес не знам . така ще го играя
                      Forex , форекс новини и стратегии

                      Коментар


                      • Дневната МА20 не е интересна на този етап .Въпроса е дали ще стигнем горния болинджер на 4 часовата , защото той ще даде сигнала за продажба.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от st10
                          Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                          Първоначално изпратено от st10
                          Петре , приятелю
                          Дай една прогноза за е/$ , ако може на аванта , че с кирил имаме лек приятелски спор.
                          Чети приятелю:http://forum._/index.php?topic=2.msg11839#msg11839 Отговор #2699 : 08, Август, 2007, 10:49:31

                          Ако си го прочел на време,значи за по една бира да почерпиш, ще се намерят кинти.
                          Петре , приятелю
                          За какви нива ми говориш от 1,3850/90 .Аз се чудя как да подлъжа е/$ да се качи до горния болинджер на 4 часовата и да го удари , защото има опасност да кривне изненадващо от МА20 на юг и да ме остави на сухо.
                          MA20 e na 1.3755 e e probieta otdulu nagore na dnevna . MA 5 6te pobie ma 20 sled malko ako vidim niva nad 1.3780-90 i 6te imam buy signal na dnevna , kato 6te 4akame da se potvyrdi utre . taka poglednato celta moje da byde visoko , no za men max cel e 1.3890 predi slizane pak . ima niakolko varianta kato nai-veroiatnia koito moje da se polu4i e 1-2 -3 , no e mnogo o4eviden taka 4e 6te ima ne6to izneresno . Dano go hvanem estestveno !
                          Forex , форекс новини и стратегии

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                            Първоначално изпратено от st10
                            Петре , приятелю
                            Дай една прогноза за е/$ , ако може на аванта , че с кирил имаме лек приятелски спор.
                            Чети приятелю:http://forum._/index.php?topic=2.msg11839#msg11839 Отговор #2699 : 08, Август, 2007, 10:49:31

                            Ако си го прочел на време,значи за по една бира да почерпиш, ще се намерят кинти.
                            Петре , приятелю
                            За какви нива ми говориш от 1,3850/90 .Аз се чудя как да подлъжа е/$ да се качи до горния болинджер на 4 часовата и да го удари , защото има опасност да кривне изненадващо от МА20 на юг и да ме остави на сухо.

                            Коментар


                            • Хаха Петър ти все едно си прочел и си постал мойто мнение от вчера нищо няма лошо добре е когато мислим по един и същ начин .
                              Forex , форекс новини и стратегии

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от st10
                                Петре , приятелю
                                Дай една прогноза за е/$ , ако може на аванта , че с кирил имаме лек приятелски спор.
                                Чети приятелю:http://forum.finance5.bg/index.php?t...11839#msg11839 Отговор #2699 : 08, Август, 2007, 10:49:31

                                Ако си го прочел на време,значи за по една бира да почерпиш, ще се намерят кинти.

                                Коментар

                                Working...
                                X