IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en
    Skusih paund/hiena ot tekushtite niva za nqkoi i drug pips )
    Ей, ама си алчен......а що не я удължи до 245 и тогава да я скъсиш ?
    Закона на 5 П
    Перфектната
    Подготовка
    Предотвратява
    Провала на
    Представлението/Престъплението

    Коментар


    • Skusih paund/hiena ot tekushtite niva za nqkoi i drug pips )

      Коментар


      • Привет трейдъри, бихте ли ми казали дали след като Австралия вдигна лихвите както се очакваше AUD ще се качва поне средносрочно. Имайки впредвид, че PPI и Retail Sales са високи. Тук говоря само от фундаментална гледна точка какво би се случило, а не от техническа.

        Коментар


        • nali se se6tate kakvo 6te stane sled malko i kade 6te e eur/dolar ?? kuso dokato e vreme
          Forex , форекс новини и стратегии

          Коментар


          • Пуснато на: 04:38:24 ч. | 04.08
            Шорт EUR/USD - 1,3780
            Лонг AUD/USD - 0,8543
            Лонг USD/JPY - 118,455
            Лонг GBP/JPY - 240,075
            Шорт USD/CAD - 1,0655


            Добавка къса 1.3816 и ордер продава на 1.3845., таргетите са ясни, към то 1.3560/70
            Дългия австралиец го оставям, има ход нагоре още.
            Джапанката също.
            Паунд/йена също я оставям до достигане на таргетите, някаде 245/246
            Канадката ми се плъзга мазно надолу и нея я оставям до към 1.0440/50, там ми се струва, че RSI ще падне под 30 и ще се огъне за ход нагоре.
            Промяна в плана,........закриване на всички позиции с изключение на канадката и късото евро.
            Откриване на нови както следва:

            Шорт EUR/USD - 1,3780
            Шорт AUD/USD - 0,8616
            Шорт USD/JPY - 119,66
            Шорт GBP/JPY - 243,68
            Шорт USD/CAD - 1,0655
            Закона на 5 П
            Перфектната
            Подготовка
            Предотвратява
            Провала на
            Представлението/Престъплението

            Коментар


            • позицията ми е готова , сега спокойно ще изчакам до след 17 часа за да си взема профита и да се отдам на бирени занимания

              Поздрави
              Forex , форекс новини и стратегии

              Коментар


              • След такава бича свещ винаги следват няколко инерционни , колкото да затворят болинджерите на 4 часа и да съберат 1 часовите.Така че каквото ще става ще е в петък.

                Коментар


                • днеска нещо ми е овчо...
                  слагам таргет на еврата на 3830,
                  пускам отложена поръчка buy в канадеца от 0483
                  стоп 0465 и цел 0520 и заемам най добрата позиция:
                  хоризонтална, със широко затворени очи, без stop!
                  Лек ден колеги и успешна търговия!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от st10
                    Първоначално изпратено от kiril123
                    Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                    ;-)
                    накрая обикновено се смея аз
                    Щом стигнахме до тук , ще ударим и 4 часовия болинджер и тогава къси
                    не си прав , минем ли 1.3810-20 е вероятно да идем до 1.3890. затова от тук ще слезем щото еврото няма сила за момента , причината е в кабела , така че къси от тука за 30 -40 пипа си е оферта , но всеки сам взима своите решения

                    Поздрави
                    Forex , форекс новини и стратегии

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kiril123
                      Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                      ;-)
                      накрая обикновено се смея аз
                      Щом стигнахме до тук , ще ударим и 4 часовия болинджер и тогава къси

                      Коментар


                      • мине се не мине все някой се засяга, друг се прави на велик и т.н....кръговрат
                        Кабела днес се допря и отблъсна от долната граница на дневния болинджър. както бяхме отчели това бе нивото което се очакваше да спре спада за момента. Доста волатилен ден за кабела особено, имаме и поглъщащ бар доста голям при това (разбира се и края на деня е далеч) и ако затовирм над ема5 то следваща цел е срдната на болинджъра около 2.04и след това минивтъхчетата на 2.045 и оттам наттък ще видим но као не затовирм над ема5 на дневна очаквам да се заформи един рейндж (по-малко вероятно). Избягването на риска отмина и това доста добре го виждаме по покачването на кросовете на йената т.е. зареждат се яко с кери трейд
                        усд/йен очаквам да тества средната на дневния болинджър около 120 което е и добро психологическо ниво, а с този голям бар и в зависимост от затварянето му при еврото спокойно може да видим и тест и падане на върха до момнета . ема5се пресича в момента с ема20, но дали пресичането ще стане факт днес зависи от затварянето, а дали няма да е фалшиво пресичане ще зависи от развитието на цената до края на седмицата, но ако волатилността се запази лично аз очаквам 1.3850 да падне (пак наблягам на ако волатилността се запази) Умната ей, и по-малко дразги
                        Това е просто мнение. Това не е предпоставка за търговия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                          ;-)
                          накрая обикновено се смея аз
                          Forex , форекс новини и стратегии

                          Коментар


                          • ne za drugo ami tam sum dalug ot 1.0538 i edna dvoina dobavka shte me izkara malko ot macanicata da ne si razvalqm strike 15 poredni ot zatvoreni na profit

                            Коментар


                            • axamz usd/cad na dulgo xixi

                              Коментар


                              • ;-)

                                Коментар

                                Working...
                                X