IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • те на тва му се вика
    друсане на клона,
    та всичкото мамун да изпада,
    гениален софт, неам думи,
    тоя дет го е измислил е
    просто велик

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cherkelov Разгледай мнение
      Алън, аре ве дай прогноза за утрешпния ден.Ама без да гледаш в букварчето на съученика.искам всеки ден прогноза, ако имаш 3 от 5 за седмитса браво признаваме те тука всички за гюро на играта.
      Аз всеки ден пиша, но не знаеш явно къде да ги четеш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
        Разсмя ме ! Твоите сделки мислиш ли, че ме вълнуват дори малко? Но ако искаш да имаш наистина печеливши сделки,можеш да се възползваш от прИмоцията, че изтича скоро !
        Караиванов,
        имам питане във връзка с оня на снимката дето стои на върха на ситито.
        Да разбирам ли, че художника метафорично го е поставил там като символ на "достигнат връх в кариерата" или просто човека се е качил, за да скочи от там ?????
        Last edited by X_Y; 27.10.2011, 09:41.

        Коментар


        • Алън, аре ве дай прогноза за утрешпния ден.Ама без да гледаш в букварчето на съученика.искам всеки ден прогноза, ако имаш 3 от 5 за седмитса браво признаваме те тука всички за гюро на играта.

          Коментар


          • Бат Пешо КараЙдавърви за пореден път се правиш на голям , дай сега да не си изкарваме старите кирливи ризи , а да си търгуваме - всеки му по свое му , демек кои колкото си може. Ти още 2003 се дискредитира , ама много жестоко ,(пък следващите ти изпълнения от тогава просто нямам думи .По лошото е че даже не осъзнаваш колко добри играчи ( от които имаше много да се научи за разлика от теб) изгони заради същите ти глупости, така че .... не ме занимавай, браво създаде темата ама от тогава все тъпчеш на едно място
            Айде жив и здрав и успех

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
              Само последните два месеца 3-пъти се правиш на интересен с моите сделки и след това ставаш за смях .И с днешните прогнози че сме щя ли да видим 1.40ХХ ( още го чакам за да скъса от там) си направо в сериа .
              Ама успех де, все някога ще познаеш
              Разсмя ме ! Твоите сделки мислиш ли, че ме вълнуват дори малко? Но ако искаш да имаш наистина печеливши сделки, можеш да се възползваш от прИмоцията[/URL], че изтича скоро !
              Last edited by X_Y; 27.10.2011, 09:42.

              Коментар


              • Само последните два месеца 3-пъти се правиш на интересен с моите сделки и след това ставаш за смях .И с днешните прогнози че сме щя ли да видим 1.40ХХ ( още го чакам за да скъса от там) си направо в сериа .
                Ама успех де, все някога ще познаеш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                  Късо от 1.3903
                  Успех на всички
                  Пикаенето срещу вятъра е нещо много неприятно !

                  Коментар


                  • Късо от 1.3903
                    Успех на всички

                    Коментар


                    • 27 % от хамериканците никога през живота си не са чували за ФЕД и за Бен Бернарке
                      Топ 100 статистических фактов о крахе экономики, которые должен знать каждый американский избиратель
                      http://perevodika.ru/articles/19906.html
                      Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Tва излезе Ай ся продавайте
                        Не бързай толкова де, целите ми не са достигнати !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Tва излезе Ай ся продавайте
                          ъхъ...ама първо да видя .1.39хх. ,после 1.40. па после нека си пада колкото си ще
                          Last edited by Доби; 26.10.2011, 22:25.

                          Коментар


                          • Ето от 2 дена се дъвче че каквото и решение да вземе Брюксел Папандреу ще го подложи на гласуване в парламента за квалифицирано мнозинство - 180 гласа за да не поема отговорността защото министрите му днес във Солун пред черквата Св.Димитър (днес е празника на св.Димитър Солунски) за малко да ги набие народа и то не само тях ами и депутатите от опозицията също .Пасок има само 153 и ще падне правителството а пък Еврото вече дигна обратно близо 100 пипса . Е за да падне какво трябва да се случи да почне война в Европа ли..........(не дай Боже)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от opalaa Разгледай мнение
                              Коста не те разбирам ........"пресите ще полетят....." кои преси имаш предвид
                              Ситуацията в Гърция е ужасна , каквато и стъпка да решат да предприемат в Брюксел всичко е обречено , единствената стъпка която сигурно ще предприеме ЕЦБ е свалянето на лихвата с 50 пункта при тези данни Еврото трябваше да лети на долу. Дайте ми една логична причина да се дърви нагоре колеги.........
                              Единственото решение е ДАНЪКОПЛАТЕЦА да плаща сметката на дебелака...А кат свършат парите и на данъкоплатеца ще има QEta под една форма или друга...Оня ден се замислих колко плащам годишно за колата ми и се фанах за главата ...500 лева годишни данъци и 3к годишно за гориво...и ми викат имаме 1 2 % инфлация АВЕЕЕЕ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Контра дълго 3833/3799 за 3899
                                Tва излезе Ай ся продавайте

                                Коментар

                                Working...
                                X