IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Добрутро!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Хахах, на времето се водеше спор, на къде духа южнякът и накъде севернякът. Дъл го разрешихме? У една съседна тема ми вдигнаха кръвното, младежчетата Тия няма да ги чакам повече кво шъ измислят. Отложени селове в 3999 и 4099 Лека нощ!
        Северняка духа на ЮГ

        Името на вятъра се определя от посоката от която идва
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от FXLooSeR Разгледай мнение
          Хванал си от някъде безплатен интернет - WiFi
          Чудно как, но позна, тук в хотела наистина има безплатен Wi-Fi, нищо, че е на Малвидите, но и тук ползват някои технически екстри

          Но, ако трябва да съм откровен, причината е друга - домъчня ми за вас аматьорчета, наистина

          Вие сте нови във форума и затова не помните как бате Хос преди години правеше яките кярове от паундйена. Но, времената се промениха след това, свалиха се лихви, почна кризата и тая двойка излезе от кери-трейда. Но сега почва нов цикъл, този път далаверата ще е в доларйена - скоро ще формираме историческо дъно, което десетилетия занапред няма да бъде достигнато, а може би никога повече, така че вече е време да се готвим за дългосрочни покупки в тази двойка.
          Каква обаче е стратегията - в момента сме малко над 76.00, оттук ще има едно рязко пропадане до 70.00, където БОЖ чака, за да направи интервенцията, след което ще стане мазало нагоре с едни бързи 20 фигури, след това ще има някаква корекция докато се формира някакъв съпорт в зоната 80.00/85.00, откъдето тръгваме нагоре към нови висини, минимум над 150, но след колко време ще е това, един Бог знае, но пък на кой ще му дреме, ако е купил на 70.00

          Така че продавайте смело сега от текущите нива около 76.00, имайте готовност за як шип надолу - аз го очаквам до края на месеца, но може и до края на годината да се проточи слизането до 70.00, тоест без шип.

          Айде, аз излизам, ще се чуем пак скоро, аматьорчета
          Last edited by Хоската; 27.10.2011, 05:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nekaduren Astrolog Разгледай мнение


            Говорим за софтуер, не за фотоволтаици все пак.

            да ти подскажа ли нещо,
            от твоята област,
            ама само щот си ми френд
            на 28-ми завършва един
            цикъл по календара на маите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
              бе ти слънцето не знаш
              от къде изгрява,
              ще пишеш...


              Говорим за софтуер, не за фотоволтаици все пак.
              Купувам наденици!!!!!!

              Коментар


              • Сещате ли се защо се появи отново тук?
                Хванал си от някъде безплатен интернет - WiFi

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Хоската Разгледай мнение
                  Аматьорчета как сте, блъскате ли на Форекс за по някое и друго пакетче семки?

                  Гледам само нови калитковци във форума се подвизават, старите ги няма, отдавна са сменили бизнеса май

                  Само батко ви Хос остана от старата гвардия, сещате ли се защо се появи отново тук?
                  щот си вилик...и
                  професионалист
                  нали

                  Коментар


                  • Аматьорчета как сте, блъскате ли на Форекс за по някое и друго пакетче семки?

                    Гледам само нови калитковци във форума се подвизават, старите ги няма, отдавна са сменили бизнеса май

                    Само батко ви Хос остана от старата гвардия, сещате ли се защо се появи отново тук?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                      бе ти слънцето не знаш
                      от къде изгрява,
                      ще пишеш...
                      Хахах, на времето се водеше спор, на къде духа южнякът и накъде севернякът. Дъл го разрешихме? У една съседна тема ми вдигнаха кръвното, младежчетата Тия няма да ги чакам повече кво шъ измислят. Отложени селове в 3999 и 4099 Лека нощ!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nekaduren Astrolog Разгледай мнение
                        Ми приготви пачките и да седам да пишем
                        бе ти слънцето не знаш
                        от къде изгрява,
                        ще пишеш...

                        Коментар


                        • ама не са земат насериозно и си пъцкат.ти трява да са докажеш, айде давай тука.чакаме те с бурно нетърпение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cherkelov Разгледай мнение
                            тука пускай,де шти търся нягоре наядолу.
                            Тук я гледай що народ ти пуска

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                              Аз всеки ден пиша, но не знаеш явно къде да ги четеш.
                              тука пускай,де шти търся нягоре наядолу.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                                те на тва му се вика
                                друсане на клона,
                                та всичкото мамун да изпада,
                                гениален софт, неам думи,
                                тоя дет го е измислил е
                                просто велик
                                Ми приготви пачките и да седам да пишем
                                Купувам наденици!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X