IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от konan12 Разгледай мнение
    Маимун маимун?!!! това не е тема за футбол объркал си темата
    а ти не бий гъза у тавана.щот тоя месец позна ма следващите може и да не познаваш
    прогнозите са , да ти начешат тщеславието и за нищо друго.
    да правиш мангизи на тоя пазар изисква други качества , а не познаване къде ще е след месец!!!!!!!!!!
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • Добро утро!
      По-големките от нас знаят,че когато в една рота ротният командир толерира т.нар.,,скатавки",моралът на ротата отива по дяволите.Е,това стана снощи,може би защото Меркел не е чувала за това,а за унгарското джудже не знам.
      Късо 3997,стоп 4045,цел 3870 и успешен ден от мен
      Фибо-мибо-грънци....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Аз пък познах че МанЮнайтед ще падне с 1:6. Кой е по-голям майстор?
        Маимун маимун?!!! това не е тема за футбол объркал си темата

        Коментар


        • Добро утро и успешен ден на всички ХОРА
          От 7:30 пия каве и гледам дожито на дневна и си мисля дали няма да тестваме 1.4281 за другата седмица

          Коментар


          • Първоначално изпратено от konan12 Разгледай мнение
            Здравей Маймун аз познах от началото на месеца казах че отиваме от 1.33 до края на месеца на 1.40 и невярвахте а сега ще повярвате даже ще идем до 1.43
            Аз пък познах че МанЮнайтед ще падне с 1:6. Кой е по-голям майстор?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Не знам за съм вътре за надоле 1.3999/4033
              Здравей Маймун аз познах от началото на месеца казах че отиваме от 1.33 до края на месеца на 1.40 и невярвахте а сега ще повярвате даже ще идем до 1.43

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                добро утро!
                Де ги сладурите дето от снощи даваха късо от 1.388
                1.4150 следваща цел да ги ....... в майката измекяри

                Коментар


                • щях картинка да показвам. гледам обаче , че по-острият ме е изпреварил
                  кат са се разревали някои снощи за 1.36 , че той тренда си е за нагоре бре.на 4ч само цъкна трендлинията и отскочи .ко сте са превъзбудили
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • добро утро!
                    Де ги сладурите дето от снощи даваха късо от 1.388
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хоската Разгледай мнение
                      Аматьорчета как сте, блъскате ли на Форекс за по някое и друго пакетче семки?

                      Гледам само нови калитковци във форума се подвизават, старите ги няма, отдавна са сменили бизнеса май

                      Само батко ви Хос остана от старата гвардия, сещате ли се защо се появи отново тук?
                      ми явно си посъбрал пак някоя стинка
                      след три четири дни пак ше изчезнбеш
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Не знам за съм вътре за надоле 1.3999/4033

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                          07:16. Частните кредитори ще отпишат 50 % от дълга на Гърция според агенция AP. Ако това е истина ще означава, че Португалия Ирландия, Испания и Италия ще започнат незабавно да саботират техните икономики за да получат същите облекчения като Гърция. gvi.com

                          Честито! Ако това се случи еврото ще удари паритета май?
                          Лошото е че и хамериканците връщат веднага топката. И те не искат силен долар. Шантава работа.
                          абе тея тапаци си играят както искат с нас башовете.от 1.31 все ло6о чакат да става и еу/долар расте ли расте.сега ни казват че още нищо не е сигурно дали това означава да не влизаме още по бичия канал засега.очаквам че в момента в който всичко уж се оправи да ни сурнат.и понеже препоръчват от 1.4-1.41 да се продава значи мине ли 1.4000 директно трябва да се чака 1.4150 за продаване

                          Коментар


                          • 07:16. Частните кредитори ще отпишат 50 % от дълга на Гърция според агенция AP. Ако това е истина ще означава, че Португалия Ирландия, Испания и Италия ще започнат незабавно да саботират техните икономики за да получат същите облекчения като Гърция. gvi.com

                            Честито! Ако това се случи еврото ще удари паритета май?
                            Лошото е че и хамериканците връщат веднага топката. И те не искат силен долар. Шантава работа.

                            Коментар


                            • Добро утро на сички!!!
                              Реде, стаай да пиеш кайве!
                              Купувам наденици!!!!!!

                              Коментар


                              • През нощта имам затворен лимит на 1.3870
                                Ново късо от 1.3996
                                Успех на всички

                                ЛОЛ Бате Хос и той на хоризонта, паунд/йена е 121.5
                                За по новите от мен , бате Хос удължаваше яко и по едно време се хвалеше , че само от суапа (опа слуапа ) печели над 900 на месец . От паунд йена на около 200 се пови на хоризонта ( и само добавя без да прибира позиции) и първото падане 2007 февруари оцеля, но лятото на същата година кроса направи връх при 253 .Целият форум му казваше затвори ги на печалба , но не Бате Хос , чакаше 287 и се хвалеше че стопа му бил някъде 194 и като мина това ниво той изчезна . Връща се от време на време, за да припомня добрите стари времена
                                Успех и на теб Бате Хос

                                Коментар

                                Working...
                                X