IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Forex Master твоята теза е логична , но е много глобална , то е ясно за всички че пазара а и ние сме обект на една след друга интервенции било от Америка било от европа и пазарната логика е вече до неузнаваемост изкривена , но аз говорех за спот събитията от последната седмица и даже последните часове........на какво се надяват спекулантите които повдигат курса нагоре........ми то няма накъде след 2-3 седмици качване от 1,31 кажете какво би могло да се случи че се надяват........аз ли съм такъв глупак че не го виждам или Китай бясно си обръща резерва в Евро ?

    Коментар


    • Оня ден Бойко ми излиза на микрофона...гледа в камерата и лъже, че ние няма да плащаме за Гърция...Авее борсук ние сме член а ЕС което значи ,че е неизбежно да плащаме!!

      Коментар


      • 80 90 те години са били златни щото системата е била млада и са копували просперитет, ся ние ще го плащаме..

        Коментар


        • Изкат да ми кажат, че кат държат лихвения процент близо до 0 на $ и Иена и не прават Кюи... аз да не съм малоумен..Трежоритата им дигат иеалда краткосрочно и след година 2 пак ше имат 1.5 % при реална инфлация от 5- 8 %...Ще одължават агонията докато могат... От криза няма да излезем тва десеттилетие избиите си го от главата

          Коментар


          • Коста не те разбирам ........"пресите ще полетят....." кои преси имаш предвид
            Ситуацията в Гърция е ужасна , каквато и стъпка да решат да предприемат в Брюксел всичко е обречено , единствената стъпка която сигурно ще предприеме ЕЦБ е свалянето на лихвата с 50 пункта при тези данни Еврото трябваше да лети на долу. Дайте ми една логична причина да се дърви нагоре колеги.........

            Коментар


            • Първоначално изпратено от opalaa Разгледай мнение
              Кажете ми каква е причината според вас ?
              Причината е, че от 2008 г. насам пазар няма. Всичко е интервенция след интервенция. Все по-големи и все по-нервни. Единствената котва която в момнта се следи е цената на нефта. Фед и ЕЦБ си прехвърлят гарещия картоф с надеждата че ще истине но вместо това той става все по-горещ. Причината е че нефта като суровина свършва и потреблението му в момента не зависи от това дали света е в криза или не. Китайците и индийците увеличават потреблението му с небивали темпове... А при високи цени на нефта няма как тъй наречените развити държави да излязат от кризата...
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от opalaa Разгледай мнение
                Искам да попитам колегите на какво мислите се опира Еврото и вместо след тези новини че банките кредиторки са се оттеглили от преговорите и срещата в Брюксел се проваля и ще завърши с една театрална декларация с добри пожелания на думи трябваше да се срине до 1,30 а то свали само 1,5 стотинка и пак надига глава.Няма фундамент , няма атмосфера , всички са до край изнервени от седмици чакане а еврото се дърви като недоутепано селено змийче. Кажете ми каква е причината според вас ?
                Системата е ясна пресите ще полетят сичко ше се опраи за 6 месеца и после пак наново и така добескрай.Затва съм фен на скъпоценните метали..
                Last edited by kostas19; 26.10.2011, 20:51.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от opalaa Разгледай мнение
                  ...Няма фундамент , няма атмосфера , всички са до край изнервени от седмици чакане...
                  Не сме изнервени Тук няма нито един нервен.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Искам да попитам колегите на какво мислите се опира Еврото и вместо след тези новини че банките кредиторки са се оттеглили от преговорите и срещата в Брюксел се проваля и ще завърши с една театрална декларация с добри пожелания на думи трябваше да се срине до 1,30 а то свали само 1,5 стотинка и пак надига глава.Няма фундамент , няма атмосфера , всички са до край изнервени от седмици чакане а еврото се дърви като недоутепано селено змийче. Кажете ми каква е причината според вас ?

                    Коментар


                    • На ваше място не бих бързал с късите поне не още
                      Деградацията - висша форма на градация

                      Коментар


                      • а, колегата Jay Gould ме изпревари с 2 мин с по-ниските нива. некой ще наддава ли за по-ниско?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bshopov Разгледай мнение
                          аз залагам за късо цел 1.367, очаквам мнения
                          съгласен! даже ще сваля с още 15 пипса – 1,3655

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould
                            17.10.2011

                            Почна 2 дни по-рано, но нищо чудно да се завърти около тия нива и после да слезе истински. Свърши обаче поне за сега с дългите си мисля. Ще слезе минимум до 1.3650, а може и до 1.3450, а после пак нагоре
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Затворени на 1.3828
                              Успех на всички

                              Коментар


                              • добре няма да залагам

                                Коментар

                                Working...
                                X