IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ELESARAAA
    Може ли някои да хрърли пак едно око и да кайе как е.Смалих часовнитсите ( имаше доста критика към тях).добавих някои работи.Ще видите акоискате.
    http://forextrading.hit.bg/index.html
    Благодаря предварително
    Тоя webcounter го сложи най отдолу, да не е най отгоре! Ако си сложиш невидим брояч ще е най добре. Има много безплатни такива:
    http://www.google.com/analytics/
    http://www.statcounter.com/

    Коментар


    • За слевдващата седмица очаквам слизане до към 1,31-3080 и оттам може би по-следващата нагоре към 1,34.
      Това е просто мнение. Това не е предпоставка за търговия.

      Коментар


      • Re: EUR / UDS

        Първоначално изпратено от Jay Gould
        Kакто и да го гледам засега, то около 10-11 (От Понеделник) ни чака движение в северна посока при EUR/USD
        Пак го погледни, такъв импулс от 1.3365 до 1.3195 и пак си помисли.... , но нали и ние късите трябва да печелим така, че прави каквото си видял....

        Коментар


        • EUR / UDS

          Kакто и да го гледам засега, то около 10-11 (От Понеделник) ни чака движение в северна посока при EUR/USD
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Y4
            Здрaвейте, бихте ли ми препоръчaли софтуер с който дa следя форекс котировките и който дaвa възможност зa технически aнлиз. Metatrader 4 гледaм че се ползвa достa. Кaк стои тaм въпросa. Колко струвa и може ли безплaтно дa ползвaм котировки в реaлно време. Блaгодaря.
            МТ4 е абсолютно безплатен. Отиваш на http://www.finance.sts.bg и теглиш програмата. Е, трябва да откриеш и една демо сметка. ако не искаш да теглиш програмата от там можеш да видиш някой друг брокер с МТ4. С прости думи - почти всеки брокер предлага демо версия на платформата си, а и повечето са добри за технически анализ.

            А ако не искаш да теглиш софтуер регистрирай се в www.oanda.com - там платформата има е на JAVA. Може и тук, но възможностите за анализ са по ограничени

            http://www.dailyfx.com/charts/ChartStation.html

            Коментар


            • Здрaвейте, бихте ли ми препоръчaли софтуер с който дa следя форекс котировките и който дaвa възможност зa технически aнлиз. Metatrader 4 гледaм че се ползвa достa. Кaк стои тaм въпросa. Колко струвa и може ли безплaтно дa ползвaм котировки в реaлно време. Блaгодaря.

              Коментар


              • Здравейте пак от моя милост...
                Въпреки че съм на няколко ракиики /наздраве на всичйи ;-) / все още мисля, че понижението през седващата седмица ще продължи, първата цел ще е 1.3160, а след това и заветното 1.2970 ... пробив там би довел до край на корекцията и начлото на нов даун тренд...
                Аз лично съм къс от 1.3215.
                Кабела ми е дал сигнал за продажба, сега ще го изчакам да ревърсне малко и ще продавам без особенни притеснения...
                Поздрави и успех през идната седмица на мечките!!!
                From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                България Над Всичко

                Коментар


                • Re: Han Krum

                  Спокойно. Не се шaшкaйте толковa. Може дa отиде до 1.3020 или дори до 1.2970 /нивaтa нa брейк-aут от предния рейндж/ и пaк ще е вaлиден възходящия тренд.

                  Първоначално изпратено от supertrader
                  Пробие ли се най ниската цена от миналата седмица по-добре да забрамим за корекция като вариант , няма да е здравословно за баланса на сметките.

                  Коментар


                  • Han Krum

                    Пробие ли се най ниската цена от миналата седмица по-добре да забрамим за корекция като вариант , няма да е здравословно за баланса на сметките.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Ajax4o

                      То и едва ли ще ни се случи да отиграваме такова нещо като това въобще някога вече , а да го проспиваме си ни е специалитет:-)
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Според мен това ще продължи до 12 декември. Тогава ще стане ясно дали това е тъй чаканата корекция, или ще е начало на нов даун тренд.

                        Коментар


                        • Re: .

                          Първоначално изпратено от kp
                          Първоначално изпратено от Han Krum
                          Първоначално изпратено от kp
                          Остава да изчакаме дали ще затвори под 1.32. После ще мислим.
                          Това не е толко фатално, в неделя вечер и жълтите ще продадат еврото.............1.31 в понеделник вечер
                          Слдваща цел 1.3150-60 ....дъно на корекцията 1.3020.
                          Аз лично не съм сигурен че това е корекция с този мощен импулс, може да е обръщане на тренда...........

                          Коментар


                          • Re: .

                            Първоначално изпратено от Han Krum
                            Първоначално изпратено от kp
                            Остава да изчакаме дали ще затвори под 1.32. После ще мислим.
                            Това не е толко фатално, в неделя вечер и жълтите ще продадат еврото.............1.31 в понеделник вечер
                            Слдваща цел 1.3150-60 ....дъно на корекцията 1.3020.

                            Коментар


                            • Форексов , твоето виждане много ми харесва Дано си прав.

                              Коментар


                              • Re: .

                                Първоначално изпратено от kp
                                Остава да изчакаме дали ще затвори под 1.32. После ще мислим.
                                Това не е толко фатално, в неделя вечер и жълтите ще продадат еврото.............1.31 в понеделник вечер

                                Коментар

                                Working...
                                X