IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Форекс Форексов
    Вярно е че не е достатъчно ликвиден пазара сега, но обикновено през събота и неделя котировките на правят подобна разходка със 100 и повече пипа от затварянето. Май всеки граби долари, което честно казано никак не ме изненадва. Дълъг съм в usd/chf от 1.1940-1.1980 зоната с цели над 1.25, ще видим докъде ще стигнем.
    Успех
    От 3 години ги следя на тези сайтове котировките през събота и неделя, ама такова нещо за 1 път видях миналата година мисля че беше април месец, когато йените отвориха със по 100 пипса надолу, след което яко полетяха без да го затварят гапа....

    Това е което ме впечетли, иначе ще видим утре вечер, а и утре как ще е......

    Коментар


    • Вярно е че не е достатъчно ликвиден пазара сега, но обикновено през събота и неделя котировките на правят подобна разходка със 100 и повече пипа от затварянето. Май всеки граби долари, което честно казано никак не ме изненадва. Дълъг съм в usd/chf от 1.1940-1.1980 зоната с цели над 1.25, ще видим докъде ще стигнем.
      Успех

      Коментар


      • valkata

        Ти виж на Оанда котировките , че при тях се и търгува при разширен спред в момента , а тези ...които си постнал....
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Котировките са такива, защото пазара не е ликвиден в момента и ако решиш да си купиш или продадеш точно веекенда трябва да го направиш при тези котировки. Така тези които са готови да сключат сделка в почивните дни си осигуряват риск премията. Утре като отвори пазара ще видим реалните, пазарни котировки, не е изключено да има гап но е абсурдно той да е такъв!
          Това е просто мнение. Това не е предпоставка за търговия.

          Коментар


          • Форекс Форексов , гласувам ЗА!
            From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
            България Над Всичко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Форекс Форексов
              Евро/долар играя сравнително рядко, но ето виждането ми за развитието. http://images12.snimka.bg/001680559-big.jpg
              Струва ми се че това развитие което постнах вчера става още по-вероятно с това 1.3050 днес.
              Успех на всички.

              Коментар


              • Е мен това ме радва, защото съм къс, ама... само ме е яд, че не съм с повече... тая алчност ще ме разори
                From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                България Над Всичко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ajax4o
                  Абе колеги, само на едно място има подобни котиировки и то В СЪБОТА ВЕЧЕР!!! Когато няма работещ пазар ... НИКЪДЕ!
                  Колега в голяма грешка си, пазара си работи и в събота и в неделя и не е само на едно място с такива котировки...

                  1. http://www.tenfore.com/uk_markets.htm
                  2. http://www.forex-markets.com/quotes.htm

                  Гап-а ще е убийствен утре вечер, как мислиш, че се получиха тези гапове нагоре, при неработещ пазар в събота и неделя ли...да ама не......
                  Успех!

                  Коментар


                  • Re: EUR / UDS

                    Първоначално изпратено от Ajax4o
                    Първоначално изпратено от valkata
                    Първоначално изпратено от AMAZING
                    Здравейте,ако позволите моята скромна прогноза е,че EUR/USD ще намери подкрепа на 1.3150 и после ще гони нови върхове,дори си мисля,че движението на горе,ще стане с поглъщане(ENGULFING) колко самоуверено нали
                    Колега в момента Еврото е 1.3051 !!!
                    Колега, ти луд ли си?
                    Колега, никак не сам луда, ами гледам котировките....
                    заповядай да ги погледнеш и ти!!!!

                    http://www.tenfore.com/uk_markets.htm

                    Коментар


                    • Абе колеги, само на едно място има подобни котиировки и то В СЪБОТА ВЕЧЕР!!! Когато няма работещ пазар ... НИКЪДЕ!
                      From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                      България Над Всичко

                      Коментар


                      • Re: EUR / UDS

                        Първоначално изпратено от Ajax4o
                        Първоначално изпратено от valkata
                        Първоначално изпратено от AMAZING
                        Здравейте,ако позволите моята скромна прогноза е,че EUR/USD ще намери подкрепа на 1.3150 и после ще гони нови върхове,дори си мисля,че движението на горе,ще стане с поглъщане(ENGULFING) колко самоуверено нали
                        Колега в момента Еврото е 1.3051 !!!
                        Колега, ти луд ли си?
                        Луд ,не луд гледай за какво иде реч, айде 1.24 до края на седмицата, че се бяха много хора наточили на 1.34

                        Коментар


                        • Re: EUR / UDS

                          Първоначално изпратено от valkata
                          Първоначално изпратено от AMAZING
                          Здравейте,ако позволите моята скромна прогноза е,че EUR/USD ще намери подкрепа на 1.3150 и после ще гони нови върхове,дори си мисля,че движението на горе,ще стане с поглъщане(ENGULFING) колко самоуверено нали
                          Колега в момента Еврото е 1.3051 !!!
                          Колега, ти луд ли си?
                          From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                          България Над Всичко

                          Коментар


                          • http://www.tenfore.com/uk_markets.ht...l=XAUUSDOLITEx

                            Да бе верно, нещо тука показва 1.3051

                            Коментар


                            • Re: EUR / UDS

                              Първоначално изпратено от AMAZING
                              Здравейте,ако позволите моята скромна прогноза е,че EUR/USD ще намери подкрепа на 1.3150 и после ще гони нови върхове,дори си мисля,че движението на горе,ще стане с поглъщане(ENGULFING) колко самоуверено нали
                              Колега в момента Еврото е 1.3051 !!!

                              Коментар


                              • Re: EUR / UDS

                                Здравейте,ако позволите моята скромна прогноза е,че EUR/USD ще намери подкрепа на 1.3150 и после ще гони нови върхове,дори си мисля,че движението на горе,ще стане с поглъщане(ENGULFING) колко самоуверено нали

                                Коментар

                                Working...
                                X