IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 4

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
    Няма ли кой да каже как отвори пазара ?
    Гапове при франко-йенските валутни двойки посока нагоре ( поевтиняване на франка и йената) ...поне за момента ...

    ПС: Добър анализ си написала за златото . Но се чудя защо подобни неща не пишеш и тука , в най-четената тема , ами ги дращиш оттатък дето се надлъгват сульо и пульо ...Ако не беше ми казал един колега( не от форума ) , изобщо нямаше да те прочета ....
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Лека нощ Sydney няма да отворят скоро.. Цели 34мин изгубено време....
      Който ме слуша фалира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
        ...я кажи нещо по въпроса с ам.дълг ти имаш и опит и виждания
        Мислим еднакво за последствията ( виждам че си писал по долу ) .Т.е. слаб долар в средно - и дългосрочен план .С американска дългова криза се сблъсквам за пръв път . Виж ,ако ме беше попитал за последствията от атентати подобни на тези от 11.09. ; война в Ирак ; валутни интервенции на BOJ - индивидуални и/или координарани съвместно с FED и другите големи централни банки ; внезапни вдигания или сваляния на лихви самостоятелно или еднолично от някоя ЦБ ( комбинирани с валутна интервенция ) ...можех да споделя повече . Засега толкова - ще изчакаме за да видим какво ще отреди Цар Пазар
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
          Няма ли кой да каже как отвори пазара ?
          игра в центъра, ок 4385-90 ще отворим

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
            Няма ли кой да каже как отвори пазара ?
            1.43855
            Който ме слуша фалира.

            Коментар


            • Няма ли кой да каже как отвори пазара ?
              Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

              Коментар


              • Трише е против идеята да бъдат отписани част от дълговете на Гърция и Ирландия.. На тоя Трише не са ли му казвали, че заем се дава само срещу залог
                Който ме слуша фалира.

                Коментар


                • Спарте,виждам че си наоколо ...я кажи нещо по въпроса с ам.дълг ти имаш и опит и виждания
                  Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
                    Докторе,то така и ще бъде ...стъпаловидно с височина на стъпалото 100-200 пипса
                    Абе колега напил съм се. Защо ми обръщаш внимание. Просто си поствам защото ми е скучно....
                    Last edited by Хирурга; 31.07.2011, 23:12.
                    Който ме слуша фалира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                      Колега това не е полезно за нас. За нас трябва война движения от по 400-500 пипса в едната посока на ден.
                      Докторе,то така и ще бъде ...стъпаловидно с височина на стъпалото 100-200 пипса
                      Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                        Ех маймун, маймун искаше ми се само. Ама да знаеш не е далеч и този момент.
                        ни дей така, шъ викаме други специалисти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          многу викаш бре дофтуре
                          Ех маймун, маймун искаше ми се само. Ама да знаеш не е далеч и този момент.
                          Който ме слуша фалира.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                            Търси се жив или мъртъв !!! ....
                            Кво има , Комарджи ?

                            Къде ровиш по мъртвите форуми ?! То тоя верно ,че на ftp// още си го има ....Даже регване и писане позволява , само дето няма кой да чете ....а и да пише

                            ПС: Аватара там е от "Девета Рота "
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
                              На Америка и е нужен слаб долар....това е.Ще въртят какви ли не активни мероприятия ,само и само да могат да девалвират,а в същото време ще натискат БРЕИК и другите да си ревалвират валутите,...видите ли ние не искаме валутна война.Абе техните същити с бели конци номера и действия от позиция на силата нямат край.С Техните демагогски патетични мижи да те лажем вече и децата не могат излъга....Трябва да искаш да бъдеш излъган за да им се вържеш на приказките.Та в този ред на мисли моята прогноза е доларът надолу.
                              Колега това не е полезно за нас. За нас трябва война движения от по 400-500 пипса в едната посока на ден.
                              Който ме слуша фалира.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                                Аз викам тази вечер да фалират че такава криза от 100 год. няма.
                                На Америка и е нужен слаб долар....това е.Ще въртят какви ли не активни мероприятия ,само и само да могат да девалвират,а в същото време ще натискат БРЕИК и другите да си ревалвират валутите,...видите ли ние не искаме валутна война.Абе техните същити с бели конци номера и действия от позиция на силата нямат край.С Техните демагогски патетични мижи да те лажем вече и децата не могат излъга....Трябва да искаш да бъдеш излъган за да им се вържеш на приказките.Та в този ред на мисли моята прогноза е доларът надолу.
                                Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                                Коментар

                                Working...
                                X