IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
    Сварил комшията да краде от ермата на неговото прасе.
    Ако става въпрос за ярмата на фичката, по скоро бих откраднал една от хубавите му ябълки
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
      а , и внимавай че тука се върти един шашаф с крива лопата айде сега малко по спокойно слоу даун слоу даун/ сиреч назад назад моме калино/
      Що така си се наплашил,той не е лош чиляк,отдавна излезе от затвора.Верно,че лежа за тройно убийство,но то беше в състояние на афект.
      Сварил комшията да краде от ермата на неговото прасе.Ти какво би направил в този случай?
      Фибо-мибо-грънци....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dinobot Разгледай мнение
        аз също съм къс на сребро. Според мен трябва да върне поне 50 пипса. Какво мислиш?
        ако обещаеш да не ме съдиш ако се обърка нещо, мисля че си прав.
        очаквам комодитата да ходят известно време надолу.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          не е тайна ама не си казвам позициите за да не псувам рукито заради коментарите му.

          на евро долар добавях на загуба това лято и като вляза в парите затварях всичко. днес пак влязох в парите и затворих всичко.

          на долар - йена ми виси една позиция с минус 11 фигури - купих върха на 06.04.2011

          на злато ми виси една къса от 1573.50
          аз също съм къс на сребро. Според мен трябва да върне поне 50 пипса. Какво мислиш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            камчия - шкорпиловци - обзор
            Камчия е добре за плуване ако искаш вълни, но там е малко опасно за деца заради теченията, а с нас има и джуджета... на Азалия е цивилизовано. Чадъри шезлонги масички, симпатични сервитьорки (заслужават си бакшиша) и т.н. Иначе ... за сърф и най-яки вълни Кабакум и Бутамята край Ахтопол. Само на тия две места по нашето крайбрежие вълните стават за хавайски сърф, но още е рано.. Шкорпиловци не съм ходил от години, беше страхотно там на времето, сега не знам..
            Last edited by Jay Gould; 01.08.2011, 19:12.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              Плажът пред хотел Азалия на Дружба, е направо като Силиконовата долина
              Местенцето обаче е убиец за плаж ...
              камчия - шкорпиловци - обзор

              там е истината
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nekaduren Astrolog Разгледай мнение
                Мечобиков, каква ти е позицията ако не е тайна?
                не е тайна ама не си казвам позициите за да не псувам рукито заради коментарите му.

                на евро долар добавях на загуба това лято и като вляза в парите затварях всичко. днес пак влязох в парите и затворих всичко.

                на долар - йена ми виси една позиция с минус 11 фигури - купих върха на 06.04.2011

                на злато ми виси една къса от 1573.50
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                  atila ще развалиш романтиката , сега дедо боже ще доде с големия жезъл и ще спаси америката и до нова година 100 000
                  а , и внимавай че тука се върти един шашаф с крива лопата айде сега малко по спокойно слоу даун слоу даун/ сиреч назад назад моме калино/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                    САС буквално го разпраха! няма дъно! баси
                    Индексите ще имат още един скок на горе преди есента, но от есента май ще газят яко мечки .. Атилов - хуне такъв, как са им банките? BNP Paribas Bank???
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                      САС буквално го разпраха!

                      няма дъно! баси
                      atila ще развалиш романтиката , сега дедо боже ще доде с големия жезъл и ще спаси америката и до нова година 100 000

                      Коментар


                      • Плажът пред хотел Азалия на Дружба, е направо като Силиконовата долина
                        Местенцето обаче е убиец за плаж ...
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • САС буквално го разпраха!

                          няма дъно! баси

                          Коментар


                          • Кой е от Кърджали тука, бе?!
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Дълго 4202
                              Стоп на +1, че много убаво не е на убаво. Цел 4425 Ще се включа довечера за спама

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                                В европата мазало!

                                Индекси, валути, комодитис...

                                И какво ще значи това?? В мечи маркет ли ша влизаме?? баси!
                                Фокус-мокус!
                                А може би това е Големият замисъл-да задушат изгряващата конкуренция.След това идва ред на Китай

                                http://www.businessinsider.com/truth...bt-deal-2011-8
                                Фибо-мибо-грънци....

                                Коментар

                                Working...
                                X