IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В европата мазало!

    Индекси, валути, комодитис...

    И какво ще значи това?? В мечи маркет ли ша влизаме?? баси!

    Коментар


    • +315 пипа днес

      Коментар


      • Фицкаааа...де си бре?наближаваме 4160 скоро...шо ке правиш щот аз се чудя да си прибера ли 2 фигури и канче или да чакам да млати дъното от 38 и нещо си.ти що ше радиш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
          аз повече щях да псувам ,за затворената къса на +30. ако след всеки стоп трейдваш , за да си избиеш загубата , далече няма да стигнеш
          Много си прав,Руки,но за това вече требе сам да се пцовам:mad
          Фибо-мибо-грънци....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Бря рекох че съм останал сам и че трябва да ходя при дофтура на Соколов
            след такова еднопосочо движение винаги настава тишина
            народа брои пачки сега
            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

            Коментар


            • Бря рекох че съм останал сам и че трябва да ходя при дофтура на Соколов

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                Как да не псуваш-за 2.5 пипа
                аз повече щях да псувам ,за затворената къса на +30. ако след всеки стоп трейдваш , за да си избиеш загубата , далече няма да стигнеш
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                  Добро утро,колеги!
                  Отложен сел 4420,стоп 4450,цел 4210
                  Успешен ден!
                  Как да не псуваш-за 2.5 пипа
                  Фибо-мибо-грънци....

                  Коментар


                  • Фицкаааа...де си бре?наближаваме 4160 скоро...шо ке правиш щот аз се чудя да си прибера ли 2 фигури и канче или да чакам да млати дъното от 38 и нещо си.ти що ше радиш?

                    Коментар


                    • Дълго 4202

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Не ще ли някой да си купи долари срещу франци и йени с мен от тук, че сам ме е страх
                        Аз купих шоколадчета на 0.775. Още не съм измислил стопа, ама първата ми цел е някъде около 0.8 за утре след обяд.
                        Търпение му е майката...

                        Коментар


                        • нови рекорди за франка към еврото
                          молим?айде нема нужда

                          Коментар


                          • Не ще ли някой да си купи долари срещу франци и йени с мен от тук, че сам ме е страх

                            Коментар


                            • Какво се е случило?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                100 за мен и тук
                                wtg
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X