IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
    Има нещо скрито от пазара... Баси, след такава турболенция на всички маркети, VIX, противно на всяка логика спада... засега с 3.5%!!! Следващите дни нищо чудно да ни "залеят" с оптимизъм!

    И още нещо ми прави впечатление! Има открити огромни обеми пут опции на Апъл и Гугъл на нива значително под сегашните, с пдеж 19 август... Апъл конкретно са на 340-345$... Ще е "кърваво"... може би!
    Маймуна ги търгува много ябълките. Той да му мисли
    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

    Коментар


    • Има нещо скрито от пазара... Баси, след такава турболенция на всички маркети, VIX, противно на всяка логика спада... засега с 3.5%!!! Следващите дни нищо чудно да ни "залеят" с оптимизъм!

      И още нещо ми прави впечатление! Има открити огромни обеми пут опции на Апъл и Гугъл на нива значително под сегашните, с пдеж 19 август... Апъл конкретно са на 340-345$... Ще е "кърваво"... може би!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
        Ами когато и техника и фундамент сочат еднопосочно на 99,9 трябва да съм ГОЛЯМО МАГАРЕ, да не влезна..... с почти цялата сметка Такива шансове не се предоставят често
        Е,чудесно ...!Щом нещо те накара да прекъснеш ваканцията ...добре е !
        Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
          ГОЛЯМО МАГАРЕ,
          верно си нямаме магаре у форума

          http://youtu.be/JLxaTkz0K_w
          Last edited by mechobikov; 01.08.2011, 21:23.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
            засърбяха ли те ръчичките ?
            Ами когато и техника и фундамент сочат еднопосочно на 99,9 трябва да съм ГОЛЯМО МАГАРЕ, да не влезна..... с почти цялата сметка Такива шансове не се предоставят често
            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Да бе цяло училище се издавило. Няма такова нещо
              20 тина деца+ даскалицата - някъде в 90 те беше.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Преди някоя година назад (ама кой ли помни тук в БГ за повече от седмица) там се бе издавил цял клас заедно с учителката която бе хукнала да спасява децата.
                Да бе цяло училище се издавило. Няма такова нещо

                Коментар


                • 2011.08.01 20:40:49 *US Open To Japan Forex Intervention -Nikkei

                  ...
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                    Браво И аз горе долу там

                    http://imageshack.us/f/801/73097270.jpg/
                    засърбяха ли те ръчичките ?
                    Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      ако обещаеш да не ме съдиш ако се обърка нещо, мисля че си прав.
                      очаквам комодитата да ходят известно време надолу.
                      хе-хе спокойно, нали затова сме във форума да си помагаме. Напазарувахме за юг, ето закарахме го там. Аз съм на +40 пипа и мисля да затворя да не ги изгубя като профит.



                      За днеска около 150+ пипа общо. Виждам, че има по-големи шампиони.
                      Наздраве на печелившите!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        И там вече е доста окепазено. За да мине например пред еко-министеството хотела на Лужков и нашенските комуноди комсомолци, целия хотел са го разбили по документи и така например са се давали рарешителните отделно за кенеф, отделно за друг, отделно за кафене и т.н. защото като цяло хотела е****ва мамата на природата там, не че в София някой го вълнува какво руши изрода тук в колниите. Иначе заради реката която създава течения насам и натам и дупки, там ме кефи, но е много опасно място за деца.
                        Преди някоя година назад (ама кой ли помни тук в БГ за повече от седмица) там се бе издавил цял клас заедно с учителката която бе хукнала да спасява децата. Иначе плажът е уникален и ми е един от любимите.
                        Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        На Азалия беше най-хубаво, когато го нямаше хотела. Ходех там) Не съм бил от построяването. Камчия, скалите по-точно ми бяха любими като дете
                        Те диви плажове почти не останаха..Иначе Дружба си е комплекс, да строят но и Азалия е стъпил на пясъка.. Ние впрочем не ходим на плажа на хотела, а до него в Силиконовата долина до хотела Тук край Варна, където бе диво - плажовете на юг от Галата сега е пълно с всякакви селяндури които изпотъпкаха горите. Там поне още не са застроили, но и това ще стане.. А на Градина миналата година хуните не само бяха освинили целия пясък, ами има и една горичка там - тъпата паплач която се мъкне, я ползва за кенеф - дамски превръзки, мини, торбички кошмар. Цървулите например не бяха и чували за Камен бряг преди, сега там е като на площад в Пекин по време на честване на рожден ден на Мао, цапат напред, нали са само за седмица-две на мУре ... като осерат там ще се преместят другаде. Белите цигани въобще са не по-малко опасни от кафявите.
                        Last edited by Jay Gould; 01.08.2011, 21:04.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • http://youtu.be/fZ3osz0QBxU
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Ако става въпрос за ярмата на фичката, по скоро бих откраднал една от хубавите му ябълки
                            Падам си по Крумовите закони
                            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Radio signal Разгледай мнение
                              +315 пипа днес
                              Браво И аз горе долу там

                              http://imageshack.us/f/801/73097270.jpg/
                              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Камчия е добре за плуване ако искаш вълни, но там е малко опасно за деца заради теченията, а с нас има и джуджета... на Азалия е цивилизовано. Чадъри шезлонги масички, симпатични сервитьорки (заслужават си бакшиша) и т.н. Иначе ... за сърф и най-яки вълни Кабакум и Бутамята край Ахтопол. Само на тия две места по нашето крайбрежие вълните стават за хавайски сърф, но още е рано.. Шкорпиловци не съм ходил от години, беше страхотно там на времето, сега не знам..
                                На Азалия беше най-хубаво, когато го нямаше хотела. Ходех там) Не съм бил от построяването. Камчия, скалите по-точно ми бяха любими като дете

                                Коментар

                                Working...
                                X