IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от krosov Разгледай мнение
    пързалка към 17 чак дотогава дърпат опции на това ниво
    Ти имаш потенциал ! И на теб ще помогна !
    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
      То под 85 в момента си е почти за къса ти за 70
      Само да не се окаже от ,,обратните "триъгълници.Така или иначе скоро ще разберем
      Фибо-мибо-грънци....

      Коментар


      • пързалка към 17 чак дотогава дърпат опции на това ниво

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
          Колега не са ми "специалност" нито златото, нито среброто. Въпреки това дългосрочно среброто е на север ( технически ).

          Руки, ако купуват еврото, за кратко ще е. Даун тренд е браточка.

          Мерси, и аз така мисля и поне на 4h графика така ми изглежда, все пак да споделим мнение.


          Те сега ще излязат добри данни за US сигурно и пак ще има спускане по склона

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dinobot Разгледай мнение
            Освен в EUR/USD виждате ли както аз го виждам и пързалка при злато и сребро и тест на нива 39.00 за среброто?


            Колега не са ми "специалност" нито златото, нито среброто. Въпреки това дългосрочно среброто е на север ( технически ).

            Руки, ако купуват еврото, за кратко ще е. Даун тренд е браточка.
            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
              при 4170 картинката вече хич няма да е за нагоре и стопа ти заминава за отрицателно време
              То под 85 в момента си е почти за къса ти за 70
              Който ме слуша фалира.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от garbac Разгледай мнение
                според мен около 14 часа и 20 -25 мин. трябва да стане 4170 . играе се за 4240 стоп 4151
                при 4170 картинката вече хич няма да е за нагоре и стопа ти заминава за отрицателно време
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Абе нещо не разбира вече Маркета от приказки за интервенция при йената. Май скоро действително ще има такава

                  Коментар


                  • според мен около 14 часа и 20 -25 мин. трябва да стане 4170 . играе се за 4240 стоп 4151

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                      късите позиции ти причиняват халюцинации и пожелателно мислене
                      Аз нещо и за пързалката в EUR/USD почвам да се съмнявам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dinobot Разгледай мнение
                        Освен в EUR/USD виждате ли както аз го виждам и пързалка при злато и сребро и тест на нива 39.00 за среброто?


                        късите позиции ти причиняват халюцинации и пожелателно мислене
                        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                          Споко Реде, още не се е свършила пързалката
                          Освен в EUR/USD виждате ли както аз го виждам и пързалка при злато и сребро и тест на нива 39.00 за среброто?


                          Коментар


                          • Хо-Хо-Хо. Странно а? и мен са ме пращали по изолатори без да знам

                            Модовете се усетиха, че има такива екстри за преместване в друга тема, както го има по др. форуми. Като се разциврят участниците извън темата, за ушото и в изолатора да си говорят. Така е по-добре. Написаното трябва да остава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                              И мен ме хвърлиха в другата тема
                              Даже не загрях в началото , че съм там
                              ДАВАЙ ДОЛАРЕ !!!!
                              http://www.youtube.com/watch?v=kbje6cyAzqY
                              Споко Реде, още не се е свършила пързалката
                              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                                модовете направиха нещо преди час, като преместиха част от постовете от валутната в до инвестор темата
                                Верно ! И аз коментирах сделката на Комърджито тук, а са ми преместили поста оттатък
                                Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                                Коментар

                                Working...
                                X