IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение


    Същият съм и аз . Писал съм в темата " До инвестор бг " , мислейки че съм във Валутна Търговия и че са ми изтрили поста ....На маймуни ни обърнаха ....
    И мен ме хвърлиха в другата тема
    Даже не загрях в началото , че съм там
    ДАВАЙ ДОЛАРЕ !!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=kbje6cyAzqY
    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Бах маа му. Преди малко се цитирах сам, ся съм писал по други теми без да се усетя и си мисля че ме трият. Късметлийски требе да са тези 70-тина пипа дет съм напред за деня

      Честито, и наздраве!
      Дано днешния профит да ти бъде най-слабия тази седмица!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение


        Същият съм и аз . Писал съм в темата " До инвестор бг " , мислейки че съм във Валутна Търговия и че са ми изтрили поста ....На маймуни ни обърнаха ....
        модовете направиха нещо преди час, като преместиха част от постовете от валутната в до инвестор темата
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение


          Същият съм и аз . Писал съм в темата " До инвестор бг " , мислейки че съм във Валутна Търговия ....На маймуни ни обърнаха ....
          или е няква конспирация, щот съм почти сигурен че писах дет требе

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Бах маа му. ..., ся съм писал по други теми без да се усетя и си мисля че ме трият. ...


            Същият съм и аз . Писал съм в темата " До инвестор бг " , мислейки че съм във Валутна Търговия и че са ми изтрили поста ....На маймуни ни обърнаха ....
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Бах маа му. Преди малко се цитирах сам, ся съм писал по други теми без да се усетя и си мисля че ме трият. Късметлийски требе да са тези 70-тина пипа дет съм напред за деня

              Коментар


              • Ква прайм, пак да попитам щот Ети ме изтри покрай Пеуето

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                  На малките графики ( 5 мин ) има възможност за ход до @4285, но като цяло е рисково при даун тренд. По-доброто решение е къса със висок стоп.
                  аз пък имам дъга с стоп 63.

                  Фицка смени си подписа, да видим какво ще стане.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                    и аз днес усещам как мога да сглупя и за сега съм си седнал в/у ръчичките....Сутринта беше възможноста сякаш за някаква търговийка , но и тогава ми се струваха далечни стоповете и се отказах... а сега за дълъг ми е доста съмнително ,а късака рисков
                    На малките графики ( 5 мин ) има възможност за ход до @4285, но като цяло е рисково при даун тренд. По-доброто решение е къса със висок стоп.
                    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                      на мен неговият подпис не ми пречи , а сигурен съм и на всички други освен тебе
                      ако говорим за подписи какво да кажем за подписа на д-р Черкезов...а ?

                      соколов наистина много се впрягаш братче....аз даже не ги и виждам тези неща

                      Коментар


                      • Още ли не се научихте да подминавате форумците с комплекси и да не им обръщате внимание.
                        Искреността е много скъп подарък. Не го очаквайте от евтини хора!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                          шот съм тъп . спирам засега, че само простотии прая
                          и аз днес усещам как мога да сглупя и за сега съм си седнал в/у ръчичките....Сутринта беше възможноста сякаш за някаква търговийка , но и тогава ми се струваха далечни стоповете и се отказах... а сега за дълъг ми е доста съмнително ,а късака рисков

                          Коментар


                          • шот съм тъп . спирам засега, че само простотии прая
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                              дълга 92 стоп 85 първа цел 4219
                              Last edited by mibova; 02.08.2011, 12:26.
                              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                              Коментар


                              • дълга 92 стоп 85 първа цел 4219
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X