IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив август 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
    1.4170 100% от баланса на дълга. Ако е рекъл на 1,4030 да ме занули здраве да е..
    Що прайш глупости

    Коментар


    • Да наистина без изненади -тръгваме да тестваме и да пробиваме нивата около 4150

      Коментар


      • 1.4170 100% от баланса на дълга. Ако е рекъл на 1,4030 да ме занули здраве да е..
        Който ме слуша фалира.

        Коментар


        • 401 без особени изненади. Трише е на ход

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
            23 min до шипа
            Много е вероятно Тришето да метне някоя бомба колко е зле еврозоната. и джапанките в същия момент да дебнат да изкорубят долара. Да не забравяме и швейцарците. Голем шип мое а се получи.
            Друга е конспирацията Шипът нагоре ще дойде от молбите да вземе мечите стопове, след тва ТришетУ ще опъне биците

            Коментар


            • 23 min до шипа
              Много е вероятно Тришето да метне някоя бомба колко е зле еврозоната. и джапанките в същия момент да дебнат да изкорубят долара. Да не забравяме и швейцарците. Голем шип мое а се получи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                ...
                CFD-та нямаше. Може да са измислили.....
                Мерси - отговорът ти съвпада с това което очаквах !

                Ами то и форекса по бъкетите по същество е CFD и ако това което казваш за CFD в/у акциите че е измислено от брокерите да ни вземат парите , важи със същата сила и за форекса - макар аз да не го споделям ....

                Проблемът със CFD в/у акциите , би се решил ако дневната търговия съвпада изцяло с тази на реалните акции ( пре- , сесия , афтър-маркет ) ...Веднага обаче казвам ,че всъщност може и да няма "проблем ", тоест търговията акции и CFD да съвпада откъм сесии - но не ми се разбутва Саксо-платформата за да видя в действителност как е
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                  лимит ли имаш
                  Два поста стигат. С единия присъдата. С другия - главата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                    по същество:
                    в правоъгълника аз тренд не виждам.


                    лично:
                    а останалото си го разправяй на бабите пред входа. Сърбал съм ти попарата.

                    пп
                    това бе последния ми пост към теб за деня.

                    лимит ли имаш
                    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от garbac Разгледай мнение
                      кой ще види пръв вълната и ще скочи В нея?
                      prefer shaved
                      http://g.epcdn.net/ups/d40/like-shaved-pubes-16mqnz.jpg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от garbac Разгледай мнение
                        кой ще види пръв вълната и ще скочи с нея?
                        Някой сърфист.
                        Който ме слуша фалира.

                        Коментар


                        • кой ще види пръв вълната и ще скочи с нея?

                          Коментар


                          • Днес дали ще минем 1,44

                            Който ме слуша фалира.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                              Наивник имам въпрос към тебе :

                              Платформите на които си търгувал акции, осигуряваха ли ти котировки в 24 часов режим ( пре-маркет , сесия и афтър-маркет ) ? И ако не е бил 24 -часов , какъв е бил ? И кои брокери ,разбира се ....?

                              ПС: Имам предвид търговия на CFD, че е по евтина отколкото реалното придобиване .

                              ПС2: Именно заради част от горните въпроси ,се отказах от акции ( CFD ) и индекси(CFD) и останах само на форекс ....Другата причина е по-добрия лост който дават форекс-бъкетите
                              В момента не търгувам. Т.е търгувам със смешна сума на още по-смешен бъкет колкото да се занимавам, но да не се получава изкривяването на демото

                              Търгувах през Interactivebrokers
                              Само щатски инструменти.
                              Котировки акции: премаркет, сесия и афтъмаркет. Но това не е 24ч 8-9.30 премаркет, 9.30-1600 сесия 1600-2000 афтъмаркет.
                              Опции - сесия
                              Фючърси според работното време на съответните борси.
                              За минита върху индекси и валута 24 часа с 2-3 малки почивки не помня кога точно бяха.

                              Отделно предлагаха търговия на каквито борси се сетиш, но не мога да дам инфо.

                              CFD-та нямаше. Може да са измислили. Доста годинки минаха

                              CFD-тата според мен са измислени бъкетите да ни вземат кинтите без много възможности за реакция. Никаква регулация, огромни спредове, но това е проблемацията на малките сметки.

                              Коментар


                              • айде пак, ново дълго от мене.
                                Custodite sortem vestram

                                Коментар

                                Working...
                                X