IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив август 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Излезнах няма да я бъде и този път.
    Който ме слуша фалира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Аз писах съчинение по преживяно за Руки ...
      Наивник имам въпрос към тебе :

      Платформите на които си търгувал акции, осигуряваха ли ти котировки в 24 часов режим ( пре-маркет , сесия и афтър-маркет ) ? И ако не е бил 24 -часов , какъв е бил ? И кои брокери ,разбира се ....?

      ПС: Имам предвид търговия на CFD, че е по евтина отколкото реалното придобиване .

      ПС2: Именно заради част от горните въпроси ,се отказах от акции ( CFD ) и индекси(CFD) и останах само на форекс ....Другата причина е по-добрия лост който дават форекс-бъкетите
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
        Не мога да разбера защо си трошите главите. Японската банка от сутринта ми подкрепя дългите а вие евро та евро.
        Така си е. Но беше ли смел инаф да добавяш при пропаданията Аз избягах на 79 от 7716 и топам топка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
          Не се полочи като хората но пак ще го тествам с малко. Дълго от 16 стоп на 05
          Не мога да разбера защо си трошите главите. Японската банка от сутринта ми подкрепя дългите а вие евро та евро.

          Коментар


          • Не се полочи като хората но пак ще го тествам с малко. Дълго от 16 стоп на 05
            Който ме слуша фалира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
              На 8 демо и 3 реални. Обичам да гледам много графики.
              немога да се събудя още и много скоклив ми се стори.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Аз писах съчинение по преживяно за Руки и не гледах телевизора.
                ах това писане и аз съм лапал мухите покрай него

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                  ти да не си на демо бе майсторе.
                  На 8 демо и 3 реални. Обичам да гледам много графики.
                  Който ме слуша фалира.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                    Още едно слизане под или около 1,42 и хоп нагоре.
                    ти да не си на демо бе майсторе.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                      шапка ви свалям за хващането на локалните екстремуми. ама немога да разбера такива профити как ги заебавате.
                      Аз писах съчинение по преживяно за Руки и не гледах телевизора.

                      Коментар


                      • Още едно слизане под или около 1,42 и хоп нагоре.
                        Който ме слуша фалира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Стоп +1
                          шапка ви свалям за хващането на локалните екстремуми. ама немога да разбера такива профити как ги заебавате.

                          Коментар


                          • Руки, ето какво сътворих. Кажи моля къде греша

                            1. DOW се изчислява като сумата от цените на акциите на 30-те се дели на 0.132129493. ДА/НЕ
                            2. За основа на изчислението важат последните цени на 30 те независимо дали са по време на сесията, премаркет или афтъмаркет. ДА/НЕ
                            3. С изключение на четирибуквените и BAC и IBM няма активен премаркет както и афтъ такъв. ДА/НЕ
                            4. Поради 3 ДАУ няма гапове или са минимални дължащи се на горепосочените акции и на факта, че нетъргуваните активно акции се смятат по котировките от клоуза на предния ден. ДА/НЕ
                            5. Чак при отговор ДА на всичко горепосочено намесвам обем, и то обем в смисъл "КОЛКО АКЦИИ МИНИМУМ ТРЯБВА ДА МИНАТ КАТО СДЕЛКА ТА ДА ВЛЯЗАТ В ИЗЧИСЛЕНИЕТО НА ИНДЕКСА"
                            6. Ако няма някакъв минимален обем лесно бих могъл да извърша на премаркет сделки с по 2-3 акции със слабо търгуваните такива в рамките на ценовите ограничения за да не ми Бъст-нат сделката. Това, ако е вярно 2, може да доведе до разлика в Индекса до 4-5% ако се цака по скъпите акции. Такова отваряне може да задейства стопове и и да създаде голями проблемации.

                            Коментар


                            • Айде пак - шмекери долни , стоп -20 ...
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                                сега евентуално --77 ......после 47
                                вече мое се изпъва към 4300 , ко ще ги бъде дългите
                                пробива на ''дъното '' 4235 с няколко пипоня --- е дори по добре
                                сорри но няма безплатен обяд

                                Коментар

                                Working...
                                X