IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив август 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стоп +1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
      тая интервенция в йената - много рехава...
      за няколко минути почти фигура върна!
      все още не е свършила ---по СНБС тва разправят ...

      Коментар


      • тая интервенция в йената - много рехава...
        за няколко минути почти фигура върна!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
          Добавка на 62
          сега евентуално --77 ......после 47

          Коментар


          • Добавка на 62
            Който ме слуша фалира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Хайде 4240 за 4310 стоп 4220
              Колега и аз го от играх по същия начин, като ми се привидя в началото дивергенция на 15 мин. Ти къде видя входа за дълго тук??? За сега добре на +50 кинта съм. Викам да станат поне 100. Стоп на +1
              Който ме слуша фалира.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Не съм. Т.нар спедитори са тези дето не моат ми намерят ТИР. Спарте, аз нямам проблем с осите, щото товаря лек и обемен товар. Намерих си 36 палетен ТИР и все ще намеря кво да направя с 37-то си половинесто пале Толкова за ТИР-а. В общи линии тва ми беше и работата за деня, така че или трябва да си ходя в къщи и жена ми да ме включи в почистването преди отпуска или да си седя на работа и да си трейдвам нещо си и да си спамя Май ще избера да стоя на работа
                От мен да знаеш: И най кофтия моабет е 100 пъти по готин от най хубавата работа! Седи си тук да си пишем глупости.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                  е 4240 е стига де стига наглост
                  аре към 4330
                  успех на всички
                  Хайде 4240 за 4310 стоп 4220

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                    http://en.wikipedia.org/wiki/Stock_market_index

                    нито дума за обеми
                    Руки, нещо гнило има в цялата работа. Проследи за какво идваше реч по повод изчисляването на ДАУ назад в темата. Както казах имам свободно време така че ще си нахвърлям съжденията по въпроса в малко по стегнат вариант по някое време през деня. Ще го направя под формата на мои твърдения, които ако ти е интересно можеш да потвърдиш или отречеш.

                    Коментар


                    • е 4240 е стига де стига наглост
                      аре към 4330
                      успех на всички

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        спедитор ли си
                        Не съм. Т.нар спедитори са тези дето не моат ми намерят ТИР. Спарте, аз нямам проблем с осите, щото товаря лек и обемен товар. Намерих си 36 палетен ТИР и все ще намеря кво да направя с 37-то си половинесто пале Толкова за ТИР-а. В общи линии тва ми беше и работата за деня, така че или трябва да си ходя в къщи и жена ми да ме включи в почистването преди отпуска или да си седя на работа и да си трейдвам нещо си и да си спамя Май ще избера да стоя на работа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                          ....
                          пп
                          това бе последния ми пост към теб за деня.
                          И за този пост благодаря.

                          Коментар


                          • Аут всичко на 4260

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                              Чичо Манчо, много ми е трудно да проследя мисълта ти. Ако може дай някакви разяснения. От удебеленото да разбирам, че според теб сме в рейндж, така ли? И не си съгласен с моето очакване трендът да обърне? Понеже няма тренд, няма и какво да обръща. Това ли е твоето послание? Сега някакви жертви да търся? Особено пък ИС-ката? От него само мога да се уча.
                              по същество:
                              в правоъгълника аз тренд не виждам.


                              лично:
                              а останалото си го разправяй на бабите пред входа. Сърбал съм ти попарата.

                              пп
                              това бе последния ми пост към теб за деня.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                                ГоДим, докато чакаш на рейнджа "тренда да се обърни" , жертва ли си търсиш .
                                Чичо Манчо, много ми е трудно да проследя мисълта ти. Ако може дай някакви разяснения. От удебеленото да разбирам, че според теб сме в рейндж, така ли? И не си съгласен с моето очакване трендът да обърне? Понеже няма тренд, няма и какво да обръща. Това ли е твоето послание? Сега някакви жертви да търся? Особено пък ИС-ката? От него само мога да се уча.

                                Коментар

                                Working...
                                X