IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив август 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
    те от тука /4280 вече / трябва да се оправя
    видим ли 4310-15 си е класика бичи седъп
    успехи
    Ти ще дойдеш на моя ама аз няма да дойда на твоя!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
      при мен слизането го дава до 4290 -85 макс
      би било мечо вече слизане под 4258 .....
      те от тука /4280 вече / трябва да се оправя
      видим ли 4310-15 си е класика бичи седъп
      успехи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        ....и аз съм заплатаджия...
        Да - но не от форекса ! Има разлика , според мен ....Ония двамцата за които снощи споменах са бачкери по банки и ИП и ръсят форумен мозък наляво-надясно без никой да ги е попитал ...И аз съм бил заплатаджия - хамалин и кво още кво ли не ...и пак мога да бъда ако реша ....няма лошо ....И от търговията съм вадил кинти - както и съм губил ....много ...

        ТИР за 38 палета и да намериш не знам как ще мине границата заради товар върху осите ?! Максимум съм товарил 36 ( 2 реда * 18 ) и последното напреки най-отзад -> 37 ...
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
          Пак нацелваш лъчите. Вече не се учудвам, че го правиш. Само не знам как.
          ГоДим, докато чакаш на рейнджа "тренда да се обърни" , жертва ли си търсиш .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
            туй са мохабети за след '' работно '' време
            ти дълъг ли си в долари или къс в евро
            Скалпер съм и ако закваси оставям 1/3 от позицията за повече..
            Та да добявя и кака504 на 5 мин. не е пробита надолу, което означава ,че средната цена (за 1.75 дни) продължава да расте и натиска е нагоре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
              кЪсмет и мноо мечтане
              оставихме 4258 необрано
              от около 4320 им шанс около 40 % / според мен / да се види 4258
              но е сложно да се изтъргува
              иначе доле за ловене на дъна с мартинчо мисля не е удачно ......треба си стратегия за дъна , а не фискални иЗтрументи
              според мен де
              успехи на всички
              Пак нацелваш лъчите. Вече не се учудвам, че го правиш. Само не знам как. Но тук на 1,4320 нямам нищо.

              http://img84.imageshack.us/img84/1470/eurusdo.gif

              Коментар


              • Кога ще ги видим 1,4100-4130 че да си олабя дългите на спокойствие.
                Който ме слуша фалира.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                  съгласен
                  НО при мен мноо добре работи следното нещо :
                  влизане с нормален обем -- добавка с обем 1/2 над нормалния с ТР входа на основната позиция -- и касиране на 2/3 от добавката там
                  дори и объркал посоката , в 70 % от случайте добавката излиза и намаляваш разходите за стоп
                  п.с. добавка е естествено под основната позиция
                  не съм пробвал. на пръв поглед изглежда хитро.
                  пари я спечеля я не, ся отивам да печеля здраве на плажа

                  http://youtu.be/JNKdnL1bYDs
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • при мен слизането го дава до 4290 -85 макс
                    би било мечо вече слизане под 4258 .....
                    п.с. ко ще слиза ....
                    п.с. Георги ,трябва да се уважава Реда с митологичните нива

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                      В момента хала на Американския дълг е като този на Гърция. 120% от БВП. обаче никой не вдига пара, както го правят с Гърция, Португалия и Ирландия.Само ,че ако направим едно сравнение между дълга на Европа като цяло и вземем предвид ,че има няколко големи държави като Гернмания и Франция които са в рамките на изискванията и дълга на САЩ то не би трябвало долара да поскъпва защото състоянието на американския дълг е с пъти по зле от това на Европа взета като цяло.Така, че голямо поскъпване на долара според мен не може да се очаква. По скоро ще продължи да се обезценява защото голям дълг се връща с обезценка на парите. За справки Жан Виденов.
                      туй са мохабети за след '' работно '' време
                      ти дълъг ли си в долари или къс в евро

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                        кЪсмет и мноо мечтане
                        оставихме 4258 необрано
                        от около 4320 им шанс около 40 % / според мен / да се види 4258
                        но е сложно да се изтъргува
                        иначе доле за ловене на дъна с мартинчо мисля не е удачно ......треба си стратегия за дъна , а не фискални иЗтрументи
                        според мен де
                        успехи на всички
                        Aбе да беше дал цел над 1,4452 да мечтаем, а ти с това 1,4444 слагаш прът в колелата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          тц на 4313 имам сел аз Аре отивам на работа че не моа намеря 3-ти ден ТИР с ремарке за 38 палета
                          Ми обади се ..може да ти се помогне ...
                          Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            за ловене на екстремуми имах предвид антимартинчо - с ограничен брой добавки с удвояване към печеливша позиция и един стоп за всички позиции на един два тика от предполагаемия екстремум
                            съгласен
                            НО при мен мноо добре работи следното нещо :
                            влизане с нормален обем -- добавка с обем 1/2 над нормалния с ТР входа на основната позиция -- и касиране на 2/3 от добавката там
                            дори и объркал посоката , в 70 % от случайте добавката излиза и намаляваш разходите за стоп
                            п.с. добавка е естествено под основната позиция

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                              кЪсмет и мноо мечтане
                              оставихме 4258 необрано
                              от около 4320 им шанс около 40 % / според мен / да се види 4258
                              но е сложно да се изтъргува
                              иначе доле за ловене на дъна с мартинчо мисля не е удачно ......треба си стратегия за дъна , а не фискални иЗтрументи
                              според мен де
                              успехи на всички
                              В момента хала на Американския дълг е като този на Гърция. 120% от БВП. обаче никой не вдига пара, както го правят с Гърция, Португалия и Ирландия.Само ,че ако направим едно сравнение между дълга на Европа като цяло и вземем предвид ,че има няколко големи държави като Гернмания и Франция които са в рамките на изискванията и дълга на САЩ то не би трябвало долара да поскъпва защото състоянието на американския дълг е с пъти по зле от това на Европа взета като цяло.Така, че голямо поскъпване на долара според мен не може да се очаква. По скоро ще продължи да се обезценява защото голям дълг се връща с обезценка на парите. За справки Жан Виденов.

                              Коментар


                              • Добро утро кой апнал - апнал, кой пил кафе пил. Пазара започна днес с подаръци но при лихвите ще събере своето..



                                Хайде наздраве и наслука...
                                Който ме слуша фалира.

                                Коментар

                                Working...
                                X