IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив август 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    ... Дау почти няма гапове Това се дължи на начина му на изчисляване и на това че на акции от Дау почти няма премаркет
    е нали тва се гледа ...
    сега е гапа за 5 часа и то всичко ......
    ко се мери по гринуч

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
      Това е друг филм (ще купуваме швейк) - ясно е! А ако кажеш скъсяваме швейка значи да влезеш дълъг в долар швейк......
      швейка , без да се ''знае кво е '' е само една двойка..... аре ся
      кво питаш толкова -- кат ВСЕ не разбрал ??...........
      та дълго киви ? ко стааа ... че си купихме градина за ягоди ли

      Коментар


      • инак дау си има странности, които ако не се отчетат могат да навлекат пробемчета на техничарите. Например Ако искаш да си чертаеш реална графика за open трябва да вземаш котировка няколко секунди след отваряне)) Защото ако гледаш тези от момента на отваряне - Дау почти няма гапове Това се дължи на начина му на изчисляване и на това че на акции от Дау почти няма премаркет

        Коментар


        • след малко от тука 4313-15 / до 1 час може и до отварянето на джапанките / БИ трябвало да има direct rise в eur/usd с цели 4400
          ко ще е тренд . като 'ората

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
            За таблицата - добре ! Но в яхуту данните от миналото са грешни защото са фрий . Лично съм го установил през годините и то многократно ...

            Качественната история струва много пари . Аз имах такава -за индексите - защото съм си я свалял ежедневно ...Всъщност след като си унищожих файловете , затрих качествено инфо струващо много пари дори само заради спестеното време ако някое друго лице решеше да го ползва ...Все пак това си бяха почти 7 цели години риъл тайм ..

            Каквито и данни да си вкараш в екселската таблица , трябва да намериш нишка която да следваш ( анализираш ) за да хванеш логика . След което тая логика трябва да я проверяваш неколкократно в реално време за да я изчистиш от случайните елементи ( пък може да се окаже че цялата логика е случайна , демек не е логика и тогава започваш отначало ) ...Имаш време , не бързай - цели две годин си по-млад от мене ....В следващите 10 години съм сигурен че ще успееш , при положение че започнеш от днес .....

            ПС1 : Ако не намериш елементарна логическа статистическа зависимост в рамките на 3 години от днес , по-добре се откажи ....

            ПС2: Споделих накратко лични преживявания и откъм " тайминг " ...Ако се справиш за по-кратко време, значи си извънземен интелект ...Но това би означавало ,че и част от пазарните субекти ще са от подобно естество
            а аз попитах само за някви си свещи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
              е забрави го Анон ....
              отново
              ша купуваме швейка
              къс или дълъг
              пробвай да отговориш
              Това е друг филм (ще купуваме швейк) - ясно е! А ако кажеш скъсяваме швейка значи да влезеш дълъг в долар швейк., а ако кажеш само скъсявам без да упоменеш коя валута иди че разбери. Ей такива ги надроби нашия 5%- чик.
              А иначе, за правописа държи много , ама не знае ,че най-новото е, че няма значение как си членувал. И двете форми се приемат за верни.www.monitor.bg/article?id=223111
              Last edited by 4un4o; 03.08.2011, 23:35.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Според мен, колкото и да вдигат тавана на лятното кино това няма никакво значение. Важно е дали ке вали или ке падат уайна
                дигането беше неизбежно , НО ... Обамата каза че няма да има свиване на разходите
                тва ми прилича на отваряне на печатницата отново -грубо трилион с покритие--- йок
                за тва днес макаронските ''банки '' излязоха на + сабахлем и почна да се калколира на Обамата '' речта '' поне аз така ги схванах нещата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  уфф сам ще си търся. Ще си сваля от йъхууту екселската таблица.
                  За таблицата - добре ! Но в яхуту данните от миналото са грешни защото са фрий . Лично съм го установил през годините и то многократно ...

                  Качественната история струва много пари . Аз имах такава -за индексите - защото съм си я свалял ежедневно ...Всъщност след като си унищожих файловете , затрих качествено инфо струващо много пари дори само заради спестеното време ако някое друго лице решеше да го ползва ...Все пак това си бяха почти 7 цели години риъл тайм ..

                  Каквито и данни да си вкараш в екселската таблица , трябва да намериш нишка която да следваш ( анализираш ) за да хванеш логика . След което тая логика трябва да я проверяваш неколкократно в реално време за да я изчистиш от случайните елементи ( пък може да се окаже че цялата логика е случайна , демек не е логика и тогава започваш отначало ) ...Имаш време , не бързай - цели две годин си по-млад от мене ....В следващите 10 години съм сигурен че ще успееш , при положение че започнеш от днес .....

                  ПС1 : Ако не намериш елементарна логическа статистическа зависимост в рамките на 3 години от днес , по-добре се откажи ....

                  ПС2: Споделих накратко лични преживявания и откъм " тайминг " ...Ако се справиш за по-кратко време, значи си извънземен интелект ...Но това би означавало ,че и част от пазарните субекти ще са от подобно естество
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                    Ти мен, не можеш да ме научиш, ами иди при анона да те светне. Затова вече е необходимо да се пояснява всяка сделка защото можело и така и вака.
                    е забрави го Анон ....
                    отново
                    ша купуваме швейка
                    къс или дълъг
                    пробвай да отговориш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                      Ти мен, не можеш да ме научиш, ами иди при анона да те светне. Затова вече е необходимо да се пояснява всяка сделка защото можело и така и вака.
                      4ун4о направо пробвай да не дишаш изобщо
                      щом истинския живот се измерва с моментите
                      спиращи дъха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                        абе искам да те питам ....
                        Какво си мислиш за двете неща ? как би реагирал валутния пазар ?
                        ---увеличаване тавана на '' лятното кино ''.....
                        --- контекстта на речта на Обама / вчера / ...
                        Според мен, колкото и да вдигат тавана на лятното кино това няма никакво значение. Важно е дали ке вали или ке падат уайна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                          кви са тези мелодрами


                          http://www.youtube.com/watch?v=euIuW...eature=related

                          Чунчо , кви къси долари , кви къси евра ?
                          кажи да те науча бре , кво е то къс или дълъг в евра ? :rolleyes
                          например ша купуваме швейка
                          дълъг ли съм или къс
                          Ти мен, не можеш да ме научиш, ами иди при анона да те светне. Затова вече е необходимо да се пояснява всяка сделка защото можело и така и вака.
                          П.П. Ако кажеш само: ще удългавам в евро долар, е неразбираемо ако не поясниш долара ли ще удължаваш или еврото. За справки при анон 5 % - чика.
                          Last edited by 4un4o; 03.08.2011, 23:15.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            уфф сам ще си търся. Ще си сваля от йъхууту екселската таблица.
                            абе искам да те питам ....
                            Какво си мислиш за двете неща ? как би реагирал валутния пазар ?
                            ---увеличаване тавана на '' лятното кино ''.....
                            --- контекстта на речта на Обама / вчера / ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                              Гледам пак жълти зъбки и нерви лабави при нЕкои от пишещите. А денят беше прекрасен, дори чудесен за спекула и бъцкане........кой как му е по-приятно
                              е имам регистрация там дето
                              що не моа виждам графиките , бря
                              кво се иска още от твое величество ..

                              Коментар


                              • кви са тези мелодрами
                                ....this world is rough
                                And if a man's gonna make it, he's gotta be tough

                                http://www.youtube.com/watch?v=euIuW...eature=related

                                Чунчо , кви къси долари , кви къси евра ?
                                кажи да те науча бре , кво е то къс или дълъг в евра ? :rolleyes
                                например ша купуваме швейка
                                дълъг ли съм или къс

                                Коментар

                                Working...
                                X