IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив август 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • *бах е в интервенцията (ако е) да я поднесат като подарък.
    Тези от БОЙ с резервни отбор са я правили.
    Къде е финтирането, къде е ушашавенето.
    Натисни надолу да затворят дълги и да отворят къси, след това изкупи всичко, разтовари ентусиастите от "групата на Шаро" с 3-4 четери 100-150 пипови бода нагоре надолу (около горната страна на канала) и чак след това настъпи и изкърти дисплея отгорната му страна.
    Много са зле.

    Коментар


    • добро утро
      успех на всички

      Коментар


      • Добро утро! Няма лошо в интервенциите. Лимитът в 79 взет Късите в EUR/USD наближават парите само дето тва от 4378 не е взето.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          много бях далеч от търсене на някакъв велик смисъл. Просто гембъл. Идеята беше дали след 8 червени се е случвало на рулетката да излезе пак червено. Както и да е - излезе зелено
          Добрютро
          Наивник,напълно възможно е да излезе и 9-то червено че и 10-то но това е така наречената "черна серия"
          С подобна стратегия като това с баровете търгувам златото при корекция и така получавам възможно най-приятната цена когато влезе по тренда.
          Идеята е прилична,пробвай един мартингейл след 8-ия червен бар...шанса да успееш е доста голям...
          Мир вам и...умната

          Коментар


          • Благодаря на братята японци, тая сутрин се събуждам в МНОГО добро настоение ..

            Коментар


            • то4но в 4 запо4на интервенцията долар йена
              молим?айде нема нужда

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                ... Съгласен ли си с тва което писах по-горе за гаповете при Дау?
                Ще се съглася , да ! Все пак си търгувал тия неща много повече от мене и имаш опит ,който аз нямам ...Даже именно заради тия разлики ( с гаповете ) се уплаших че не мога да ги схвана и се отказах от индекси и акции ,изобщо ! Дори и свясна реална платформа за акции не съм помирисвал ...Има още ред други причини за които сега не ми се пише ,но ме паркираха в траен отказ ...

                И следващият път поне бегло загатвай какво знаеш , иначе остава съмнение че се бъзикаш умишленно с материята а аз по такива майтапи не си падам ...

                ПС1 : Има едно леке в Дакса и едно от футболната тема - те се будалкат доста често по темите с такъв тип поведение , мислейки си че са много духовити и начетени ,а всъщност и двамата за заплатаджии и никога една стинка не са изкарали за себе си от знанията дето уж притежават !

                ПС2: Иначе нищо лично и негативно нямам като тебе - даже е полезно да споделяш бегли вЧепетления от опита който си натрупал . Все пак не може само да спамим и да пускаме песнички ...Чат-пат требе и да обсъждаме по сериозни теми ! Лека !
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Малко по никое време, но прогресираме
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    тва са фючърси бре. Дау индекс се смята по време на сесията. Изчислява се като сумата на последните котировки на 30-те се дели на някво число. Последно тва е 0.132129493. Проблем възниква от това, че в 9.00.01 последните котировки обикновено са вчерашните, с изключение на 3-4 акции, за които има премаркет. За тва при Дау вчерашно клоуз, почти не се различава от днешно оупън. Реална котировка се получава около 15-20 сек след отваряне
                    мое си прав ,
                    ма мое и да не си....
                    лека от мен
                    успех на всички оставащи да търгуват

                    Коментар


                    • Инак е добре да се обяснява, както прави Спарт, дори и да са неща които знам. Винаги се намира кво да остане в кухата ми лейка. Лека от мен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от greedforsuccess Разгледай мнение
                        Спарте много добре правиш, като обясняваш подробно, задръж си се в този си режим. От съкратителните не се научава добре. Пък те нека по бг манталитет си говорят квото искат.
                        Наивник, какво значение има дали има или няма малко гап ?
                        За какво ти е тази история от миналото ? Че и точна да е. Каквото и да правиш най акуратни са данните от последно време, а не какво е било преди 10 години. Тогава си е за тогава. нещата се изменят. Затова и не схващам смисъла да се рови в миналите неща. Какво има да им се изследва ?
                        много бях далеч от търсене на някакъв велик смисъл. Просто гембъл. Идеята беше дали след 8 червени се е случвало на рулетката да излезе пак червено. Както и да е - излезе зелено

                        Коментар


                        • Спарте много добре правиш, като обясняваш подробно, задръж си се в този си режим. От съкратителните не се научава добре. Пък те нека по бг манталитет си говорят квото искат.
                          Наивник, какво значение има дали има или няма малко гап ?
                          За какво ти е тази история от миналото ? Че и точна да е. Каквото и да правиш най акуратни са данните от последно време, а не какво е било преди 10 години. Тогава си е за тогава. нещата се изменят. Затова и не схващам смисъла да се рови в миналите неща. Какво има да им се изследва ?
                          Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                            е нали тва се гледа ...
                            сега е гапа за 5 часа и то всичко ......
                            ко се мери по гринуч
                            тва са фючърси бре. Дау индекс се смята по време на сесията. Изчислява се като сумата на последните котировки на 30-те се дели на някво число. Последно тва е 0.132129493. Проблем възниква от това, че в 9.00.01 последните котировки обикновено са вчерашните, с изключение на 3-4 акции, за които има премаркет. За тва при Дау вчерашно клоуз, почти не се различава от днешно оупън. Реална котировка се получава около 15-20 сек след отваряне

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                              Бе те не са никак "някакви " . Ти добре попита , но аз нямаше как да ти отговоря с две изречения - мечтата на всеки българин е, от РАЗ да му се налее мозък в тиквата с положителен краен ефект , разбира се ....И затва се разпрострях по-надълго , но това гарантирам че е за последно ...От утре минавам на над 98.9% високо-октанов спам
                              Аз не търсех мозък а свещи Съгласен ли си с тва което писах по-горе за гаповете при Дау?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                а аз попитах само за някви си свещи
                                Бе те не са никак "някакви " . Ти добре попита , но аз нямаше как да ти отговоря с две изречения - мечтата на всеки българин е, от РАЗ да му се налее мозък в тиквата с положителен краен ефект , разбира се ....И затва се разпрострях по-надълго , но това гарантирам че е за последно ...От утре минавам на над 98.9% високо-октанов спам
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X