IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив август 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr. Dick Разгледай мнение
    В този труден занаят, наречен трейдинг, човек винаги се радва да обмени по някоя добра дума с колеги във форум или кръчма, но за съжаление добрата дума в нашите земи е изчезващо животно,

    Не забравяйте, че на тоя пазар има място за всички и че никой не е по-велик или богат от пазара, защото всички грешим и целия проблем е дали си го признаваме и понасяме или не.

    Бъдете живи и здрави
    Много си неутрален с този пост и малко на философстване ми прилича.

    Важно е дали си признаваме грешките, но по-важно е дали се учим от тях.

    Признанията са за китките като Чунчо - неудовлетворени от живота типове, които чакат да паднат по някое стълбище, та белким им спре дъха.

    Успех ти желая и по-малко неутралитет във форума.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
      Според мен питаш технически некоректно .9 поредни червени(или зелени) бара не означават абсолютно нищо като сигнал за промяна на посоката . По достоверен сигнал са по-ниските дъна при спад или по -високите върхове при покачване . Индекси и акции не търгувам , но навремето няколко години анализирах ( за себе си ) 3-те основни щатски индекса и си спомням рекорди от по 30-50 поредни дневни дъна ( лоу ) накъсани с по-високи дневни клоузове .Но отдавна съм си изтрил файловете иначе можех да ти дам конкретни примери за периода 2002-2008 г. за да се убедиш нагледно за какво пиша .
      уфф сам ще си търся. Ще си сваля от йъхууту екселската таблица.

      Коментар


      • Гледам пак жълти зъбки и нерви лабави при нЕкои от пишещите. А денят беше прекрасен, дори чудесен за спекула и бъцкане........кой как му е по-приятно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
          Ето , включи се още един на който секса му идва отръки. Аман от теоретици и аналисти!
          П.П. Ти му викаш Куме Иване то търчи за хея да те хване!
          ти го хвалиш че може да диша през две дупки
          а то се сърди ли сърди

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr. Dick Разгледай мнение
            В този труден занаят, наречен трейдинг, човек винаги се радва да обмени по някоя добра дума с колеги във форум или кръчма, но за съжаление добрата дума в нашите земи е изчезващо животно,

            Не забравяйте, че на тоя пазар има място за всички и че никой не е по-велик или богат от пазара, защото всички грешим и целия проблем е дали си го признаваме и понасяме или не.

            Бъдете живи и здрави
            +1
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • В този труден занаят, наречен трейдинг, човек винаги се радва да обмени по някоя добра дума с колеги във форум или кръчма, но за съжаление добрата дума в нашите земи е изчезващо животно,

              Не забравяйте, че на тоя пазар има място за всички и че никой не е по-велик или богат от пазара, защото всички грешим и целия проблем е дали си го признаваме и понасяме или не.

              Бъдете живи и здрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zloblivi_podritvaniq Разгледай мнение
                да ама на 4ун4о само deep throat не може да му спре дъха защото през това време вдишва през анала - тази практика я е усвоил от аналните интервенции

                следователно под това че живее най-добре когато му спира дъха е имал предвид двоен пробив - през задника и устата
                Ето , включи се още един на който секса му идва отръки. Аман от теоретици и аналисти!
                П.П. Ти му викаш Куме Иване то търчи за хея да те хване!

                Коментар


                • Относно NZD - Да, не бях прав преди няколко дни за скъсяването му. Друга подобна валута се очертава GBP, особено ако утре потвърдят неповишаването на тяхното QE.
                  CHF и JPY са заплашени от интеревенции и трейдърите търсят алтернативи.

                  Хайде, Чао от мен. Или ще ми спират Нета, или ще фалирам, или просто ще ходя някъде.

                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Без да се заяждам с теб, но постът ми ти дава повод за коментар.

                    Да ти кажа, това е страхотно качество за deep throat.

                    П.П. Сигурен съм, че Чунчо с опита си ги поназнайва тези неща.
                    да ама на 4ун4о само deep throat не може да му спре дъха защото през това време вдишва през анала - тази практика я е усвоил от аналните интервенции

                    следователно под това че живее най-добре когато му спира дъха е имал предвид двоен пробив - през задника и устата
                    Last edited by zloblivi_podritvaniq; 03.08.2011, 22:15.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      ... Срещали ли са се в историята 9 поредни червени свящи у Дау?
                      Според мен питаш технически некоректно .9 поредни червени(или зелени) бара не означават абсолютно нищо като сигнал за промяна на посоката . По достоверен сигнал са по-ниските дъна при спад или по -високите върхове при покачване . Индекси и акции не търгувам , но навремето няколко години анализирах ( за себе си ) 3-те основни щатски индекса и си спомням рекорди от по 30-50 поредни дневни дъна ( лоу ) накъсани с по-високи дневни клоузове .Но отдавна съм си изтрил файловете иначе можех да ти дам конкретни примери за периода 2002-2008 г. за да се убедиш нагледно за какво пиша .
                      Last edited by SPART; 03.08.2011, 22:15.
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        май не си си пил хапчетата
                        Не съм ги пил и не пия. Прочети какви ги е надиплил в долния си пост Чунчо и ти се чудя защо се намесваш.

                        Аз днес съм "хапчето" за Чунчо. Чакал ме е почти 10 дни.... мислил ме е.... желал ме е.......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Какво да ти чета "меката китка"?!
                          Аз съм технократ и прагматик. За мен е важно колко километра съм изминал безаварийно с един автомобил, а не колко пъти съм пукал гума.

                          Ще си спирам дъха??!!! Аз да не съм делфин??!! Верно си странен.....
                          Много си заядлив, защото си безпутник. Виж едно пояснение за подписа, Живота на таз планета наречена Земя е обречен. Само който го е разбрал изживява дните си пълноценно. Явно още не си схванал, че утре може всички вкупом да ни няма. По темата за форекс. И великите сили са го разбрали и затова харчат и трупат дългове, защото днеска има утре няма. Само баламурници като Русия и Китай дават заеми, на богатите държави за да си живеят по царски. А дали някога ще ги върнат не се знае . Ще имат да вземат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Без да се заяждам с теб, но постът ми ти дава повод за коментар.

                            Да ти кажа, това е страхотно качество за deep throat.

                            П.П. Сигурен съм, че Чунчо с опита си ги поназнайва тези неща.
                            май не си си пил хапчетата
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              аз издържам без въздух три минути
                              цар съм на далдисването
                              Без да се заяждам с теб, но постът ти ми дава повод за коментар.

                              Да ти кажа, това е страхотно качество за deep throat.

                              П.П. Сигурен съм, че Чунчо с опита си ги поназнайва тези неща.
                              Last edited by anon6706; 03.08.2011, 22:09.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Какво да ти чета "меката китка"?!
                                Аз съм технократ и прагматик. За мен е важно колко километра съм изминал безаварийно с един автомобил, а не колко пъти съм пукал гума.

                                Ще си спирам дъха??!!! Аз да не съм делфин??!! Верно си странен.....

                                П.П. И като един прагматик: Загледах се в подписа ти - "живот" трябва да е с пълен член. Поправи си го. Ето ти повод да си "спреш дъха".
                                аз издържам без въздух три минути
                                цар съм на далдисването
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X