IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Швейцария върза франка за еврото

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
    Аноне,разпъваш само ластици.
    И на всичкото отгоре ти личи какъв е начина ти на мислене.А тои е важният и не само според мен.
    И как така си тръгнал да ми говориш за интелект,през форум и през собственото ти субективно мислене.Което между другото си личи доста ясно....
    Как и по какви критерии определи мен и колегата ми по интелект.
    Нещо ти е криво и то е в главата ти.Като се събудиш обаждай са.яххяхях

    Те бфб -ейците,почти всички са апокалиптици,малко сме оптимистите.
    А иначе поговори малко за валути,пазари.....
    Пак ще напишеш някои бисер,как дядо ти Бъфет се набълбуквал,как щели сме да влизаме е дабъл дип и т..н празни приказки.
    Празни приказки бол.Кажи нещо което незнаем. Поне.
    Що така подскачаш?!?!

    Вие сте колеги по висок интелект. Защо се обиждаш?!?!

    П.П. Това, за високия интелект, знаехте ли го или да измисля нещо друго?

    Коментар


    • Аноне,разпъваш само ластици.
      И на всичкото отгоре ти личи какъв е начина ти на мислене.А тои е важният и не само според мен.
      И как така си тръгнал да ми говориш за интелект,през форум и през собственото ти субективно мислене.Което между другото си личи доста ясно....
      Как и по какви критерии определи мен и колегата ми по интелект.
      Нещо ти е криво и то е в главата ти.Като се събудиш обаждай са.яххяхях

      Те бфб -ейците,почти всички са апокалиптици,малко сме оптимистите.
      А иначе поговори малко за валути,пазари.....
      Пак ще напишеш някои бисер,как дядо ти Бъфет се набълбуквал,как щели сме да влизаме е дабъл дип и т..н празни приказки.
      Празни приказки бол.Кажи нещо което незнаем. Поне.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Ами тогава да им налея малко оптимизъм, за да купуват още по-евтино акции:
        те го знаят по-добре от нас , дори
        чакат някой да '' чуждестранен '' инвеститор да купи нещо , за да бутнат нивата още по-надоле -- ма така и глупака не се явява
        а иначе си знаят ,че там няма нещо дето да струва повече от 1/5 от цената си в момента и колкото повече се проточва гоненето на михаля толкова повече се стопява и дори тази малка '' реална '' стойност
        ма да се спасяват , техни си работи ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Швейцария става фактор след Първата световна и го затвърждава след Втората световна война. Воюващите държави я използват като пристанище за капиталите си. Преди Първата световна война Швейцария са били едни прости и бедни диваци. Основният им поминък освен гледането на кравиеса били да са наемници в чужди армии. Дт там е и традицията гвардията на папата в Рим да е от швейцарци. България е била много по-богата държава тогава и между другото е имала доста швейцарски гастарбайтери!

          Швейцария е държава в дъбока криза в момента. Имат една фармацефточина компания. Имат една компания то хранителновкусовата промишленост и малко финно машиностроене. Всичко останало е банков бизнес. През следващите 5 години по света и в Швейцария ще останат само 20 % от банковите имена. Всимко останало ще се слее... Гледйте Гърция и и мислете за бъдещето на тъй наречените развити страни!
          Vitol, Glencore, Trafigura (наи големити commodity traders), Nestle, Novartis, Holcim, Roche, ABB.....

          аиде не коментираи безработен трол

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
            Аха така значи,дабъл дип. хяяххя
            Май много сте изпушили покрай последния дип,че и за това някои от вас въобще няма да се събудят преди да опропастят живота си.
            Личи по мненията.

            А да и утре БФБ ще пак на малко зелено.Защо ли??? хаха
            Бях сигурен, че и колегата ти по интелект е реагирал на това в червеното. Дано не ми се обиди.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
              БФБ и да отваря и да не отваря -- все тая с тоя оборот дето го имат
              там ги чака поне трипъл дип , а може и след тва да продължи надоле , кой знае ....
              е не е лесна неговата
              Ами тогава да им налея малко оптимизъм, за да купуват още по-евтино акции:

              US OUTLOOK: HSBC cut forecasts - in US now expect GDP growth in H2
              to average just 1.3% vs 2.8% prior.


              П.П. Не пише какъв стаж има журналистката, публикувала това. Не знам дали може да й се вярва.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                А и имайки предвид, че утре БФБ трябва да отвори........
                БФБ и да отваря и да не отваря -- все тая с тоя оборот дето го имат
                там ги чака поне трипъл дип , а може и след тва да продължи надоле , кой знае ....
                е не е лесна неговата

                Коментар


                • Аха така значи,дабъл дип. хяяххя
                  Май много сте изпушили покрай последния дип,че и за това някои от вас въобще няма да се събудят преди да опропастят живота си.
                  Личи по мненията.

                  А да и утре БФБ ще пак на малко зелено.Защо ли??? хаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                    не се обиждай , ма кат не се занимаваш с валути -- как ги направи заключенията за на анон поста ?
                    кажи кви акции държиш -- аз ще ти кажа експертното си мнение , макар че кьорава акжия не съм купил през живота си
                    та така и ти за франка
                    Той се притесни заради дабъл дипа, който споменах. Не че той нещо облъчва (ника), но явно лесно се притеснява от облъчване. А и имайки предвид, че утре БФБ трябва да отвори........

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Не знам защо всички изпускате за Швейцария туризма и ските и всяко токущо излюпено юпи да си има швейцарски часовник.А всяко проходило човече да си купи от там шоколад ...
                      Ами защото сме си малки, озлобени, бедни и както виждам от някои - пияни българчета. На нас "жокер ни не требе - ние си го знаем - СКАКАУЕЦ".

                      Но пък швейцарците са били едни прости и бедни диваци, и защо си мисля, че някои от нас продължават да мислят, че са все още такива.......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Швейцария става фактор след Първата световна и го затвърждава след Втората световна война. Воюващите държави я използват като пристанище за капиталите си. Преди Първата световна война Швейцария са били едни прости и бедни диваци. Основният им поминък освен гледането на кравиеса били да са наемници в чужди армии. Дт там е и традицията гвардията на папата в Рим да е от швейцарци. България е била много по-богата държава тогава и между другото е имала доста швейцарски гастарбайтери!

                        Швейцария е държава в дъбока криза в момента. Имат една фармацефточина компания. Имат една компания то хранителновкусовата промишленост и малко финно машиностроене. Всичко останало е банков бизнес. През следващите 5 години по света и в Швейцария ще останат само 20 % от банковите имена. Всимко останало ще се слее... Гледйте Гърция и и мислете за бъдещето на тъй наречените развити страни!
                        Не знам защо всички изпускате за Швейцария туризма и ските и всяко токущо излюпено юпи да си има швейцарски часовник.А всяко проходило човече да си купи от там шоколад ...

                        Коментар


                        • Ами като гледам компетентни сте.Особено някои ......

                          Коя банка беше,колко към 20млдр.евро минус,и на коя свалиха рейтинга.
                          И това се получи,след като ги подариха на спекулантите.
                          Няма как да променят/SNB/ общата тенденция на движение на цената.

                          И след като другите били слаби,каква е връзката на франка със златото,ами на еврото.
                          Деноминирани са в нещо.Слаби са точно заради франка.Ами йената.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                            Не се обиждай, но това и журналистка с една година стаж ще ми го каже

                            Говорим за поддържане на определен баланс, а не за бой с гаубица по рояк комари!
                            не се обиждай , ма кат не се занимаваш с валути -- как ги направи заключенията за на анон поста ?
                            кажи кви акции държиш -- аз ще ти кажа експертното си мнение , макар че кьорава акжия не съм купил през живота си
                            та така и ти за франка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Швейцария векове не е правила тази глупост с финансовата си система, сега също няма да я направи.
                              Швейцария става фактор след Първата световна и го затвърждава след Втората световна война. Воюващите държави я използват като пристанище за капиталите си. Преди Първата световна война Швейцария са били едни прости и бедни диваци. Основният им поминък освен гледането на кравиеса били да са наемници в чужди армии. Дт там е и традицията гвардията на папата в Рим да е от швейцарци. България е била много по-богата държава тогава и между другото е имала доста швейцарски гастарбайтери!

                              Швейцария е държава в дъбока криза в момента. Имат една фармацефточина компания. Имат една компания то хранителновкусовата промишленост и малко финно машиностроене. Всичко останало е банков бизнес. През следващите 5 години по света и в Швейцария ще останат само 20 % от банковите имена. Всимко останало ще се слее... Гледйте Гърция и и мислете за бъдещето на тъй наречените развити страни!
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                                Не се връзвай, така ми прозвуча, като за първо ниво курс или статия за обща група читатели

                                Преди да се притесняваме за вложителите, да отчетем че търсят сигурност и че имаме определен (висок) курс, примерно.
                                Не ти се връзвам, защото не ти познавам писането и какво имаш предвид. Не ходя по твоите теми.

                                Няма значение кое как звучи - едно чуваш, друго пропускаш.
                                Ти си знаеш най-добре.
                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X