IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Швейцария върза франка за еврото

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vinsa Разгледай мнение
    Късно е защото вече риска е много по-голям, аз като купих рискувах 65 пипса загуба, сега е 165 пипса риска ако купиш, пак може естествено, но по-малки количества, 3 пъти по-малки количества, съответно и 3 пъти по-малки печалби
    ох боже , боже ..нали 1,30 го чакаш ..как ще е късно.. То сега ако не купуваш кога...Нали шемата вика че се купува(продава ) по тренд . Е сега какъв тренд имаме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
      Сорос е играл срещу централната банка, за да играеш в случая срещу Швейцарската централна банка трябва да купуваш франкове, а не да продаваш, understand?
      е и ???

      спрете с глупостите - ШЦБ може да се прави каквото поиска в момента
      аз не бих играл срещу нея
      що говорите глупости на човека ???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
        Сега мислили да вдигат прага до 1.25 франка за йоро И аз мисля, че няма да успее срещу пазара, въпреки,че го е правила вече срещу марката. Точно затова няма да успеят, марката не е йорото , а и са надъхани оттогава и си мислят, че могат да дърпат конците
        банката може да печата колокото си поиска - ти можеш ли да седиш лонг толкова дълго време
        я ти ли си едит от тия разбирачи дето трият постовете на хората

        Коментар


        • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
          Сега мислили да вдигат прага до 1.25 франка за йоро И аз мисля, че няма да успее срещу пазара, въпреки,че го е правила вече срещу марката. Точно затова няма да успеят, марката не е йорото , а и са надъхани оттогава и си мислят, че могат да дърпат конците
          Могат, разбира се. Сега не ги плаши инфлация, както тогава, а друго няма какво да им направиш ако увеличат масата. Пък банките им имат много ипотеки и да ги плашиш с инфлация при това положение..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
            Нали казаха експертите, че банката нямала шанс срещу спекулантите и в двата случая

            Крепи ли се се още швейцарската, или са я наритали
            Сега мислили да вдигат прага до 1.25 франка за йоро И аз мисля, че няма да успее срещу пазара, въпреки,че го е правила вече срещу марката. Точно затова няма да успеят, марката не е йорото , а и са надъхани оттогава и си мислят, че могат да дърпат конците
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
              Сорос е играл срещу централната банка, за да играеш в случая срещу Швейцарската централна банка трябва да купуваш франкове, а не да продаваш, understand?
              Нали казаха експертите, че банката нямала шанс срещу спекулантите и в двата случая

              Крепи ли се се още швейцарската, или са я наритали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                Ето още една интерпретация по въпроса, която малко се различава от долната: http://sobstvenbiznes.net/da-spechel...soros-a79.html

                Според мен Сорос просто се е възползвал от недостатъците на политическата система. В момента се открива подобна възможност и при франка, понеже ойрото е бездънно и въпреки обещанията и позитивните думи на някои европейски лидери, структурните проблеми в Еврозоната не са решени дори и малко!
                Сорос е играл срещу централната банка, за да играеш в случая срещу Швейцарската централна банка трябва да купуваш франкове, а не да продаваш, understand?
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                  Сорос е действла наобратно, приятелю... Затваряй позицията и бягай , объркал си рейса
                  През 1993 английската банка се е опитвала да държи паунда висок и затова не е успяла, сега швейцарската банка се опитва да го държи нисък и мисля, че ще успее, защото все пак тя може да си печата и продава франкове колкото си иска, а от това по-сигурно средство за обезценка не знам. Разбира се всичко е възможно, но все пак по-вероятно ми се струва да успее. А и съотношението между риска и печалбата е 1:10 лично за мен, така съм си определил таргета, риска си струва.

                  Освен това и суапа е положителен за дълги позиции, така ще колкото повече седят отворени позициите си печеля от лихвите
                  Last edited by vinsa; 20.09.2011, 20:03.
                  Мнението си е мое, но загубите са за Ваша сметка :P

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                    страна работа ...казваш ,че чакаш 18 000 евро да лапнеш пък вече било късно за покупка на евра ..защо да е късно след като само до твоя таргет има повече от 8 фигури...
                    Та кажи им на хората - КУПУВАЙТЕ БРАТЯ ЗА БОГА...
                    Късно е защото вече риска е много по-голям, аз като купих рискувах 65 пипса загуба, сега е 165 пипса риска ако купиш, пак може естествено, но по-малки количества, 3 пъти по-малки количества, съответно и 3 пъти по-малки печалби
                    Мнението си е мое, но загубите са за Ваша сметка :P

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vinsa Разгледай мнение
                      Който е купил EURCHF сега се гуши яко, аз купих 3 лота и съм на печалба 3500 евро за 4 дни, вече е късно да се купува, сори, казах ви преди няколко дни купувайте, който ме е чул е спечелил, сега гоня 18 000 евро за няколко дни чакам да удари 1,3 и закривам. Ако стане стане, ако не здраве да е, тъй или иначе сега е момента за големия удър, който е купил да държи поне до 1.3 от малко няма смисъл, такъв шанс повече може и да не видите, досега е нямало в историята на форекса такова изкуствено дъно.
                      страна работа ...казваш ,че чакаш 18 000 евро да лапнеш пък вече било късно за покупка на евра ..защо да е късно след като само до твоя таргет има повече от 8 фигури...
                      Та кажи им на хората - КУПУВАЙТЕ БРАТЯ ЗА БОГА...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vinsa Разгледай мнение
                        Мда, нещо подобно е имало 1993 когато Сорос и компания направиха милиардите..

                        И естествено, стоповете са ми на 1,1994, риска ми е около 2000 евро (65 пипса), потенциалната печалба много повече. Дано и на мен ми се усмихне късмета веднъж, стискайте палци Не е изключено пак да се върне малко над 1,2 така че за всеки случай може да сложите чакащи поръчки

                        Сорос е действла наобратно, приятелю... Затваряй позицията и бягай , объркал си рейса
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vinsa Разгледай мнение
                          Мда, нещо подобно е имало 1993 когато Сорос и компания направиха милиардите..

                          И естествено, стоповете са ми на 1,1994, риска ми е около 2000 евро (65 пипса), потенциалната печалба много повече. Дано и на мен ми се усмихне късмета веднъж, стискайте палци Не е изключено пак да се върне малко над 1,2 така че за всеки случай може да сложите чакащи поръчки
                          vinsa, ти може и да имаш опит на пазарите, но и аз да ти споделя нещо.

                          Евро/франк стои малко над 1.20 вече 9 сесии. Аз нямам спомен след толкова дълъг период, ако една двойка тръгне нагоре (както в случая очакваш), акулите да не оберат стоповете под нивото 1,20 (1.1850-1.1900). След това може да запрашат на 1.30, но преди това на 90% ще минат отдолу. Може да е за 5 минути, но го правят.

                          Все пак - това си е твоята търговия и ти желая успех!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Много ти е малка историята на форекса За всеки случай дръж един стоп на 1.19
                            Мда, нещо подобно е имало 1993 когато Сорос и компания направиха милиардите..

                            И естествено, стоповете са ми на 1,1994, риска ми е около 2000 евро (65 пипса), потенциалната печалба много повече. Дано и на мен ми се усмихне късмета веднъж, стискайте палци Не е изключено пак да се върне малко над 1,2 така че за всеки случай може да сложите чакащи поръчки
                            Last edited by vinsa; 20.09.2011, 17:34.
                            Мнението си е мое, но загубите са за Ваша сметка :P

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Много ти е малка историята на форекса За всеки случай дръж един стоп на 1.19
                              Естествено, стоповете са ми на 1,1994, риска ми е около 2000 евро (65 пипса), потенциалната печалба много повече. Дано и на мен ми се усмихне късмета веднъж
                              Мнението си е мое, но загубите са за Ваша сметка :P

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vinsa Разгледай мнение
                                досега е нямало в историята на форекса такова изкуствено дъно.
                                Много ти е малка историята на форекса За всеки случай дръж един стоп на 1.19

                                Коментар

                                Working...
                                X