IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX - архив до 21.10.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро изпомпване време е пак за дълга с малко и за много. Стоп на 4080
    Който ме слуша фалира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
      не ми казвай , че не прилагаш трейд мениджмънт
      слагаш стопа и таргета и квот стане
      ами ако иде на 1-2 пипа от лимита и обърне кво праим? стоп ли сдаваме ?
      само задачка закачка
      Не, руки, веднага при първа възможност местя стопа на 0, след това ако продължи в моята посока местя стопа по едноминутната графика и така местя стопа докато цената не удари или него или лимита.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Щях на друг да пиша , обаче това улучи ДЕСЯТКАТА .Аз също не пипам докато не дойде "ВРЕМЕТО "

        ПС : Инвесторе , ако искаш намали шрифта !
        не е съвсем така. сети се сам защо
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Спарте, така е, но ако имаш свестни графики и платформа

          Чудя се дали да не пусна един дълъг франк???

          'Драсти банда )
          Купувам наденици!!!!!!

          Коментар


          • Е отнесе ми стопа. Добре че заделих нещо.
            Който ме слуша фалира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Radio signal Разгледай мнение
              Аз започнах да правя профити едва след като свикнах пазара да ми удря или стопа или лимита, всяка ръчна намеса е някаква емоция и обикновено се оказва грешна...
              не ми казвай , че не прилагаш трейд мениджмънт
              слагаш стопа и таргета и квот стане
              ами ако иде на 1-2 пипа от лимита и обърне кво праим? стоп ли сдаваме ?
              само задачка закачка
              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Radio signal Разгледай мнение
                Аз започнах да правя профити едва след като свикнах пазара да ми удря или стопа или лимита, всяка ръчна намеса е някаква емоция и обикновено се оказва грешна...
                Щях на друг да пиша , обаче това улучи ДЕСЯТКАТА .Аз също не пипам докато не дойде "ВРЕМЕТО "

                ПС : Инвесторе , ако искаш намали шрифта !
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Radio signal Разгледай мнение
                  Аз започнах да правя профити едва след като свикнах пазара да ми удря или стопа или лимита, всяка ръчна намеса е някаква емоция и обикновено се оказва грешна...
                  Сладурче,
                  ти някаква скрита лимонка ли си или на бате си Руки случайно му разхлопваш сърцето

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                    то и без тва от тебе полза никва
                    майна, упражнявах си четенето бе ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                      Боже, боже ... боже .....причернява ми, като чета. Спирам да чета.
                      3 спанета, 3 сранета. Тъй се лекува болестта ти Гадно нещо е махмурлука

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                        яд не ами ЯД
                        главата в стената съм блъскал от яд, докато не се научих да прибирам частични профити
                        Аз започнах да правя профити едва след като свикнах пазара да ми удря или стопа или лимита, всяка ръчна намеса е някаква емоция и обикновено се оказва грешна...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                          Боже, боже ... боже .....причернява ми, като чета. Спирам да чета.
                          то и без тва от тебе полза никва
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • Боже, боже ... боже .....причернява ми, като чета. Спирам да чета.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                              4 часовата поглеждал ли си я скоро....
                              снощи.
                              даже с колежката радио сигнал коментирахме. тя се оказа права за канала и за късата само тайминга и куцаше , на мен на флаг ми изглеждаше оказа се , че греша .
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                                Никой ли няма да ми пожелае по-скорошно Фалиране....
                                ка па разбра че ще фалираш. ами ако тръгне в твоята посока и то яко, ко прайм тогаз. горе главата.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X