IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX - архив до 21.10.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
    9 от 10 случая движението продължава по посока на първоначалният импулс. и както се видя след корекция от 70 пипа, което е повече от добре, си се плъзна надоле.
    аз лично не бих контрил тука @1.4132 , освен за 10-20 пипа.
    аз обаче съм си аз.
    опитвам се да разбера на кво си базираш трейдовете и не успявам.
    по принцип повечето входове са ясни и подобни без значение на каква система се основават, твоите са ми мъгла все още
    4 часовата поглеждал ли си я скоро....
    Който ме слуша фалира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
      Никой ли няма да ми пожелае по-скорошно Фалиране....
      Е нали си +30 с 75% .... риска е голям, но ако е обоснован .. не е точно риск нали
      Buy now, think later !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
        Никой ли няма да ми пожелае по-скорошно Фалиране....
        хайде ще сложа стоп няма да фалирам днес 4225
        Който ме слуша фалира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
          Идеята ми беше да отнесе 40 но не стана. Виж постовете по отдолу. Пребрах прилично но сега ще ги набутам. Ето ти едно домашно. Дълго от тук с 75% 4132... Обичам да занулявам....
          9 от 10 случая движението продължава по посока на първоначалният импулс. и както се видя след корекция от 70 пипа, което е повече от добре, си се плъзна надоле.
          аз лично не бих контрил тука @1.4132 , освен за 10-20 пипа.
          аз обаче съм си аз.
          опитвам се да разбера на кво си базираш трейдовете и не успявам.
          по принцип повечето входове са ясни и подобни без значение на каква система се основават, твоите са ми мъгла все още
          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

          Коментар


          • Никой ли няма да ми пожелае по-скорошно Фалиране....
            Който ме слуша фалира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
              кво да уча? как +70 пипа се превръщат в нулев стоп ли? тва е висш пилотаж аз съм го измислил

              статистика имаш ли , на колко такива камикадзе входа зануляваш ? не се бъзикам, питам сериозно
              Идеята ми беше да отнесе 40 но не стана. Виж постовете по отдолу. Пребрах прилично но сега ще ги набутам. Ето ти едно домашно. Дълго от тук с 75% 4132... Обичам да занулявам....
              Който ме слуша фалира.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Руки, тва звучи като Бах шибания хладилник, пълно е с йедение и пийене обаче ще пукна от глад щот няма сух леб
                създава ми неудобства
                свикнал съм с мозилата , а се налага да отварям и други браузъри.
                в интерес на истината хрома е впъти по бръз и лек, ама пусти навик
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                  Не е проблем - ако знае как да си ги върне при следващите сделки ...В противен случай - си прав - огромен ЯД е

                  яд не ами ЯД
                  главата в стената съм блъскал от яд, докато не се научих да прибирам частични профити
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                    форумът пак се скапа. не мога да се логна през мозилата. през всички останали : експлорър , хром, опера и сафари няма проблеми. само мозилата ми забивате. случва се веднъж на месец поне
                    Руки, тва звучи като Бах шибания хладилник, пълно е с йедение и пийене обаче ще пукна от глад щот няма сух леб

                    Коментар


                    • Тука мое и на Тришко главата да се сложи
                      Attached Files
                      Фибо-мибо-грънци....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                        кво да уча? как +70 пипа се превръщат в нулев стоп ли? ....
                        Не е проблем - ако знае как да си ги върне при следващите сделки ...В противен случай - си прав - огромен ЯД е
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                          Гацо бацо гледай само и се учи

                          кво да уча? как +70 пипа се превръщат в нулев стоп ли? тва е висш пилотаж аз съм го измислил

                          статистика имаш ли , на колко такива камикадзе входа зануляваш ? не се бъзикам, питам сериозно
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • До сега му се дърпах на бугатигу щот няма къде да сложа семейството, но хората са откликнали

                            http://autos.yahoo.com/news/bugatti-...rid-sedan.html

                            Коментар


                            • Абе важно е франкитУ да поскъпва до края на деня ...Пък утре ако ще Нубиру да идва
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                                И 5 пипса да прибера пак съм на оферта. Ще чакам поне 120-30
                                Не злорадствам. Просто тази марка бира съм я пил

                                Коментар

                                Working...
                                X