IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX - архив до 21.10.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моят бъкет има VIX и току що го изшортих, че гледам ония много са се спекли

    Коментар


    • http://borsi.dir.bg/_wm/pbasic/?df=22237

      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
        10-15 пипа дневно са напълно достатъчни за един много комфортен живот
        Съгласен, стига на не си повярваш повечко от необходимото...
        Който ме слуша фалира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
          Кога ще ги видим 1,4100-4130 че да си олабя дългите на спокойствие.
          Ето ви един пост от 10:00 днес. С тази идея станах и с тази ще си легна.....
          Който ме слуша фалира.

          Коментар


          • Тази дивергенция на 4 часовата ако се задейства лошо за скъсилите...
            Който ме слуша фалира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
              По същия начин по който го видях и сега на 16. Просто усет от безброи часове пред тъпата графика... Лошото е само че повечето са ми за по 20-30 та да не кажа и 10-15 пипа...
              10-15 пипа дневно са напълно достатъчни за един много комфортен живот
              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nekaduren Astrolog Разгледай мнение
                .. така е, но ако имаш свестни графики и платформа ...
                За съжаление по бъкетите , такива липсват - даже ме съмнява че изобщо има дори и по платените специални пакети ...

                Но ще ти кажа аз как процедирам - гледам котировките на FXPro , Саксобанк и FXTrek . Ако резултът е 2 на 1 в полза на сигнала , го приемам , ако не е ...отписвам го ...Иначе ако работиш само с едни котировки си обречен на фалит ...рано или късно ...

                ПС : Тия три доставчика съм ги ползвал с години и затова им се доверявам .
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  Руки, ето какво сътворих. Кажи моля къде греша

                  1. DOW се изчислява като сумата от цените на акциите на 30-те се дели на 0.132129493. ДА/НЕ
                  2. За основа на изчислението важат последните цени на 30 те независимо дали са по време на сесията, премаркет или афтъмаркет. ДА/НЕ
                  3. С изключение на четирибуквените и BAC и IBM няма активен премаркет както и афтъ такъв. ДА/НЕ
                  4. Поради 3 ДАУ няма гапове или са минимални дължащи се на горепосочените акции и на факта, че нетъргуваните активно акции се смятат по котировките от клоуза на предния ден. ДА/НЕ
                  5. Чак при отговор ДА на всичко горепосочено намесвам обем, и то обем в смисъл "КОЛКО АКЦИИ МИНИМУМ ТРЯБВА ДА МИНАТ КАТО СДЕЛКА ТА ДА ВЛЯЗАТ В ИЗЧИСЛЕНИЕТО НА ИНДЕКСА"
                  6. Ако няма някакъв минимален обем лесно бих могъл да извърша на премаркет сделки с по 2-3 акции със слабо търгуваните такива в рамките на ценовите ограничения за да не ми Бъст-нат сделката. Това, ако е вярно 2, може да доведе до разлика в Индекса до 4-5% ако се цака по скъпите акции. Такова отваряне може да задейства стопове и и да създаде голями проблемации.
                  Руки погледни тва бре Дай някъв комент. Днес си изтървах 30 пипа докат го пиша

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                    е сега вече, след като нямаш сделка би могъл да обясниш ако имаш желание.
                    къде и за що видя лонг @ 32 ?
                    По същия начин по който го видях и сега на 16. Просто усет от безброи часове пред тъпата графика... Лошото е само че повечето са ми за по 20-30 та да не кажа и 10-15 пипа...
                    Който ме слуша фалира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                      Добро изпомпване време е пак за дълга с малко и за много. Стоп на 4080
                      Аз ся се блещя и на картата дет казваш бих влязъл за нагоре от там дет ти е стопа. Ама то колкото бъкети - толкова карти. Знае ли човек

                      Коментар


                      • след малко може и контра да се търси.
                        като ритрейсне за тест на дневното дъно.
                        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                          майна, упражнявах си четенето бе ...
                          докъде го докара
                          вече четеш наум без да мърдаш устни
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Radio signal Разгледай мнение
                            Не, руки, веднага при първа възможност местя стопа на 0, след това ако продължи в моята посока местя стопа по едноминутната графика и така местя стопа докато цената не удари или него или лимита.

                            пак си противоречиш с предходният си пост
                            или пък аз съм дърт заядливец и се хващам за думата
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                              Е отнесе ми стопа. Добре че заделих нещо.
                              е сега вече, след като нямаш сделка би могъл да обясниш ако имаш желание.
                              къде и за що видя лонг @ 32 ?
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                                ........Добре че заделих нещо.
                                Влез в Зулуто.цом и си направи изводите.

                                Коментар

                                Working...
                                X