IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX - архив до 21.10.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ....

    отиграват дабъл дип

    Коментар


    • Като гледам какво правят индексите среброто и петрола >>>> май се почна дръще се здраво че ще гледаме втора част на ***Голямото потапяне *** от 2007-2009
      При валутите обаче още не се усеща
      Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

      Коментар


      • Язък за кинтите хвърлени от БОЖ -еввройената качи 4 върна 3 фигури -файда от интервенцията йок

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Radio signal Разгледай мнение
          събирам багажа за морето
          хвърляй монета

          ези - шкорпиловци
          тура - обзор
          ако застане на чорчик - камчия
          ако остане във въздуха - някъде другаде
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
            аз търгувах така преди месеци взема около 100 евра профит не се лакомя за пове4е и затворя компа работеше този вариянт доста добре
            след като работи що си го променил?
            реши за месец милионер да ставаш ли ?
            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Radio signal Разгледай мнение
              Миииии наздраве тогава!!! И аз съм на бира като междувременно събирам багажа за морето

              Иначе като гледам часовата, посоката за утре май е нагоре, а 1.4139 подкрепя идеята поне за сега
              мини през варна и му шибни един шамар на наглият комарджия тогава от мене
              че аз чак към края на месеца мога да му отделя малко време
              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

              Коментар


              • Таз игла на един час при среброто що стана ? Някой знае ли ?
                Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                  10-15 пипа дневно са напълно достатъчни за един много комфортен живот
                  аз търгувах така преди месеци взема около 100 евра профит не се лакомя за пове4е и затворя компа работеше този вариянт доста добре
                  молим?айде нема нужда

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
                    dartio 18-19 godishnite spirat li ti daha
                    чиче,
                    тва ли ти е най-голямото забавление днес?
                    дебнеш да напиша нещо , та да ме емнеш веднага
                    ша дода аз във варна, да видиш тогава квот си изкарал от форекс тая година нема ти стигне за бири
                    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                      никъв нишан за дълги няма вече слънце
                      добре , че заложих на биичките
                      Миииии наздраве тогава!!! И аз съм на бира като междувременно събирам багажа за морето

                      Иначе като гледам часовата, посоката за утре май е нагоре, а 1.4139 подкрепя идеята поне за сега

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                        слънце
                        dartio 18-19 godishnite spirat li ti daha

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Radio signal Разгледай мнение
                          Сега пак имаш възможност слънце
                          никъв нишан за дълги няма вече слънце
                          добре , че заложих на биичките
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • ох на батяааа, олиото как взе да дава фира, добре че не си дадох нафтовата печка на вторични суровини
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Radio signal Разгледай мнение
                              Сега пак имаш възможност слънце
                              стопа далечко ми идва 22 пипа , а и няколко бирички чакат да ги стопля, че умреха от студ в хладилника.
                              смятам да пропусна
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                                това в 17.27 написано ,
                                ма днес щото са прая на Толстой та го пропуснах да са .......
                                Сега пак имаш възможност слънце

                                Коментар

                                Working...
                                X