IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БНБ трябва да продаде златото веднага!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
    Според мен златото вече прави своя връх, какъвто скоро няма да видим.

    Ако БНБ продаде бързо златото от валутните си резерви има шанс да не фалира правителстото поне още 1 г.

    Дано, някой в БНБ има акъл в главата ,ДАНО!!!!
    Предполагам, че разбираш какво вдигаше цената на златото до сега и сега вече тези причини не са на лице и за това очакваш да падне?
    Дали ще разясниш какво според теб водеше до поскъпване на златото до сега и какво се е променило?

    Коментар


    • Така,тука каква ли статия е имало и в Спекландия,не са я съобщили.

      http://www.investor.bg/news/article/111649/332.html


      39 товна* 1600 долара на всеки 38 грама.Колко ли прави.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        ЗЛАТОТО което милен велчев натовари и изпрати за англия върнаха ли го вече в БНБ?
        Ами доколкото знам не е, и е много вероятно да са ни преебали и да не можем да го продадем, защото е с малко особен юридически статут. Няма да се учудя!!!

        Абе, поне 50% или 1,4 млрд да продадем от златните си резерви пак ще е добре!!!


        И НЕ СЪМ КАЗАЛ, ЧЕ ЗЛАТОТО Е НАПРАВИЛО ВРЪХ, А ЧЕ ПРАВИ ВРЪХ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
          Според мен златото вече прави своя връх, какъвто скоро няма да видим.

          Ако БНБ продаде бързо златото от валутните си резерви има шанс да не фалира правителстото поне още 1 г.

          Дано, някой в БНБ има акъл в главата ,ДАНО!!!!
          спеко функцията на една централна банка не е да е спекулант както ти си мислиш може би ....а иначе пак те е напекло слънцето..На каква база стигна до извода ,че златото е направило връх .....някое птиченце ли ти го каза....
          и добре като продаде златото БНБ после какво ще прави....опс не ми казвай ще чака да стане 1000 долара и пак ще си го купи.....

          Коментар


          • ЗЛАТОТО което милен велчев натовари и изпрати за англия върнаха ли го вече в БНБ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
              Около 2,8 млрд лева!!!
              Това ли ви пее радиото в Спекландия,яхяххяхяхя


              Аааа как така до сега П.К не те поканил на живо в предаването си,като виден анализатор.хяхяхяхяхяяххя
              Да умрем от смях,хяхяхя
              Нека някои му се обади и препоръча Спеко за предаването,кажете му имаме новина...Спеко пак е реалист.яхяххяхя
              Last edited by SoKoLoV; 30.07.2011, 14:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Колко злато има БНБ?
                Около 2,8 млрд лева!!!

                Коментар


                • Колко злато има БНБ?

                  Коментар


                  • БНБ трябва да продаде златото веднага!!!

                    Според мен златото вече започна да прави своя връх, какъвто скоро няма да видим.(Не съм казал, че е направило връх)


                    Ако БНБ продаде бързо златото от валутните си резерви има шанс да не фалира правителстото поне още 1 г.

                    Дано някой в БНБ има акъл в главата ,ДАНО!!!!









                    Last edited by SPEKO; 30.07.2011, 14:54.
                  Working...
                  X