IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БНБ трябва да продаде златото веднага!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • от централен банкер нагоре тука бре
    ей ся веднага го сърваме на далавера златото, зер само спекуланти в БНБ работят.
    един такъв вече ни курдиса с облигации конвертирани в ОЙРО
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Дали ще може да се експлоатира нещо супердоходоносно? Бъзикаш ли?...............................
      Ами........не.
      Със земеделието какво стана ? С туризма какво стана ? С АЕЦ-ите какво стана ? С промишлеността, като цяло, какво стана и става ?

      Навсякъде, където трябва и е трябвало ,след прехода, политическа воля , какво стана и става ? ВСИЧКО Е О.РАНО !!!!!!!

      В тази държава всичко се съсипва.
      В тази държава нищо не се произвежда.
      Тук се строят само молове, хранителни магазини и търговии. Ставаме общество на консуматори на китайски боклуци / има и хубави китайски стоки, но не се внасят почти / или на отпадъчни европейски продукти.

      това имам предвид.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
        А без концесионерите, дали държавицата ще може сама да експлоатира находищата ?
        Или като при падането на соца, дай да затрием всичко пък после ще му мислят идните поколения ?
        Учудвам се как в останалите държави хората само градят върху останките от злополучната си история, а само тук всичко се руши и деградира.
        Вземете една Турция - държава с независима история от 80-90 години, с полу-грамотно население във вътрешността, пък как просперира ?
        Дали ще може да се експлоатира нещо супердоходоносно? Бъзикаш ли?

        Иначе аз бих продал около 40% от златните резерви, но само за да купя с кинтите подценените към моментът сребърце, платинчица и паладийчец. Находищата ще компенсират продаденото за броени години.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
          ....
          Учудвам се как в останалите държави хората само градят върху останките от злополучната си история, а само тук всичко се руши и деградира....
          Туй е защото хората в "останалите държави" си познават (почти) цялата история , а не само това което им отърва ....И за това ония се развиват, а ние деградираме .....

          И Грабежът е следствие ,а не причина .
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
            А без концесионерите, дали държавицата ще може сама да експлоатира находищата ?
            Или като при падането на соца, дай да затрием всичко пък после ще му мислят идните поколения ?
            Учудвам се как в останалите държави хората само градят върху останките от злополучната си история, а само тук всичко се руши и деградира.
            Вземете една Турция - държава с независима история от 80-90 години, с полу-грамотно население във вътрешността, пък как просперира ?
            що да не може бе
            да не саката държавата че на може
            в Турция има закони а тук има само грабеж

            Коментар


            • А без концесионерите, дали държавицата ще може сама да експлоатира находищата ?
              Или като при падането на соца, дай да затрием всичко пък после ще му мислят идните поколения ?
              Учудвам се как в останалите държави хората само градят върху останките от злополучната си история, а само тук всичко се руши и деградира.
              Вземете една Турция - държава с независима история от 80-90 години, с полу-грамотно население във вътрешността, пък как просперира ?


              Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Крайно време е да се напише закон, според който всички златни находища в България са 100% държавна собственост и добитото от тях златце отива на 100% в държавната хазна !!! Концесионерите - вън !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Крайно време е да се напише закон, според който всички златни находища в България са 100% държавна собственост и добитото от тях златце отива на 100% в държавната хазна !!! Концесионерите - вън !!!
                +1

                Същото направи преди месец и Уго Чавес във Венецуела - национализира добива назлато
                същото трябва на ннапрвят и нашите малоумници тук

                Коментар


                • Крайно време е да се напише закон, според който всички златни находища в България са 100% държавна собственост и добитото от тях златце отива на 100% в държавната хазна !!! Концесионерите - вън !!!
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Юванчо, продай златото, Юванчо! Защото след 1г. няма да има с какво Седянков да напълни бюджета .
                    А от продажбата от около 2.8млрд злато *0.75 са си = 2,1 млрд лева!
                    Като добавим 1,7млрд лева пари от сребърния фонд = 3.8 млрд лева!!!

                    За 2012г ще стигне да покрие дефицита, който ще е голям!

                    Дайте още 1 г. живот на хората бе , Юванчо и Седянков???

                    Ами, че Императоре, то златните находища са си държавни, ама за концесионерите си прав!
                    Last edited by SPEKO; 06.09.2011, 13:44.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Я кажи, след като може да няма нито долар нито евро, тия четири цифри дето ги споменаваш накрая, какво ще означават и изразяват!?
                      Задавайки този въпрос силно надценяваш интелектуалните възможности на би-гугъл/би-педал (Мрънкалото).
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                        ЗА златото съм съгласен както и че всичко започна 71-ва година само че това за скъпия долар е пълна глупост - не меже да имаш скъп долар и злато едновременно - това са 2 обратнопропорционални актива - до 2017 може да няма както долар така и евро и двете са бита карта а златото ще го гледаме в котировки много над сегашните като единствениа въпрос е каква ще е първата цифра на четирите
                        Я кажи, след като може да няма нито долар нито евро, тия четири цифри дето ги споменаваш накрая, какво ще означават и изразяват!?

                        Коментар


                        • А не може ли след 5 минути да се продаде златистото или требе веднага?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от koko Разгледай мнение
                            Спеко - ето ти и една прогноза и от мен

                            Златото ще мине 2 000 долара - така че според мен нямаме връх и не е редно да продаваме според мен де

                            Много е дълго да се обяснявам защо - само ще ти намекна а ти си умно копеле и ще разбереш
                            Всичко започва с тая реч от далечната 1971г http://www.youtube.com/watch?v=iRzr1...embedded#at=14

                            И ще завърши или 2015 или 2017г според чичко Ганн де - а според мойте пророчески тълкувания на него - ще се наложи нова финансова система - нещо като нов брейтън удд хехе

                            Но паживьом увидим

                            С две думи
                            Златото не че е за купуване но не е за продаване не и преди 2 000 а да не кажа и 2 500

                            ПП
                            Спеко - много шамани от рода на Хърсев мърсев и прочие правиха пресконференций и едва ли не предизвестиха смърта на долара хехе - ПОмНИ мИ ДУмАТА СПЕКО - ДО 2017г ДОЛАРА ЩЕ Е ПО СКЪП ОТ ЕВРОТО

                            ППП
                            Като извод от горните две съждения - скъпо злато и скъп долар - финален извод
                            НЕ ПРОДАВАЙТЕ ЗЛАТО
                            ЗА златото съм съгласен както и че всичко започна 71-ва година само че това за скъпия долар е пълна глупост - не меже да имаш скъп долар и злато едновременно - това са 2 обратнопропорционални актива - до 2017 може да няма както долар така и евро и двете са бита карта а златото ще го гледаме в котировки много над сегашните като единствениа въпрос е каква ще е първата цифра на четирите

                            Коментар


                            • Спеко - ето ти и една прогноза и от мен

                              Златото ще мине 2 000 долара - така че според мен нямаме връх и не е редно да продаваме според мен де

                              Много е дълго да се обяснявам защо - само ще ти намекна а ти си умно копеле и ще разбереш
                              Всичко започва с тая реч от далечната 1971г http://www.youtube.com/watch?v=iRzr1...embedded#at=14

                              И ще завърши или 2015 или 2017г според чичко Ганн де - а според мойте пророчески тълкувания на него - ще се наложи нова финансова система - нещо като нов брейтън удд хехе

                              Но паживьом увидим

                              С две думи
                              Златото не че е за купуване но не е за продаване не и преди 2 000 а да не кажа и 2 500

                              ПП
                              Спеко - много шамани от рода на Хърсев мърсев и прочие правиха пресконференций и едва ли не предизвестиха смърта на долара хехе - ПОмНИ мИ ДУмАТА СПЕКО - ДО 2017г ДОЛАРА ЩЕ Е ПО СКЪП ОТ ЕВРОТО

                              ППП
                              Като извод от горните две съждения - скъпо злато и скъп долар - финален извод
                              НЕ ПРОДАВАЙТЕ ЗЛАТО

                              Коментар


                              • Тя банката е ясна. Държавата внесе един милиард, за да спаси банката.

                                НО ИСКАМ ДА ПИТАМ, АБЕ ЗАЩО НИКОЙ БЪЛГАРИН НЕ ИСКА ДА СПАСИ ДЪРЖАВАТА?!?!

                                Ей, и това злато си замина. Някой пак го е проиграл (може би, а дано не е, ама надали....)

                                Коментар

                                Working...
                                X