IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ? (архив до 12.07.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Forex мишка,

    успяваш ли да си плащаш лихвите по кредита???
    Мнението ми не е препоръка!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от goldrun Разгледай мнение
      Гледам Схемата все по-рано пука ама аз пак контра ще му играя Айде Ъп нагорееее!
      Еййййй, търпение нямате... Изчакай малко бре... Натрупа се пак малко лихва в левчета и пак трябва да купувам златце!
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
        Къде отиваш може би.. http://youtu.be/Eidl_DWLqdw

        В "А" лигата без топка Еееей хората как търгуват пък ние тука дъвка си праим.

        Гледам Схемата все по-рано пука ама аз пак контра ще му играя Айде Ъп нагорееее!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
          Пукккккккккккк!!!

          хайде на 1400 $
          Ооооооо, Пепи... Сън не те хваща, а?
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Пукккккккккккк!!!

            хайде на 1400 $
            Мнението ми не е препоръка!!!

            Коментар


            • [QUOTE=skitalo;1059274902]
              Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
              мисля ,че не е нужно да се обясняваш на лузари подвластни на геометричната прогресия !!!!
              Какво имам предвид: Въпросният Пепи, доколкото знам, имаше шанса да закупи акции на супер ниски цени на БФБ и търпейки геометричната прогресия на възхода на избалончените акции, постигна /Пепи/ забележителни печалби. Постигна, но на книга. Започна втората геометрична прогресия, а имено тоталната загуба. А именно: Пепи не продаде, държа се като Гюро Михайлов докрай и сега ако пресметне баланса си , инвестираните от него пари в БФБ, са доста доста по-големи отколкото парите ,които би получил при настоящата продажба на своите акции.
              Толкова за геометричните прогресии. Толкова за късмета и настоящото състояние на Пепи.
              Форекс Мастер, пиша горното не за друго, а за да ти направя подсетка, че не си длъжен да се обясняваш на никого за твоите финансови действия, хеле пък на доказания лузър на геометричната прогресия.
              Имаш едно ценно нещо, което е непоклатимо:
              по памет
              "няма как огромното печатане на евро и долари да не се отрази на стойността на физическото злато."





              после ,обаче , каза :skitalo
              Че Пепи (Петър Караиванов) не може да предвиди нищо е ясно за всички ни - той човекът се мъчи да прави пари от продажба на книги и на около 1.29 Евро-долар ме убеждаваше че еврото не могло да пада, то било политически проект и прочие.
              (Сякаш Съветския съюз също не беше политически проект...)
              Човека си брои там нек'ви вълни и си вярва че е преброил правилно и е голям пророк.
              Обаче като гледам коментара на Форес Мастера и си задавам един логичен въпрос:
              Защо ако правиш годишна доходност от Форекс от над 10%, ще си държиш парите НА ДЕПОЗИТ ЗА ДА ПРАВИШ ПАРИ ОТ ЛИХВАТА, (да речем до 10%), които после да инвестираш в злато (при това на всякакви нива) ?!!
              Вместо същите пари да си ги въртиш в акаунта, където (ако си форекс мастер) те биха нараствали с много над 10% годишно дори и само на дневна да търгуваш и да не ти трябва скорост (приемам че той търгува с много лотове и не може да ги филне на 5мин с точност от 2-3 пипа), като само чат-пат вадиш и купуваш злато на пул-бак.



              Тук има някакво противоречие: ИЛИ Форекс мастера не е никакъв мастер (т.е. прави под 10% годишно от Форекс) ИЛИ....????
              Странни субекти има в този форум...



              въпросът е умен : аз отговарям за мен си :просто инвестирам горницата от
              моя бизнес!!!!!!!!
              Дали е умно или не -господ ще каже !!

              нито моят ник ,нито моят живот не са свързане с форекса „
              нещо повече : НЕ СА СВЪРЗАНИ СЪС ЗЛАТОТО или БФБ !!!!!!!!!!!!!

              затова не ми пука дали ,ще отговарям или НЕ на неудобни въпроси!!!!!!!
              п .п .:
              ти обаче ,ако си наистина :форекс мастер
              /каквото и да означава това ,си длъжен да отговориш на УМНИТЕ ВЪПРОСИ /


              п.п написано от арбитър на елегантноста / апропо, кой беше това skitalo? /
              Last edited by 4i4ko Pari4ko; 25.06.2012, 03:09.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                А продаде ли го вече или ще го направиш, когато стане 3 долара за унция ?
                Не, пич, физическото си го държа, щото за разлика от теб знам кога да купувам, кога да продавам И НАЙ-ВАЖНОТО - КОГА ДА ДЪРЖА!
                Шортнах малко в спекуативния си акаунт обаче, когато беше на 47 и сега с тези парички съм шорт един лот на еврото от 1.3140.

                Ти го чакай на 3 (при текуща БАЗОВА себестойност на мините от $9-10 долара на унция и при ФЕД, ЕЦБ, БоДж и ШНБ печатащи ТРИЛИОНИ), пък де давидим след година-две кой ще е по-добре от нас двамата.

                АБДАЛ,

                Среброто не е като хапартаментите у Софето - тях може да ги чакаш и ПОД СЕБЕСТОЙНОСТ СКОРО. Муахахаха!
                Last edited by skitalo; 25.06.2012, 01:34.
                "Luck is what happens when preparation meets opportunity"
                Seneca

                Коментар


                • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
                  Аллоооуу.. никой не може да ти сложи чип, мип, вип или тертип/
                  По същата логика - на "горките хора" някой им СЛАГА силиконови цици и им удължава Хиксовете. Айде мислете малко де.

                  Тия глави за какво са.Само за чипове ли стават.
                  Ти май не си от този свят? Да си чувал за вече напредналата идея на всеки да имплантират чип с основните животоспасяващи данни като кръвна група, резус фактор и т.н.? Това ще е факт до няколко години. А какво още може да се съдържа в този чип, или допълнително да се качи на него ей-така докато си минаваш с количката под скенера на Метро например.................един Господ знае!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sel4o Разгледай мнение
                    Човекът не е знаел тогава, че на това в днешни времена му викат чип
                    Всъщност може и това да е знаел, но как да го обясни простичко на останалите невежи ................. за това е писал белег
                    Съвсем скоро Звярът ще ни чипоса всички, ще знае къде ходим, с кого и какво разговаряме, какво плащаме или получаваме, къде кръшкаме.................
                    Не че и сега не ни следи чрез мобилните телефони, интернет, кредитни карти и т.н., но скоро ще ни турят и чиповете.
                    Аллоооуу.. никой не може да ти сложи чип, мип, вип или тертип/
                    По същата логика - на "горките хора" някой им СЛАГА силиконови цици и им удължава Хиксовете. Айде мислете малко де.

                    Тия глави за какво са.Само за чипове ли стават.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от goldrun Разгледай мнение
                      Гледам и оферти за физическо сребърце изпаднали - ако има мегдан и аз да се вържа в предлагането?
                      Къде отиваш може би.. http://youtu.be/Eidl_DWLqdw
                      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                      Коментар


                      • Уау! Два дена ма нямаше и Схемата препукал златото, че повлякъл и сребърцето. Така ще е то, човека упорит, пука силно, има веке опит. Как да му противодейства една новобранка сама кат мене. Требе тука малко помощ и солидарно Ъпване ама кат гледам само тарикати са събрали и никой за балък не се признава. Верно тука само печеливши печелбари - няма значение от посоката на пазара вие все сте на гребена на вълната
                        Гледам и оферти за физическо сребърце изпаднали - ако има мегдан и аз да се вържа в предлагането?
                        Поздрави на всички и успехи в търговията!

                        Коментар


                        • всичко зависи от контрола върху световните финансови запаси

                          http://alchemicaltechnologies.blogsp...1_archive.html

                          ето я битката...

                          Коментар


                          • http://prikachi.com/images/569/4929569y.png

                            Матриал за размисълНивата за евентуален вход на дълги не е 1557 а или 1490-1500 или 1300-1320

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от skitalo Разгледай мнение
                              Пичага, ако вземеш само да направиш един сърч с моя ник в интернета ще откриеш, че:
                              1. Аз на 11 долара за унция обърнах 70% от парите си в сребро (тогава когато такива като теб мислеха че ше се върне на 3...
                              А продаде ли го вече или ще го направиш, когато стане 3 долара за унция ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от georgicv Разгледай мнение
                                ОТКРОВЕНИЕ НА СВЕТИ ИОАНА БОГОСЛОВА
                                ГЛАВА 13.
                                16. И той ще направи, щото на всички - малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби - да се даде белег на дясната им ръка или на челата им,
                                17. та никой да не може нито да купува, нито да продава, освен оня, който има тоя белег, или името на звяра, или числото на името му.
                                Човекът не е знаел тогава, че на това в днешни времена му викат чип
                                Всъщност може и това да е знаел, но как да го обясни простичко на останалите невежи ................. за това е писал белег
                                Съвсем скоро Звярът ще ни чипоса всички, ще знае къде ходим, с кого и какво разговаряме, какво плащаме или получаваме, къде кръшкаме.................
                                Не че и сега не ни следи чрез мобилните телефони, интернет, кредитни карти и т.н., но скоро ще ни турят и чиповете.

                                Коментар

                                Working...
                                X