IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kondora
    Сентимента е отчайващ за късите ........... Не знам .....
    Много рядко съм виждал пазар със под 10 % страна от участниците ...............
    В момента на пазра има 6 % бикове , което би трябвало да доведе до '' избухване'' на цената нагоре ...............
    Вълново , обаче ,...........завършен модел..........няма..........
    Хм ............
    Това ти разсъждение е добра основа после да ти се струва, че си усетил посоката, независимо дали е 1.19 или 1.13.
    Откъде е това инфо за сентимента, според СОТ-а от миналия вторник пазарът беше нетно дълъг, а в ритейла е ясно, че са масово дълги?

    Коментар


    • Казах ви го съвсем ясно,предупредих ви-отговорите ли на един психясал от загуби вълнобуквояд,ще изтървем темата и така стана.Стамбата,прав-неправ,си редеше прогозите съвсем кротко и с добра познаваемост,докато не се появи ,,великият" вълновик.Жалко,много жалко.Админа,направете му и на този една тема- изолатор като на архитекта,моля ви.
      Фибо-мибо-грънци....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kondora

        .................................................. ..........................
        .................................................. .............................
        Продължаваме напред !!!!!
        За да има еххххх -чето какво да '' цитира''
        Така ...........
        Диагоналът , като завършек на '' с'' от Y - не се получи !!! A можеше и беше достатъчно !!!
        Но .... съществува като фигура , без никакви забележки . ........... Последващото снижение , след него , не ни остава много варианти и
        приемаме , че този Диагонал е САМО 1 от '' с'' от '' Y'' ..........
        Някъде назад , бях предположил това - не ми се рови сега !
        На графиката съм дал предполагаемото движение за 3 -та и 5 -та от ''с'' от ''Y'' ..............
        Интерсни съотношения се получават в района на 1,1380 ............
        Там Y = 261.8 W и ''а'' от Y = ''c'' от ''Y'' .......................
        Двете взети накуп ......... са сериозно основание , за стигането на цената до там и отскока й

        Орльо /Кондорски ТАТОвото ........ ще ме извиняваш ама дотук откакто си пускаш анализите в таз тема този който е търгувал с тебе е на категоричен минус колега . Вземи и си направи сам статистиката
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Няма какво да се хабите в напразни препирни!
          Ще го понатиснат още до към 1.14хх за да поизтрепят "нахалните" стопаджии и след това газ нагоре.
          Успех!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kondora

            Съвсем разбирам , че нямаш понятие ехххх ............
            Аз да не съм Ванга бе ........ за да целя до пипс хода на цената .............
            Разглеждам вероятностни модели .......... хипотези ............
            И на база движението на цената по тях - правя предположения ..........
            Ако целех до пипс ............ надали щеше да имаш честта да те базикам златарската................
            Модела ми с Диагонала е провален.............не съм търсил още друга възможност щот не съм си при компютрите...........Само гледам на телефончето................
            Една подкрепа , драги ми еххххх се разглежда като ''неиздържала'' , ако цената затвори под нея (за деня) и дори и другите дневни барове са в посока на пробива........................
            Това че е продупчена на 5 мин.....или на часова - нищо не означава................
            Това не е математика .............тук не работим с аптекарска точност нито пък 111111111 х 111111111 = 12345678987654321......
            В момента в който пиша това цената е 1 . 1580 ..............
            Затворени са ми ВСИЧКИ къси..............

            пп И аз мисля , че обръщаме ........... но както при златото ............ различията са ни ....... ДОКЪДЕ !!!!!!!
            Действително е въпрос на вероятности. И проблем нямаше да има ако:
            1. прогнозите ти не бяха съпроводени с надменност и вярване, че няма как да стане друго /в момента: моделът ти на НИ го представяш с присъщата си арогантност/. Друг е въпросът, че в момента, който не се случи, ще кажеш "просто вероятности".
            2. все пак поне един модел да беше излязъл бе майка му стара. Досега половин унция злато изшорти успешно от последното спускане от 1370 - обаче това малко срамно даже да се счита за някакъв успех. Пуснал шорт от ниво, което 2 години ни връща вече--не ти отива на нивото, което ти се искаш да имаш.
            3. не си сменяше профилите по-често от бельото

            Въобще не те знам какви нива разглеждаш и докъде. Златото на 1220 беше за 1150, после си дълъг от 1280 за 1380, пък можело до 1480. А това 1150 все по-рядко се чува вече, каша ти е.
            Евро/долар от 1.23-24 чакаше край на корекцията и нов връх, пък тя каква стана. Пък сега явно чакаш нещо друго..

            Зле са работите при теб много.

            Уважих те днес с два-три поста. Достатъчно. За повече ччакам нов акаунт и някоя нова самоличност да ни предложи този твой възвишен ум.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kondora
              Възможно е '' удължаване '' на Диагонала разглеждан като ''С'' от '' Y'' .
              Условията за '' правилност'' на фигурата , могат да бъдат валидни до' 1,1550 .
              Зависи от това как разглеждаме 3 -тия зигзаг , вътре в Диагонала .........
              Хубавото е , че на 1.1550 ср намират и две много важни подкрепи , които '' не би трябвало '' да бъдат преминати като '' неслучайни подкрепи ''





              Много ги разбираш "случайните подкрепи", вижда се. С това 1.1550 си стана направо позорно - поне бар на минутна графика да беше задържало това ниво, пълна греда.
              Дано хората от темата за имотите не четат тук, че на Кавръков ще му прималее, че чакаш мечи пазар всеки момент. Жалко само, че го раздава техничар, не би трябвало да е контра индикатор, но такъв е карък горкия, че не е истина.

              Аз мисля, че обръщаме и малко се попренави долара с това движение.

              Коментар


              • За удължаване не смея, но рзкарах почти всичко късо в евро долар, трупано над 10 месеца. оставих 0.2лота.
                Смешното в случая, че положителния суап е почти колко печалбата от разликите.
                Взети лимити на Дойче банки доста под 10 евро.
                Съществена корекция ( по голяма от 350 - 400 пипса) в евро долар, очаквам да започне средата на другата седмица, ако въобще има такава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                  Сега се чудя да влизам ли отново дълга!?
                  Фундамента е налице:

                  https://www.bgonair.bg/lyubopitno/20...rovede-v-kipar

                  Дълги от утре на американската задушница със стоп 1580 - 1550 .....

                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nedhad Разгледай мнение
                    Наближава деня 20 декември 2016
                    Е и?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ragnar Разгледай мнение
                      Продадох долари на 1 .1790 .
                      Чакам ръст на еврото (спрямо долара ) около 1.2150 (засега )
                      Потвърждение за това , че цената е на път за горенаписаната цена ще бъде пробив на 1.20
                      Възможно е да сме в '' неправилна корекция '' - флат или триъгълник , но тъй като И при тях , достигането на 1. 1950 е '' нужно '' . то входа ми от 1.1790 е напълно оправдан .
                      Стоп има ли? аз отнесох - 100 пипса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ragnar Разгледай мнение
                        Продадох долари на 1 .1790 .
                        Чакам ръст на еврото (спрямо долара ) около 1.2150 (засега )
                        Потвърждение за това , че цената е на път за горенаписаната цена ще бъде пробив на 1.20
                        Възможно е да сме в '' неправилна корекция '' - флат или триъгълник , но тъй като И при тях , достигането на 1. 1950 е '' нужно '' . то входа ми от 1.1790 е напълно оправдан .
                        Стопа къде е Колега? Моят замина - 100 пипса. Сега се чудя да влизам ли отново дълга!?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                          Мараба , Спарти ................
                          Аз съм така (засега )
                          Двоен зигзаг с Х - триъгълник !!
                          Може и цялото да е само единият лег .......... тоест да ''А''
                          Но покачване , някакво ..... требва да има .......... Ако ще и (с) да е само 1 от (с) ............. нужно е обръщане ,

                          Чакаме последно снижение - не повече от 1.16 и ............... НАГОРЕ !!!
                          По принцип '' отложената '' покупка над 1.1838 е '' почти'' задължителна .........................
                          Аз си прибрах покачването от вчера и '' внимателно '' пускам леки къси да обера луфта до крайното дъно

                          Коментар


                          • Наближава деня 20 декември 2016

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                              Но покачване , някакво ..... требва да има ........
                              На уйкли нямаме Дясно рамо и поне 1960 - 2070 ни трябва за да го мислим за по натам...

                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                                Спада май поприключва....Довечера след фед би трябвало да затворим деня на 1750 - 70 и утре 1830 -50.Имам диагонал-подкрепа на 1680 (ама не е от тия Кондора ги гледа отвисоко.....)
                                Мараба , Спарти ................
                                Аз съм така (засега )
                                Двоен зигзаг с Х - триъгълник !!
                                Може и цялото да е само единият лег .......... тоест да ''А''
                                Но покачване , някакво ..... требва да има .......... Ако ще и (с) да е само 1 от (с) ............. нужно е обръщане ,

                                Last edited by БАЦЕ; 23.05.2018, 15:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X