IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Покрай Г>Р дали ще завие!!!


    http://forum.forex-animals.com/viewtopic.php?f=2&t=152
    The REDA Technical Analysis in the Summer 2018
    ПАРИТЕТНОТО 1,00000 ела здравей !!!:):):):):):):)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

      Имаме ново дъно и аз затварям половината позиция - на другата половина слагам плюсов стоп на 1.3120 ..........
      Ей тук пак сътвори едно голямо дето и Сергей Бубка не може да го прескочи. Отново показа на форума , че не знаеш какво правиш. Защо затвори половината и се лиши от печалбата на другата си позиция. Сега ще кажеш, че чакаш да ходи още надолу ама чакаш и да ходи нагоре. Тука има тука нема - хазарт играеш не търгуваш.

      Коментар


      • В зоната около 1,1730 минава линията през върхове от 29 юни и е нормално да отблъсне курса, особено и ако данните са добри

        Коментар


        • Два долу равни и два горе равни, а през средата ГОРСКИЯ ,,,,,,)


          http://forum.forex-animals.com/viewtopic.php?f=2&t=152
          The REDA Technical Analysis in the Summer 2018
          ПАРИТЕТНОТО 1,00000 ела здравей !!!:):):):):):):)

          Коментар


          • Да, споделям. Може би ще видим 1,1650-80 преди да обърне

            Коментар


            • С ювелирна прецизност курса покри двете първи целеви зони!!! ))))))


              http://forum.forex-animals.com/viewtopic.php?f=2&t=152
              The REDA Technical Analysis in the Summer 2018
              ПАРИТЕТНОТО 1,00000 ела здравей !!!:):):):):):):)

              Коментар


              • Паунда вероятно ще почне да прави дъно около 1,3060-40

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
                  Тука или обърнах тренда или ще даде '' добра печалба '' до .....

                  Некой да не си помисли , че тук нещата са оставени на '' самотек ''
                  Ръста беше светкавичен ........... но само до '' зигзаг ''
                  Което ограничи , последващ ръст в модела ми .............
                  Този зигзаг , за мен беше или '' корекция в продължаващ тренд надолу '' или '' зигзаг за вълна 1 от ЛД - за нагоре "
                  И в двата случая , се търсят '' къси '' .
                  Разбира се - след затварянето на дългите от цитираният пост
                  Предположението ми за '' корекция в продължаващ тренд надолу '' - се оказа - вярно .............




                  пп ....................Имаме ново дъно и аз затварям половината позиция - на другата половина слагам плюсов стоп на 1.3120 ..........
                  Last edited by Kondora; 28.06.2018, 09:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                    Айде , '' пуленето'' да започне ! Ето ми позицията от вчера сле поста за затваряне на късите ................
                    Темата отиде на втора страница , но ..... така е при слаба волатилност .....................
                    Няма да обяснявам какви вероятности разглеждам - никой не показва , засега , разбиране на вида анализ по който търгувам .....
                    Така , че ще е загуба на време ............ да описвам , какво / що / откъде / докъде ...............
                    Стигат и само картинки ........ за мойте фенове
                    Които да не си мислят , че стоя на '' дълги'' от цитирания пост .
                    Неееееее - затворени са на 61,8 % фибо от предходното снижение ...... Демек - на сами връ'о
                    И са отворени '' къси'' 2 позиции ...... до изпълнение на предполагаемия модел , разглеждан от мен който До сега се явява и Действащ

                    Коментар


                    • Aма ти верно си мръднал мозъчно , бе ..........
                      Или - другия вариант е да немаш никакъв ' абер от това което пиша ..........
                      За 6 път ще напиша , че въпросните 2 позиции , за които бълнуваш , че
                      Както ти казах от 3 позиции с добър профит, реализира тази с най малък профит и загуби (печалбите) на другите 2 с доста по голям профит.
                      са затворени на сами дъното , глупи............

                      Първоначално изпратено от Kondora

                      Предполагам ...... (В) не е завършено . Очаквам го като триъгълник , тоест - суинг нагоре ( без пробив на 1.1644 ) и последващо движение надолу съспробив на 1.1530................ и последващ на1,15

                      ппПри пробив - затварям едната - другата слагам стоп ( плюсов ) на 1,1558


                      по-дъно от това на което са затворени нема .
                      Обран бостан си............Факт. Точка.
                      Теееба, къде са занимавам и аз с форумни перковци........ми си не пия пиеньето.............
                      Маймунски мозък......със сребърна лъжичка....... комунисти .........
                      Путин..........Русия..............
                      Оли Гофрен требе да ти е ника.......не Крум Соколов , мунчооооооо
                      Last edited by Kondora; 24.06.2018, 20:26.

                      Коментар


                      • т
                        Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                        Защото , тролче , търгувам вероятностни модели ........... Очаквах корекция , но никога очакванията не са = на пълни 100 % .
                        Имаше % - на възможност и да продължи снижението , а пък ако се реализираше корекцията , то я очаквах до нива , които стигна - тоест - да не достигне горните ми къси !!!! Както и стана !!!!
                        Затова затворих най - долната ( корекцията щеше да я нулира - тоест , взех и пълния профит ) - купих на дъното една позиция , която затворих на края на корекцията 1 .1590 ( 50 % фибо ) и отново продадох от там
                        Тоест , възобнових си затворената къса
                        По натам развитието е описано , малко преди да започне катеренето !
                        Най долната ( възобновена ) къса и тази от 1.620 затворих на 1.1520 ( както съм написал - при пробив на дъното )
                        Най горната къса от 1.1630 се е затворила със стоп на 1.1558 ( както съм написал )


                        Последващото ми действие , също е видимо ........... От там , затваряйки и последната къса - купувам
                        И това съм показал ............ то ти си го цитирал , ама САМО част от поста
                        Другото ти е било .......... неприятно

                        Както да въртиш и сучеш, не си наясно какво правиш. Като очакваш да продължи надолу защо затвори едната къса. Трябваше да добавиш, а ти затвори и се лишаваш от 1/3 от печалбата от къси. Или затваряш всичко на дадено ниво и чакаш корекция или си чакаш таргета на късите и добавяш. А най правилното решение (като гледам какво правят майсторите анализатори) е да местиш стопа на 3 те позиции по някаква стратегия.(последен връх или затворил бар или както решиш). Както ти казах от 3 позиции с добър профит, реализира тази с най малък профит и загуби (печалбите) на другите 2 с доста по голям профит. Сега вместо да си признаеш като мен, че си слаба ракия, се опитваш да носиш вода от 9 дерета да доказваш несъстоятелната си теза. На практика аз излязох прав и ти загуби профита на 2 къси. Факт.Точка. Не смятам да ти отделям повече внимание. Сметката си е твоя. Търгувай както искаш.
                        Last edited by Krum Sokolov; 24.06.2018, 19:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                          Незнам кой е тъпчото. Ти пусна пост с графика с 3 къси в евро долар и отдолу написа: затварям последната позиция и очаквам корекция. аз те попитах: защо не затвориш всички къси щом очакваш корекция и да ги отвориш от по високо след като корекцията приключи. Ти ме наричаш тъпчо и загуби над 70% от печалбата си. Хем очакваш корекция хем държиш късите за да ти замине печалбата. Показа, че сам не си вярваш на прогнозите. Аматьор ми се струваш и лаладжия. Кой се оказа тъпчото прецени сам.
                          Да , да , явно и видно е че не си тъп........... А от тъп - по тъп..............

                          Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                          . Ти пусна пост с графика с 3 къси в евро долар и отдолу написа: затварям последната позиция и очаквам корекция. аз те попитах: защо не затвориш всички къси щом очакваш корекция и да ги отвориш от по високо след като корекцията приключи. .
                          Защото , тролче , търгувам вероятностни модели ........... Очаквах корекция , но никога очакванията не са = на пълни 100 % .
                          Имаше % - на възможност и да продължи снижението , а пък ако се реализираше корекцията , то я очаквах до нива , които стигна - тоест - да не достигне горните ми къси !!!! Както и стана !!!!
                          Затова затворих най - долната ( корекцията щеше да я нулира - тоест , взех и пълния профит ) - купих на дъното една позиция , която затворих на края на корекцията 1 .1590 ( 50 % фибо ) и отново продадох от там
                          Тоест , възобнових си затворената къса
                          По натам развитието е описано , малко преди да започне катеренето !
                          Най долната ( възобновена ) къса и тази от 1.620 затворих на 1.1520 ( както съм написал - при пробив на дъното )
                          Най горната къса от 1.1630 се е затворила със стоп на 1.1558 ( както съм написал )
                          Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                          Предполагам ...... (В) не е завършено . Очаквам го като триъгълник , тоест - суинг нагоре ( без пробив на 1.1644 ) и последващо движение надолу със пробив на 1.1530................ и последващ на 1,15
                          пп При пробив - затварям едната - другата слагам стоп ( плюсов ) на 1,1558
                          Последващото ми действие , също е видимо ........... От там , затваряйки и последната къса - купувам
                          И това съм показал ............ то ти си го цитирал , ама САМО част от поста
                          Другото ти е било .......... неприятно

                          Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение


                          '' 2 губещи в евро / долар '' нема какво да крия , защото още вчера преди ръста , съм написал , че съм ги затворил , тъпчо ...
                          За пуленето ........ лично ти - друго не правиш , нали ???
                          Айде , '' пуленето'' да започне ! Ето ми позицията от вчера сле поста за затваряне на късите ................



                          пп Аман от лууузари , расъздаващи за всичко и всеки , през призмата на собствената си неудачност !!!
                          Та така .................
                          Ако още един път искаш разяснения по сделката ми - ще се окажеш на върха на пирамидата от '' тъпчовци ''
                          А ако пък трябва да ''осмислиш '' и да '' разбереш '' причините и доводите за всека една от отворените или затворените 21 сделки в същия ден ............ мисля че ще си посегнеш
                          По добре иди си разказвай в '' социализъм / капитализъм - как китайските комуняги , ядът мозък от жива маймуна със сребърни лъжички..........
                          Първоначално изпратено от Krum Sokolov

                          Пропуснах да кажа , че моят познат бизнесмен е бил поканен при престоя си (от китайските олигарси) на парти на което не се кани кой да е. Видял е с очите си жива маймуна стегната на онези маси менгеме с отворен череп от който китайчетата си хапвали мозък със сребърни лъжички, докато маймуната плачела от болка. Изроди комунисти. Също така в Китай можеш да си похапнеж опечен жив шаран на който главата е жива а тялото опечено и докато го похапваш да ти намигва. Това са комунистите. изроди отвсякъде..

                          П.П Хората с '' бели престилки '' , трябва вече да са те намерили и ..... прибрали ..........

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение



                            '' 2 губещи в евро / долар '' нема какво да крия , защото още вчера преди ръста , съм написал , че съм ги затворил , тъпчо ...[IMG]

                            Незнам кой е тъпчото. Ти пусна пост с графика с 3 къси в евро долар и отдолу написа: затварям последната позиция и очаквам корекция. аз те попитах: защо не затвориш всички къси щом очакваш корекция и да ги отвориш от по високо след като корекцията приключи. Ти ме наричаш тъпчо и загуби над 70% от печалбата си. Хем очакваш корекция хем държиш късите за да ти замине печалбата. Показа, че сам не си вярваш на прогнозите. Аматьор ми се струваш и лаладжия. Кой се оказа тъпчото прецени сам.
                            Last edited by Krum Sokolov; 24.06.2018, 09:03.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ManUtd Разгледай мнение

                              Недей да скромничиш, надали е първата проба.
                              Имало е търсене на 5-та на 1.31, после на 1.3150, 3230 и 3280. Все ще има една на върха за показване като тргъгне надолу.
                              На 0.80 ..........нещеш ли да имам къси.................
                              Тоя ще ми вменява какво , откъде и колко имам.................
                              Нещо смислено по графика , можеш ли да кажеш.............или ти требва задължително мой пост...........за да изсулиш некоя глупост....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение

                                корекцията на еврото нагоре приключи и е нормално да ходи надолу
                                А .......... не знам кой на кое какво вика ...........
                                Е с тоя се разберете ................ Как ще се '' хеджирате ''
                                По принцип ... мислите еднакво в началото , само последните думички са различни .........

                                Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                                Според мен корекцията в евро долар приключи и сега ще ходим нагоре.
                                Last edited by Kondora; 22.06.2018, 15:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X