IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение



    '' 2 губещи в евро / долар '' нема какво да крия , защото още вчера преди ръста , съм написал , че съм ги затворил , тъпчо ...[IMG]

    Незнам кой е тъпчото. Ти пусна пост с графика с 3 къси в евро долар и отдолу написа: затварям последната позиция и очаквам корекция. аз те попитах: защо не затвориш всички къси щом очакваш корекция и да ги отвориш от по високо след като корекцията приключи. Ти ме наричаш тъпчо и загуби над 70% от печалбата си. Хем очакваш корекция хем държиш късите за да ти замине печалбата. Показа, че сам не си вярваш на прогнозите. Аматьор ми се струваш и лаладжия. Кой се оказа тъпчото прецени сам.
    Last edited by Krum Sokolov; 24.06.2018, 09:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ManUtd Разгледай мнение

      Недей да скромничиш, надали е първата проба.
      Имало е търсене на 5-та на 1.31, после на 1.3150, 3230 и 3280. Все ще има една на върха за показване като тргъгне надолу.
      На 0.80 ..........нещеш ли да имам къси.................
      Тоя ще ми вменява какво , откъде и колко имам.................
      Нещо смислено по графика , можеш ли да кажеш.............или ти требва задължително мой пост...........за да изсулиш некоя глупост....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение

        корекцията на еврото нагоре приключи и е нормално да ходи надолу
        А .......... не знам кой на кое какво вика ...........
        Е с тоя се разберете ................ Как ще се '' хеджирате ''
        По принцип ... мислите еднакво в началото , само последните думички са различни .........

        Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
        Според мен корекцията в евро долар приключи и сега ще ходим нагоре.
        Last edited by Kondora; 22.06.2018, 15:41.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

          Я покажи на кое викаш '' корекцията '' и колко '' нагоре ще ходим ''
          корекцията на еврото нагоре приключи и е нормално да ходи надолу

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

            Време е да пробвам прогнозата си
            Продадох USD /CAD на 1.3325..........
            Недей да скромничиш, надали е първата проба.
            Имало е търсене на 5-та на 1.31, после на 1.3150, 3230 и 3280. Все ще има една на върха за показване като тргъгне надолу.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
              Майстор си, признавам. Според мен корекцията в евро долар приключи и сега ще ходим нагоре.
              Я покажи на кое викаш '' корекцията '' и колко '' нагоре ще ходим ''

              Коментар



              • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                изхвърли 2/3 от печалбата в кенефа. Майстор си, признавам. Предлагам ти да ги затвориш, тези 2 позиции в евро/долар, за да не береш ядове.
                Абе , що не вземеш да си намериш некакво друго занимание ......
                Видно е че освен да слагаш '' отложени'' на връхчето и дънцето на предишен бар - друго не можеш
                Сега виждам , че не можеш и да четеш ........... К'ви къси бе смешен ?
                Я чети ...... бе ! Поста ми е от преди покачването , аматьорче .

                Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                Предполагам ...... (В) не е завършено . Очаквам го като триъгълник , тоест - суинг нагоре ( без пробив на 1.1644 ) и последващо движение надолу със пробив на 1.1530................ и последващ на 1,15
                пп При пробив - затварям едната - другата слагам стоп ( плюсов ) на 1,1558
                Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                . Донякъде схванах тактиката ти. Тъй като се прецака сега отвори позиции срещу долара в долар канадец и реално все едно си ги затворил(хеджирал).

                Долар / Канадец го говоря от седмица , а съм хеджирал затворените (на перфектна печалба ) къси в Евро / Долар ли ??????? ........
                Схващаш ли ........... какво си '' схванал '' ..........
                Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                . Другата седмица може да ни покажеш графиката с печалби в долар канадец и да скриеш тази с 2 губещи позиции в евро долар. И всички , ще се пулим колко си добър в търговията.
                Долар / канадец - задължително !!!!!
                '' 2 губещи в евро / долар '' нема какво да крия , защото още вчера преди ръста , съм написал , че съм ги затворил , тъпчо ...
                За пуленето ........ лично ти - друго не правиш , нали ???
                Айде , '' пуленето'' да започне ! Ето ми позицията от вчера сле поста за затваряне на късите ................



                пп Аман от лууузари , расъздаващи за всичко и всеки , през призмата на собствената си неудачност !!!
                Last edited by Kondora; 22.06.2018, 09:18.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Кондоре, към кой доставчик на услугата си в "играта" (може и на лични) Дай да им покажем, Какво е изкуство и какво е съвайвър срещу цялото зло на света ))
                  Само по-кротко се напиняйте да не замирише.

                  Коментар


                  • Кондоре, към кой доставчик на услугата си в "играта" (може и на лични) Дай да им покажем, Какво е изкуство и какво е съвайвър срещу цялото зло на света ))
                    Last edited by precakanoto; 22.06.2018, 01:07.
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                      Разбра ли '' постфактум'' , що затворих долната а другите ги оставих.............. Или и сегате. немаш 'абер ''
                      Залагам на '' че не си разбрал ''
                      Аматьора , май си ти ............ а !!!
                      изхвърли 2/3 от печалбата в кенефа. Майстор си, признавам. Предлагам ти да ги затвориш, тези 2 позиции в евро/долар, за да не береш ядове. Според мен корекцията в евро долар приключи и сега ще ходим нагоре. Донякъде схванах тактиката ти. Тъй като се прецака сега отвори позиции срещу долара в долар канадец и реално все едно си ги затворил(хеджирал). Другата седмица може да ни покажеш графиката с печалби в долар канадец и да скриеш тази с 2 губещи позиции в евро долар. И всички , ще се пулим колко си добър в търговията.
                      Last edited by Krum Sokolov; 22.06.2018, 07:27.

                      Коментар


                      • здравейте техници !!! (y) биете ли чарта !? Дайте мнение за софикса на какво мяза, става ли като за един чувал картофи !? ))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Тука или обърнах тренда или ще даде '' добра печалба '' до .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                            Като чакаш корекция затвори ги всичките и вземи дълги, пък после като свърши корекцията пак си натовари 3 те къси. Защо ще затвориш само едната, а другите 2 да ти носят загуби????? Аматьор ми се видиш...
                            Разбра ли '' постфактум'' , що затворих долната а другите ги оставих.............. Или и сега немаш 'абер ''
                            Залагам на '' че не си разбрал ''
                            Аматьора , май си ти ............ а !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                              В този пост.......... пиша за очаквано от мен движение........... на графика > от Дневна .......
                              При покачване над 1,3590 - модела , при който очаквам снижение над 400 пипа ...............се разваля.........
                              Време е да пробвам прогнозата си
                              Продадох USD /CAD на 1.3325..........
                              Last edited by Kondora; 21.06.2018, 14:01.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                                Дългите затворени !!
                                На върха на [c] , което се явява = на [a] ............
                                Разглеждам завършено (В) в зигзага АВС за 3 -та от ЕД за '' Y ''




                                П.П Най долната смятам да затворя , тъй като очаквам корекция преди импулса да продължи .........................
                                Предполагам ...... (В) не е завършено . Очаквам го като триъгълник , тоест - суинг нагоре ( без пробив на 1.1644 ) и последващо движение надолу със пробив на 1.1530................ и последващ на 1,15
                                пп При пробив - затварям едната - другата слагам стоп ( плюсов ) на 1,1558
                                Last edited by Kondora; 21.06.2018, 12:16.

                                Коментар

                                Working...
                                X