IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ManUtd Разгледай мнение
    Виждам, че много красиво ти се получават картинките постфактум, за разлика от опитите за прогнозиране.
    И че ми крадеш емотиконите.
    Постфактум ли ???? .............................
    Ти май си запленен , само от картинките ............. Не четеш цитираните постове ( мой , и писани преди картинките )
    А пък вълнова разбивка съм дал преди 15 дена още ................
    Ама ти не ги разбираш сигурно ....................
    Айде , стига ти да гледаш и трейдове на '' REAL '' .......... Манчо
    Учи се !!!!
    Че от тебе ни картинки , ни анонс (анализ ) ............... Ако не съм Аз , да напиша нещо , и ти да се изтропкаш - как ше разберем че си жив , бе ?? ( тая не е твоя ........ ше има да взимаш )


    пп . Не знаех , че емотиконите са на '' някой '' ...................
    И този '' някой '' си пък ти .....................
    Sorry ........... праснал съм те , бачка ......... хахахаххаах

    ппп Те ти още ''постфактум '' .......... ама тука вече ........... пръсти ме заболеха да пиша у '' Златото ''
    И таргет бях написал .......... ама модераторите трият .................
    Еххх - а , обаче го помни ............... щото каза , че е Абцурд да стане ................ хихихи
    И онзи ден ........... лекинко загатнах ............. .......... Манчоо , Манчооооооооооо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
      Тая вече е .......качена ''като хората''...............
      Виждаш .......за к'во иде реч............нали ?
      Виждам, че много красиво ти се получават картинките постфактум, за разлика от опитите за прогнозиране.
      И че ми крадеш емотиконите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение







        Мойта сметка е в долари................не е във ''чавки''..............
        Късите затворени , където дългите са отворени ...........

        Last edited by Kondora; 15.06.2018, 12:12.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
          Положението във всяка двойка е на кантар. Дай някакви аргументи по-добре. Така коментара ти е ала бала-лаф да става.
          След като Тръмп свали данаците на половина и наложи мита с 25% по-високи,коя мислиш ,че ще е следващата стъпка?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            Круме, сине, Круме,
            Внимателската с дългите в дол./хиена, защото положението е на кантар.Иначе с Бацето Кондорско ще почти един дол дренки - просто не си намирайте кусури
            Положението във всяка двойка е на кантар. Дай някакви аргументи по-добре. Така коментара ти е ала бала-лаф да става.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
              Според мен кабела е готов за дълги. Многознайчев нещо да кажеш за долар йена? Избих загубите от некадърните ти прогнози в евро долар и вече съм на добра печалба. Започвам да ставам Сорос с 3000 лв. капитал.
              Круме, сине, Круме,
              Внимателската с дългите в дол./хиена, защото положението е на кантар.Иначе с Бацето Кондорско ще почти един дол дренки - просто не си намирайте кусури

              Коментар


              • Според мен кабела е готов за дълги. Многознайчев нещо да кажеш за долар йена? Избих загубите от некадърните ти прогнози в евро долар и вече съм на добра печалба. Започвам да ставам Сорос с 3000 лв. капитал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Хубаво, хвана го. Стоп не виждам или е по нагоре.
                  Шегуваш се нали................

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ManUtd Разгледай мнение
                    Кондор, качвай ги тия графики като хората, че да виждаме за к'во иде реч! Така само с букви и цифри сме като къртици



                    Тая вече е .......качена ''като хората''...............
                    Виждаш .......за к'во иде реч............нали ?
                    Last edited by Kondora; 14.06.2018, 16:54.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение





                      Мойта сметка е в долари................не е във ''чавки''..............
                      Хубаво, хвана го. Стоп не виждам или е по нагоре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
                        Цената достигна целта ми - 62 % корекция на предполагаемата вълна (1) от с от Y .
                        Очаквам низходящо движение в EUR/USD , във вида показан на графиката от 1. 06 ............... която Мибова - изтри !!




                        Мойта сметка е в долари................не е във ''чавки''..............

                        Коментар


                        • Яко ЧАВКИ !!!


                          http://forum.forex-animals.com/viewtopic.php?f=2&t=152
                          The REDA Technical Analysis in the Summer 2018

                          ПАРИТЕТНОТО 1,00000 ела здравей !!!:):):):):):):)

                          Коментар


                          • Крумчу.........ма ти си го издухал яко с 2х100, бе ...............
                            Що ''играеш''.... на форекс като ич абер си немаш бе........
                            На Рагнар му е отнело 15 пипа стоп тогава...........ама що да ги пише такива подробности за главочи като тебе..........
                            Да не си му се отбил от .........у.......
                            Пиши си по добре у Политика за коренното население на Курилите ............ Това тука не е за тебе ..............
                            Че ше го отнесеш целия ( демек с целата сметка )
                            Аман от лаици , къде си мислят че с 3000 лв ще станат Сорос
                            ахахаххааххахахахахахаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ragnar Разгледай мнение
                              Продадох долари на 1 .1790 .
                              Чакам ръст на еврото (спрямо долара ) около 1.2150 (засега )
                              Потвърждение за това , че цената е на път за горенаписаната цена ще бъде пробив на 1.20
                              Възможно е да сме в '' неправилна корекция '' - флат или триъгълник , но тъй като И при тях , достигането на 1. 1950 е '' нужно '' . то входа ми от 1.1790 е напълно оправдан .
                              Кондор извини ме. Объркал съм името с аватара ти. Входа ми е от 1.1720. със стоп 1.1620(на 28 май) и го отнесе. После още един от 1.1620 стоп 1.1520... и той замина.
                              Не е лошо да бъдеш малко снизходителен към пишещите незнайковци, защото форекса пари не печата и ти с голямата печалба вземаш нашите пари. Според мен трябва да ни окуражаваш да търгуваме и губим за да има откъде да печелиш....редно е на всички губещи ката ден да ни правиш по едно фелацио вместо да ни кълнеш.
                              Този Рагнар излезе голям пишещ незнайко да го гепят манафите дано. Да му направят ауспуха като на патриарха ръкава.
                              Last edited by Krum Sokolov; 10.06.2018, 20:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                                Ти не си ли онзи с дългите евро долар от 1.1970 без обявен стоп? Много си самоуверен и реших, че разбираш от форекс. Дублирах ти прогнозата и загубих два стопа по -100. Оказа се че нищо не разбираш, а аз си платих за малоумието да ти повярвам.
                                Eй, ти не си ли онзи регистрирал се на 28.05................
                                Та цената в деня на регистрацията ти е 1.16 .......бе
                                Какви дублажи от 1,1970 какви дълги.............Покажи поста , несамоуверениии...............
                                Когато цената е била 1.1970.............ти не си знаял че има ИНВЕСТОР , баце..........
                                Гледам и че друг си търсил ( по принцип ) ...............
                                Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                                Здравей! Би ли ми казал в коя тема пише Стамбата?
                                Пък сега ............... мене бил послушал ..... От измислено от него си '' мое мнение '' хаха
                                А и.........по принцип.............щом следваш сляпо ...........който и да е без никаква представа и идея какво правиш- все ще ядеш дърво..........
                                Тука в тоя бизнес печелят единици.......... и никой от тях - не следва никой.................
                                Нема да ти показвам сметката ми от датата ти на регистрация , че ............ти и 9/10 души ще метнете въжето........

                                пп.........По принцип разбрах че ...........ползотворен дебат или разговор .......тук не мое да стане...........
                                Всички тъпаци от 2-3 форума , не можещи да метат 2 изречения на кръст..........чака мене , за да си ''изтропат'' мнението като апострофффффф....
                                Еми..........и аз така вече.............
                                Горе долу ВСИЧКИ знаете колко знам................. Нищо.......кажи -речи.......
                                И никой неще да ми излезе на форекс -двубой ПРЕД ВСИЧКИ............. Имам предвид - да започне да дава анонси .......... Накъде , кога ...........
                                Особенно пък цървули от стари форуми , като тоя ...............

                                Та .........и аз вече ..........само ще чакам ..........некой да каже нещо ......... и после ще ''ръса акЪле '' .............
                                Базици, моабети............ Под вола- теле.............интерпретации.................
                                хахаха.................Ше скъсам шортиляка на 95 % от пишещите незнайковци..............
                                А да видим кой ще даде прогноза сега.................

                                п.п всеки който изяви желание за състезание............( боли ме крачола , колко хора сте де факто срещу ми ) ........... съм готов да го го уважа ..........
                                Само требва да пишете .......... къси ... дълги ...... откъде...... докъде.........
                                Last edited by Kondora; 10.06.2018, 07:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X