IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демо версията на традер.бг дава ли реална представа...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз не съм забелязъл никаква разлика.
    http://trader-idimitrov.blogspot.com

    Коментар


    • Черкезов, братле, какви стопове?!!?!?!?!

      Аз лично не виждам разлика от демо с реалната версия. Просто си на истински кеш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Разликата е че при реална сметка дилъра ти удря стоповете, защо и аз не знам!
        не съм имал абсолютно никакви разлики между реална и демо
        от години играя с тях

        Коментар


        • Демо версията дава реална представа....... но не е там работата. Въпросът е дали условията за търговия те удовлетворяват лично теб или не.

          Платформата на Трейдър БГ е добра с това, че изпълнява действително коректно поръчките и не рекотира.

          Неудобствата са, че не може да се хеджира, а ако отвориш на същия инструмент нови позиции, платформата автоматично ще осредни цената на отваряне на позициите. Не можеш по никакъв начин да управляваш всяка от позициите си отделно. Платформата просто ти изземва функциите ръцете ти и си прави каквото тя си знае. На практика нямаш никакъв друг контрол върху управлението на собствените си позиции, освен да натискаш еднократно бутоните "купи" и "продай".
          http://forex-trade-orb.blogspot.com/

          Коментар


          • Я,некрофили
            Черкезов,как дилъра ще ти одари стопа на реална сметка?????
            Смяяях.
            Пиша тук,защото съм на същата платформа,
            Врокера е коректен,комисионните за акции и индекси са нищожни спрямо други брокери.
            Сега ще кажете за графиките- еми,да калпави са ,но не е задължително в платформата да си чертаеш чертичките,има сума ти други места.
            Да речем,аз ползвам Нет Дания.
            Най важното е брокера да не те дървари,а те са коректни- поне последните 3 години.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Разликата е че при реална сметка дилъра ти удря стоповете, защо и аз не знам!
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Wickeddead Разгледай мнение
                Здравейте!

                Съвсем случайно попаднах на темата. Искам само да изкажа едно мое лично наблючение от моя професионален опит и още повече от професионалния опит на лицата, с които работя.

                Аз не съм брокер, дилър и какво ли още не на борсата, но съм търгувал на демо платформи и платени платформи, и на какви или още не платформи, дори и без платформи

                Провалите на отделните личности (при търговия на борсата - конкретизирам), без значение от това да ли имат голям опит, опит или нямат опит, се проевяват от техния ламтеж за повече и повече пари, кратко казано, алчноста НЕ КРАСИ ЧОВЕКА, САМО ГО СЪСИПВА.

                Давам прост и нагледен пример, които е пределно ясен на всички, които се занимават с този вид търговия - (примерно, а не конкретно) имате излишни 1000 лева, решавате да ги сложите, печелите за няколко часа +1000 решавате, че можете още да изкарате (почвате, вече да се мислите за голямата работа), слагате общо всичките 2000, след още няколко часа те са станали +500 , еуфорията ви превзема все повече и повече, но това не ви стига, решавате да инвестирате отново (от алчност, не заради друго), слагате 2500 и след няколко часа зареждате своята сметка с нови пари, поради простата причина, че нищо не ви е останало и така до безкрай.

                А да ви задам и аз един въпрос, защо тези 1000 лева, които спечелихте не ги изпихте и не си оставихте другите 1000 лева в сметката да си цъкате през обедната почивка, хем адреналин, хем знания, хем хубав спомен от почерпката

                Знам, че е стара тема
                ++++++

                Коментар


                • Отговор на реалноста

                  Здравейте!

                  Съвсем случайно попаднах на темата. Искам само да изкажа едно мое лично наблючение от моя професионален опит и още повече от професионалния опит на лицата, с които работя.

                  Аз не съм брокер, дилър и какво ли още не на борсата, но съм търгувал на демо платформи и платени платформи, и на какви или още не платформи, дори и без платформи

                  Провалите на отделните личности (при търговия на борсата - конкретизирам), без значение от това да ли имат голям опит, опит или нямат опит, се проевяват от техния ламтеж за повече и повече пари, кратко казано, алчноста НЕ КРАСИ ЧОВЕКА, САМО ГО СЪСИПВА.

                  Давам прост и нагледен пример, които е пределно ясен на всички, които се занимават с този вид търговия - (примерно, а не конкретно) имате излишни 1000 лева, решавате да ги сложите, печелите за няколко часа +1000 решавате, че можете още да изкарате (почвате, вече да се мислите за голямата работа), слагате общо всичките 2000, след още няколко часа те са станали +500 , еуфорията ви превзема все повече и повече, но това не ви стига, решавате да инвестирате отново (от алчност, не заради друго), слагате 2500 и след няколко часа зареждате своята сметка с нови пари, поради простата причина, че нищо не ви е останало и така до безкрай.

                  А да ви задам и аз един въпрос, защо тези 1000 лева, които спечелихте не ги изпихте и не си оставихте другите 1000 лева в сметката да си цъкате през обедната почивка, хем адреналин, хем знания, хем хубав спомен от почерпката

                  Знам, че е стара тема
                  Last edited by Wickeddead; 12.12.2013, 23:09.

                  Коментар


                  • Наско разликата не е голяма и от значение демо или реална ,по важното е направи си някаква стратегия за търгуване ,попрочети ,тези които се правят на много отворени и казват ,че книгите за въздух са вече издухани от пазара,има и форуми с много добра информация за начало.Не бързай с реална демо може да отвориш и на някоя МТ4 платформа при друг брокер.Аз лично в бг имам сметки при три брокера ,единия е трейдър бг не използвам графиките им понеже не са ми удобни ,но имат новини което мен ме кефи ,за спреда и рекотиране са прилични за бг брокер,лично аз ги използвам на 90% за индекси и петрол

                    Коментар


                    • Според мен, ако искаш да си опиташ късмета и на реална продължавай да играеш на демо, но напиши на брокера в началото на месеца ,когато ти се зарежда сметката да ги свали на 200 лв./колкото според теб искаш да внесеш на реалната версия/ и започни с тях и тогава виж дали ще си на печалба.

                      Сега ако не се лъжа имат и опция да продължиш и следващите месеци с първоначалните ти 200 лв за да проследиш по внимателно цялостната картинка на нещата,

                      И след 2 или 3 месеца да споделиш мнението си тук

                      Желая ти успех

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от krosov Разгледай мнение
                        И представа си нямаш колко малко наистина знаеш ...на практика нищо 95% от търговците са губещи...защо ли? само с интуиция пари не можеш да печелиш,не и на този пазар иначе всички щяха да са милионери...но не са.
                        Тепърва те чакат години труд и то без гаранция че някога ще успееш и не се заблуждавай че ще стане по лесно или бързо.Успех и от мен
                        Не съм и претендирал , че знам много имам познат който си изкарва хляба с това , има шанс да се спечели доста пари . Съвета ми за колегата по-долу ми е, играй малко на демо версията , пробвай да станеш от първи до 3-ти , тогава няма за какво да се притесняваш , че ще загубиш пари така или иначе тези пари ако станеш от първи до 3-ти са ти паднали от небето


                        Това е един пример какви индикатори ползвам , пробвай сам да ги разчетеш да си направиш някаква твоя схема първо , каде има спад и каде има възход . След това прочти малко в интернет за тях и разбери дали това което ти си видял отговаря с това което написано в интернет
                        Last edited by Dangerline; 04.06.2011, 09:22.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
                          Така че разликата между демо и реал е само психологическа. На реал човек често се панира и прави разни неадекватни манипулации, дето след туй се бие по главата.

                          Хубавото на trader.bg е че имат индекси и акции които се търгуват само по време на съответната борсова сесия, и като затвори пазара си спокоен че на другия ден ще почне от там, където е затворил.
                          Е, кога спокоен, кога не толкова, щото няма гаранция че ще започне оттам

                          Ако говорим за марджин и измислени стопове изпълнени междувременно, ясно.

                          Първият абзац е по важен, пазара трябва да те бие в главата че да ти вземе парите, а на демо е трудно да те сплаши, там всички голям го вадят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hack0 Разгледай мнение
                            Здравейте! Преди няколко дена се регистрирах в традер.бг с демо сметка и си поиграх малко на брокер. Без особени трудности реализирам печалба там и започнах да се замислям за реална сметка.Тук сега идва въпроса дали тази демо версия дава реална представя реално валутния пазар, ..
                            ?
                            дава дава,
                            давай и ти гювеч, скачай смело и вече си в бизнеса
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Демото е само да проучиш възможностите на платформата. Учствуваш ли в конкурсите, ставаш хазартен играч. А най добрата стратегия са онези 10 или 20 правила за игра, дето ги получаваш заедно с договора за реална търговия. trader.bg са коректен брокер. Така че разликата между демо и реал е само психологическа. На реал човек често се панира и прави разни неадекватни манипулации, дето след туй се бие по главата. И по-добре мисли малко повече преди да влезеш в позиция, отколкото панически да натискаш бутоните на клавиатурата. Случвало ми се е да поставя ОСО поръчка, но да забравя да чукна "до отмяна", и на сутринта да се бия по главата. Знаете какво се е случило. МТ4 ще бъде заменена рано или късно от МТ5. Както и МТ3 бе издухана от МТ4. Само че на МТ5 платформата усреднява подобно на trader.bg. А аз обичам да имам от един инструмент една дългосрочна, за след 2-3 месеца, и в същото време да си скалпирам по време на новини. Хубавото на trader.bg е че имат индекси и акции които се търгуват само по време на съответната борсова сесия, и като затвори пазара си спокоен че на другия ден ще почне от там, където е затворил.
                              http://georgipiskov.blogspot.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dangerline Разгледай мнение
                                Незнам какво да кажа , гледам и не вярвам на очите си .т.н ! УСПЕХ !
                                И представа си нямаш колко малко наистина знаеш ...на практика нищо 95% от търговците са губещи...защо ли? само с интуиция пари не можеш да печелиш,не и на този пазар иначе всички щяха да са милионери...но не са.
                                Тепърва те чакат години труд и то без гаранция че някога ще успееш и не се заблуждавай че ще стане по лесно или бързо.Успех и от мен

                                Коментар

                                Working...
                                X