IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демо версията на традер.бг дава ли реална представа...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • НЕ, разбира се, че НЕ дава реална представа. Що за тъп въпрос! Как може нещо да дава реална представа като не е с реални пари? Това е от ОГРОМНО значение, вервайте ми .
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от beyonce Разгледай мнение
      Виждам колко си запознат с форекса

      И какво виждаш.Хайде не се прави на много интересна личност,всеки си изказва мнение.И не изопачавай някой написани коментари от рода на имах на предвид и нямах това на предвид.

      Коментар


      • Виждам колко си запознат с форекса

        Коментар


        • [QUOTE=beyonce;1059938799]
          Първоначално изпратено от Estron Разгледай мнение
          Е добре какво искаш да кажеш че с 200 немогат да се направят 2 или20 хил.То ако по тази логика съдим значи да забравим за печалба.То ще има само едно обяснение и е компютърна симулация.Мислим си че купуваме нещо чрез брокера реално видимо е така,но май си е виртуално.И при всички ситуации каквато позиция да отвориш брокера и неговите подчинени винаги ще могат да обърнат тренда в тяхна полза,и ние винаги да сме на загуба,защото ние играем реално според възможностите ни, а те играят виртуално с милиони и няма как да ги надиграеш.
          Нямах това на предвид, виж по-долу защо съм написала този коментар. Виждала съм с 100 лв, как ги правят 1000лв. въпрос на дисциплина, математика и познание

          По-скоро въпрос на късмет.

          Коментар


          • [QUOTE=Estron;1059938592]Е добре какво искаш да кажеш че с 200 немогат да се направят 2 или20 хил.То ако по тази логика съдим значи да забравим за печалба.То ще има само едно обяснение и е компютърна симулация.Мислим си че купуваме нещо чрез брокера реално видимо е така,но май си е виртуално.И при всички ситуации каквато позиция да отвориш брокера и неговите подчинени винаги ще могат да обърнат тренда в тяхна полза,и ние винаги да сме на загуба,защото ние играем реално според възможностите ни, а те играят виртуално с милиони и няма как да ги надиграеш.
            Нямах това на предвид, виж по-долу защо съм написала този коментар. Виждала съм с 100 лв, как ги правят 1000лв. въпрос на дисциплина, математика и познание

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ConstantineMeto Разгледай мнение
              Здравейте на всички. Специално се регистрирах за да дам и аз "експретното" си мнение по темата. Тъй като официално започнах да събирам пари които да вложа или попилея чрез платформата на традербг. Вече трети месец търгувам на демо версията и минах през какви ли не състояния на ума и тн . съвета ти за отварqне на демо сметка с 200 лева е меко казано гениален наистина. аз направих точно така зашото месец и нещо ми беше много да видя че с 10 хилядарки в сметката трудно може да добиеш представа какво точно се случва да не кажа че много лесно може да се заблудиш и главозамаеш...както и да е отначало започнах така както бих търгувал ако парите са реални (мин количество лотове -мин сл -и (което е крайно глупаво и непрепоръчително) и тп на око - резултатът беше 70-80 лв печалба на по лев - два редувани със загуби ненадвишаващи 3-4 лева.. въпреки че излизах на печалба чувството на неудоволетвореност растеше не защото ламтях за по големи пари( макар и демо) а защо да поставяш стоп лимит на минималната допустима стойност при положение че и разума и индикаторите съветват друго си е жалка история (и обезмислят купищата литература която изчетох) ..да не кажем че започенш ли с двеста лева лош старт и малко по силна волативност а и самият спред могат да се окажат фатални ...след това реших че макар далеч по рисковано ако не тп-тата то поне сл ще ги слагам кадето трябва а не където параноята на беднякът диктува...загубих 50 лв за една кофти позиция в рамките на няколко минути (70 печалба за седмица-50 лвл загуба за минутки) тук ме удари ново прозрение ""не опитвайте да наваксате загубеното накуп и никога не приемайте отминала печалба за даденост" паднах под 170лв побеснях и рестартирах пак с 200лв (макар да зная че са тварде малко надали ше мога да събера повече от 200... разбираш ли:Р Вече втора седмица цъкам по тази сметка сега съм на 700 лв или roi 250% но това че е демо след 400 лева ме разлигави и започнах да тyргувам по рисковано (на едро) а и честно казано големите печалби ми идват главно от цените на петрола а не от главните ми валутни двоики eur/usd i usd/jpy на които съм хвърлих око и следя изкъсо от както започнах. Макар да имам още доста неща за казване стана доста късно и ще завърша с най важното- не позволявайте параноята да превръща добрите ви позиции в губещи както лакомията да преобръща малките ви печалби в големи загуби... или нещо такова!
              ПС Пробвах 5-6 други платформи и макар някой от тях да имат някои и други положителни черти трейдъра определно ми е фаворит и май само аз тук харесвам чартовете му
              Peace out и нека трендлинията бъде с вас!

              Много текст и големи неволи Така ако продължиш и книга може да се напише по тази епопея Хубаво е да се анализира, но колкото и да го анализираш всичко се свежда до опит и желязна дисциплина, която ще дойде след 100 - тната занулена сметка и години посвещаване в тази сфера...и пак не е сигурно Общо взето най-доброто, което прочетох беше - "Параноята на бедняка диктува" ..това е един път честно !!!!!!!!!
              Last edited by b.bonchev; 26.01.2016, 14:09.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от beyonce Разгледай мнение
                Няма шанс да ги направи за кратко време 2000, ама пък въобще да няма, нещо май....
                Е добре какво искаш да кажеш че с 200 немогат да се направят 2 или20 хил.То ако по тази логика съдим значи да забравим за печалба.То ще има само едно обяснение и е компютърна симулация.Мислим си че купуваме нещо чрез брокера реално видимо е така,но май си е виртуално.И при всички ситуации каквато позиция да отвориш брокера и неговите подчинени винаги ще могат да обърнат тренда в тяхна полза,и ние винаги да сме на загуба,защото ние играем реално според възможностите ни, а те играят виртуално с милиони и няма как да ги надиграеш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 1_9_7_8 Разгледай мнение
                  съвета ти за отварqне на демо сметка с 200 лева е меко казано гениален наистина.

                  С 200 лева нямаш никакъв шанс на реална сметка.Даже и да ги удвоиш първия месец след това пазара ще си ги вземе. Успех все пак.
                  Няма шанс да ги направи за кратко време 2000, ама пък въобще да няма, нещо май....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 1_9_7_8 Разгледай мнение
                    съвета ти за отварqне на демо сметка с 200 лева е меко казано гениален наистина.

                    С 200 лева нямаш никакъв шанс на реална сметка.Даже и да ги удвоиш първия месец след това пазара ще си ги вземе. Успех все пак.
                    ако не си ги изтеглиш
                    http://trader-idimitrov.blogspot.com

                    Коментар


                    • съвета ти за отварqне на демо сметка с 200 лева е меко казано гениален наистина.

                      С 200 лева нямаш никакъв шанс на реална сметка.Даже и да ги удвоиш първия месец след това пазара ще си ги вземе. Успех все пак.
                      "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

                      Коментар


                      • [QUOTE=Xman1;1059767500]Между другото, невъзможноста за заемане на насрещни позиции не е ли голяма тесла?!?

                        Защо платформата ще усреднява или каквото и да било... защо платформате ще прави каквото и да било автоматизирано действие.


                        От миналият месец можеш да избираш режима на търгуване Хеджиране или Агрегиране
                        "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

                        Коментар


                        • Между другото, невъзможноста за заемане на насрещни позиции не е ли голяма тесла?!?

                          Защо платформата ще усреднява или каквото и да било... защо платформате ще прави каквото и да било автоматизирано действие.

                          Заемам си примерно аз позиция +5 и -5 (спрямо текущия курс на нещо си) и чакам да ми се изпълнят двете позиции... какъв им е проблема, та ще усредняват, може ли някой да обясни?!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
                            Според мен, ако искаш да си опиташ късмета и на реална продължавай да играеш на демо, но напиши на брокера в началото на месеца ,когато ти се зарежда сметката да ги свали на 200 лв./колкото според теб искаш да внесеш на реалната версия/ и започни с тях и тогава виж дали ще си на печалба.

                            Сега ако не се лъжа имат и опция да продължиш и следващите месеци с първоначалните ти 200 лв за да проследиш по внимателно цялостната картинка на нещата,

                            И след 2 или 3 месеца да споделиш мнението си тук

                            Желая ти успех
                            Здравейте на всички. Специално се регистрирах за да дам и аз "експретното" си мнение по темата. Тъй като официално започнах да събирам пари които да вложа или попилея чрез платформата на традербг. Вече трети месец търгувам на демо версията и минах през какви ли не състояния на ума и тн . съвета ти за отварqне на демо сметка с 200 лева е меко казано гениален наистина. аз направих точно така зашото месец и нещо ми беше много да видя че с 10 хилядарки в сметката трудно може да добиеш представа какво точно се случва да не кажа че много лесно може да се заблудиш и главозамаеш...както и да е отначало започнах така както бих търгувал ако парите са реални (мин количество лотове -мин сл -и (което е крайно глупаво и непрепоръчително) и тп на око - резултатът беше 70-80 лв печалба на по лев - два редувани със загуби ненадвишаващи 3-4 лева.. въпреки че излизах на печалба чувството на неудоволетвореност растеше не защото ламтях за по големи пари( макар и демо) а защо да поставяш стоп лимит на минималната допустима стойност при положение че и разума и индикаторите съветват друго си е жалка история (и обезмислят купищата литература която изчетох) ..да не кажем че започенш ли с двеста лева лош старт и малко по силна волативност а и самият спред могат да се окажат фатални ...след това реших че макар далеч по рисковано ако не тп-тата то поне сл ще ги слагам кадето трябва а не където параноята на беднякът диктува...загубих 50 лв за една кофти позиция в рамките на няколко минути (70 печалба за седмица-50 лвл загуба за минутки) тук ме удари ново прозрение ""не опитвайте да наваксате загубеното накуп и никога не приемайте отминала печалба за даденост" паднах под 170лв побеснях и рестартирах пак с 200лв (макар да зная че са тварде малко надали ше мога да събера повече от 200... разбираш ли:Р Вече втора седмица цъкам по тази сметка сега съм на 700 лв или roi 250% но това че е демо след 400 лева ме разлигави и започнах да тyргувам по рисковано (на едро) а и честно казано големите печалби ми идват главно от цените на петрола а не от главните ми валутни двоики eur/usd i usd/jpy на които съм хвърлих око и следя изкъсо от както започнах. Макар да имам още доста неща за казване стана доста късно и ще завърша с най важното- не позволявайте параноята да превръща добрите ви позиции в губещи както лакомията да преобръща малките ви печалби в големи загуби... или нещо такова!
                            ПС Пробвах 5-6 други платформи и макар някой от тях да имат някои и други положителни черти трейдъра определно ми е фаворит и май само аз тук харесвам чартовете му
                            Peace out и нека трендлинията бъде с вас!

                            Коментар


                            • Според мен не дава никаква представа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от katarina Разгледай мнение
                                Здравей. Както си седях тази нощ пред платформата и чаках цената да завърши танца си върху графиката и да се установи накъде ще поеме (този път), съзнанието ми пое едно дълго пътуване към началото на моите интереси към форекс търговията. И аз като теб започнах с регистрация на демо сметка в тейдър.бг, спечелих няколко пъти огромни виртуални пари и... хоп! регистрирах си реална сметка пак там... И запретнах ръкави да печеля!... е да, ама не! Като назло, в момента,в който заиграх с реални пари, започнах да губя. Аз купувам, пазарът тръгва надолу. Аз продавам, пазарът - нагоре. Ах, Боже, станах лудичка! Мръдне пазарът 5-10 пипса и аз затварям, защото губя! Да не говорим, колко пъти затварях погрешно, защото в платформата на Трейдър.бг няма поръчка "затвори на пазар", ами трябва да си въведеш сумата и поръчката ръчно. И в паниката, че губиш, натискаш не този бутон, и вместо да затвориш късата, като купиш, вземеш, че продадеш още веднъж! Ама не си догледал , каква сума си въвел и си продал не 1000, ами 2000 или 5000, или, недай си боже 10000. И загубата ти се увеличила многократно, без да се усетиш.
                                Ама и тази беда не е достатъчна, защото, даже да не искаш да затвориш, ами просто да си откриеш още една позиция в същата посока, платформата вземе, че ти усредни котировката! Ти искаш да отвориш две позиции с разлика 50 пипса например, платформата ти ги усредни и ти каже, че си купил или продал някъде по средатааа... И тотално и самоволно подмени твоите собствени желания и намерения с нейните си .
                                Недай си Боже да решиш, че искаш да хеджираш откритата къса позиция и вземеш, че откриеш дълга със същата сума и на същия инструмент. Платформата автоматично и без да те пита , решава, че просто си си закрил позицията!
                                Почнах да усещам аз, че нещо не е така.
                                И тръгнах да се ограмотявам. Защото, като човек със здрав разум реших, че грешките са си преди всичко мои.
                                Тръгнах най-напред на безплатни семинари, записвах се на безплатни уебинари, ходих на обучения в х-л Вега... Е, да , ама колкото повече научавах, толкова по безжалостно ми ставаше ясно, колко малко знам. И колко малко ти поднасят на безплатните обучения. И че това е материя, която хората изучават с години и няма как да станеш грамотен с 2-3 или 10 часа, прекарани в слушане на обяснения за класичекия технически анaлиз. Дааа, тук има нещо друго! Ами да! Светна ми в един момент, че трябва да си платя учебните часове, трябва да си купя учебна литература, да си изтегля такава и от нета и здраво да залегна над вълните на Елиът.

                                От началото на моята одисея изминаха 6 месеца. В началото изобщо не знаех, че нищо не знам. После узнах, че не знам. Сега вече знам, колко малко знам. Мисля, че имам напредък - помъдрявам!
                                Само че колkoто повече научавах, колкото повече попивах от моите учители, толкова по-безжалостно ми ставаше ясно, че с платформата на трейдър.бг нещата не са ... да речем, удовлетворителни. Тази платформа ти подменя волята по свое усмотрение или, по скоро, по волята на своите собственци. Вече по-горе ти обясних как го прави. А защо го прави? Ами ти си направи сам изводите.
                                Стана ми ясно, че графичното изображение, което предлага платформата, е с крайно ниско качество и по тази причина ти отнема възможността да разгледаш и преброиш вълните удовлетворително.
                                Стана ми ясно, че не мога нормално да си спусна нивата на Фибоначи. Има там някаква функция, която трябва да спуска тези нива, ама тя си ги пуска върху цялата скала на котировките, а не върху конкретната вълна, чиито нива искаш да фиксираш... И така на практика те лишава от един изключително важен инструмент за техническия анализатор, пък било то и начинаещ.

                                А междувременно бях изгубила не двеста лева, а в пъти повече.
                                В замяна на това пък научих няколко много, много важни неща :
                                1.Технически анализатор за два дни не се става. Трябват години упорита работа, без гаранция, че наистина имаш талант за това.
                                2. Човек трябва много внимателно да подходи към избора на брокер, при който ще си открие сметка; и на платформа, на която ще търгува.
                                3. Не трябва да се боиш от загубите - те са неизбежни и разумният трейдър приема този риск като част от играта. Само че, като разумен човек, се стреми да ги ограничи и минимализира. Как? Е, това е вече въпрос на обучение.

                                Решаваш, плащаш си и отиваш да се учиш.
                                А къде да го направиш ? Ами възможности и избор има. Няма да ти давам съвети тук, за да не ме обвини някой в разпространяване на преднамерена реклама. Това - кого да избереш за твой учител, трябва наистина да решиш сам.
                                И ако наистина искаш да се занимаваш с Форекс търговия, и разказаната тук одисея не те е стреснала, желая ти УСПЕХ!
                                Благодаря и аз за написаното

                                Коментар

                                Working...
                                X