IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво знаете за NO DEALING DESK-а ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tex
    Първоначално изпратено от Forex Master
    Първоначално изпратено от NYSERookie
    Първоначално изпратено от Forex Master
    Нещо си се объркаал... На фючърсите няма никакви спредове. Там има само комисионни при сделка. Ако брокерът през който търгуваш валутни фючърси ти котира бид и аск то значи здраво те клатиииии...
    No comment ...
    Не се срамувай и кажи, с кое точно не си съгласен! Не бъди срамежлив! И да сгрешиш нямада ти се смея...
    Какво още ти е необходимо да знаеш, за да разбереш за какво става дума?
    Аз знам много добре за какво става дума. Но ти освен да гледаш картинките нищо друго не си правил досега... Защото не си разбрал какви са тези неща на страницата която си ми изпратил...

    Малко е късно за образоване, но все пак с две думи...

    Винаги можеш да се обадиш на брокера си и да го питаш какъв е пазара... Оня който те клати ще ти каже бид и аск... А моят ще ми каже пазара тоест последната сделка на колко е била. Аз мога да му заявя пъръчка да купя или да продам на дадено нива и той ще ги въведе в системата и те се появят като бид или аск със съответното количество. Но мага да му кажа да купи или да продаде на пазара... Ако му кажа че купувам 10 септемврийски контракта, ще се оберат 10-те най-близки до пазара аск-ове и това вече ще промени пазара. НЯМА СПРЕД! Цената и за продавача и за купувача е ЕДНА. Купувачите и продавачите плащат комисионна за всеки купен или продаден контракт на брокера си....

    Случвало ми се е дори след изпълнението на пазарната поръчка брокерът да ми се обади и да каже че курсът всъщност е по-добър от референтния при подаването на поръчката. ТОВА Е ТАКА ЗАЩОТО ПО РЕГУЛАЦИИ ВСЯКА ЕДНА СДЕЛКА ТРЯБВА ДА МИНЕ ПРЕЗ БОРСАТА!

    Запомни!!!

    Ако някой брокер на валутни фючърси, освен комисионни за всяка сделка, те цака и със спред, то това е чист мошеник... Тъй нареченият спред всъщност е допълнителна комисионна!!! Този брокер не е член на борсовия под, защото ако е той няма право на това!!! В най добрият случай той използва друг брокер за достъп до борсата. В повечето случаи тези сладури са навързани като свински черва... Затова си избирай първокласен брокер ако търгуваш фючърси. Брокер който е регулиран от самата борса!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Е това не бях преживявал.
      Преди малко ми звънят по телефона да вляза и да чета бисерите на Forex "Master"

      PTJ голяма провокация си направил

      Forex "Master" ти кога ще влезеш в час бе колега ? От изцепка на изцепка.
      Ако и търговията ти е така.....много късмет ти трябва.Тъй като дръпнах чертата на четене и писане във форуми за последно.........Forex "Master" поне заради новобранците се ограничавай със неадекватните постове !!

      Първоначално изпратено от FisX
      NDD брокер си е за полу-профи трейдъри които нямат 25к за ECN.
      Професионален трейдър със акаунт започваш със 25 000 единици ???


      Първоначално изпратено от phillips
      ... но да се вярва, че чрез тези брокери се търгува на реалния междубанков пазар с минималните им обеми е несериозно
      + 1

      Поздрави и успех на пазара !
      Безмоторен форекс птеродактил говорещ за себе си в 3-то ЛИЦЕ, със непостоянна маниакална депресия, п

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master
        Нещо си се объркаал... На фючърсите няма никакви спредове.
        Пълна глупост - има си спредове.Нормално 1 тик, ако няма ликвидност или е извън борсовата сесия може и повече
        Там има само комисионни при сделка.
        Точно така, комисион , затова че ти е предоставил достъп до борсата
        Ако брокерът през който търгуваш валутни фючърси ти котира бид и аск то значи здраво те клатиииии...

        Брокера не котира.Това не ти е форекс брокер. Котировките идват от борсата, където галфони като теб си губят парите от галфони като мен ;-)

        Голяма каша ти е в главата.По-добре не давай мнения за неща , които не са ти ясни:-)
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master
          Първоначално изпратено от NYSERookie
          Първоначално изпратено от Forex Master
          Нещо си се объркаал... На фючърсите няма никакви спредове. Там има само комисионни при сделка. Ако брокерът през който търгуваш валутни фючърси ти котира бид и аск то значи здраво те клатиииии...
          No comment ...
          Не се срамувай и кажи, с кое точно не си съгласен! Не бъди срамежлив! И да сгрешиш нямада ти се смея...
          Човекът ти каза в прав текст че не си наясно с фючърсите, аз ти пратих линк да видиш директно на борсата, където се търгуват bid и ask спреда в реално време ... а ти си баеш байнольо. Какво още ти е необходимо да знаеш, за да разбереш за какво става дума?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NYSERookie
            Първоначално изпратено от Forex Master
            Нещо си се объркаал... На фючърсите няма никакви спредове. Там има само комисионни при сделка. Ако брокерът през който търгуваш валутни фючърси ти котира бид и аск то значи здраво те клатиииии...
            No comment ...
            Не се срамувай и кажи, с кое точно не си съгласен! Не бъди срамежлив! И да сгрешиш нямада ти се смея...
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master
              Първоначално изпратено от Tex
              Така си е приятелю, но хайде обясни на хората че на фючърсите спреда е 1 пипс и има комисиона от 10 долара на контракт
              Нещо си се объркаал... На фючърсите няма никакви спредове. Там има само комисионни при сделка. Ако брокерът през който търгуваш валутни фючърси ти котира бид и аск то значи здраво те клатиииии...
              Интересно твърдение - дай ми за пример твоя брокер, при който нямаш спред за фючърси... кой кого клати може да разбереш от следния линк:

              http://equivalentswdc.cme.com:443/index.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master
                Нещо си се объркаал... На фючърсите няма никакви спредове. Там има само комисионни при сделка. Ако брокерът през който търгуваш валутни фючърси ти котира бид и аск то значи здраво те клатиииии...
                No comment ...
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от NYSERookie
                  Първоначално изпратено от Forex Master
                  Първоначално изпратено от NYSERookie
                  Първоначално изпратено от Forex Master
                  Първоначално изпратено от Tex
                  Така си е приятелю, но хайде обясни на хората че на фючърсите спреда е 1 пипс и има комисиона от 10 долара на контракт
                  Нещо си се объркаал... На фючърсите няма никакви спредове. Там има само комисионни при сделка. Ако брокерът през който търгуваш валутни фючърси ти котира бид и аск то значи здраво те клатиииии...
                  Тук се изложи много;-)
                  Може и да си форекс майстор, ма фючърсите хич не ги вдяваш ;-)
                  И по какво съдиш, че не ги вдявам?!...
                  последния ти пост е достатъчен:-)
                  И кое точно е достатъчното?... Хайде, не се срамувай! И да се изложиш ще ти простим... Нали си руки?! Отвори човчицата и се изкихай с какво точно не си съгласен?
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSERookie
                    Първоначално изпратено от limubai
                    Доста е объркано момчето, съмнява ме дали знае какво е фючърс
                    limubai- поредния широк специалист:-) и ренесансова личност
                    Тук всички сме специалисти и гурута, не знаеш ли един от друг по-големи
                    Ти си No.1 разбира се най-големия разбирач
                    Живота е, това което се случва, докато си правим планове.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master
                      Първоначално изпратено от NYSERookie
                      Първоначално изпратено от Forex Master
                      Първоначално изпратено от Tex
                      Така си е приятелю, но хайде обясни на хората че на фючърсите спреда е 1 пипс и има комисиона от 10 долара на контракт
                      Нещо си се объркаал... На фючърсите няма никакви спредове. Там има само комисионни при сделка. Ако брокерът през който търгуваш валутни фючърси ти котира бид и аск то значи здраво те клатиииии...
                      Тук се изложи много;-)
                      Може и да си форекс майстор, ма фючърсите хич не ги вдяваш ;-)
                      И по какво съдиш, че не ги вдявам?!...
                      последния ти пост е достатъчен:-)
                      не си и помирисвал търговия с фючърси, истински, не овър да каунтър фючърсите на саксо
                      или це фе де тата на метатрейдърските брокери
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от phillips
                        NYSERookie има ли тема някъде в този форум за валутните фючърси, че да се дообразовам и аз в тази насока? чисто технически въпроси ме интересуват...

                        или ако няма дали ще е удобно да те поразпитам някои неща, да видим дали си струва евентуално преминаване от ритейл форекс към фючърси? на лични например или нова тема да отворим...
                        пиши на лични
                        тука много специалист има:-) и ше стане майка плаче;-)
                        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NYSERookie
                          Първоначално изпратено от Forex Master
                          Първоначално изпратено от Tex
                          Така си е приятелю, но хайде обясни на хората че на фючърсите спреда е 1 пипс и има комисиона от 10 долара на контракт
                          Нещо си се объркаал... На фючърсите няма никакви спредове. Там има само комисионни при сделка. Ако брокерът през който търгуваш валутни фючърси ти котира бид и аск то значи здраво те клатиииии...
                          Тук се изложи много;-)
                          Може и да си форекс майстор, ма фючърсите хич не ги вдяваш ;-)
                          И по какво съдиш, че не ги вдявам?!...
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • NYSERookie има ли тема някъде в този форум за валутните фючърси, че да се дообразовам и аз в тази насока? чисто технически въпроси ме интересуват...

                            или ако няма дали ще е удобно да те поразпитам някои неща, да видим дали си струва евентуално преминаване от ритейл форекс към фючърси? на лични например или нова тема да отворим...
                            trades better because of
                            [url=http://www.youtube.com/watch?v=K7cUP97Psyw]a-ha - crying in the rain[

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от limubai
                              Доста е объркано момчето, съмнява ме дали знае какво е фючърс
                              limubai- поредния широк специалист:-) и ренесансова личност
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от baro_sharo
                                смятам темата за приключена до момента в който твърдящите, че търгуват на междубанковия пазар многооооо дребни спекуланти не представят СМИСЛЕНО ДОКАЗАТЕЛСТВО (без картинки за оцветяване и бъртвежи) че поръчките им наистина са излязли от брокера им.
                                тука всички са на междубанковия бе баро :-)
                                нема лабаво :-)
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X