IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    аз пък бих се зарадвал и да се върнем на 300, за да донапълня СФТРД на 1,6лв
    Ех, балона се надува, надувайте момчета да стане на парчета ПУК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KFC1976 Разгледай мнение
      Според мен, ако можем да задържи позиция между 600 – 605 през новата седмица ще е добре.
      аз пък бих се зарадвал и да се върнем на 300, за да донапълня СФТРД на 1,6лв

      п.с. и БРЕФ на 30стинки, ех какви времена бяха
      Last edited by tony1975; 16.03.2014, 08:24.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
        време е да "опресниме"темата-задават се доста трудни и непредвидими сесии на БФБ....дали ще има ясно изразена корекция или временен спад тук...това е големият въпрос към днешна дата?!?
        Според мен, ако можем да задържи позиция между 600 – 605 през новата седмица ще е добре.

        Коментар


        • време е да "опресниме"темата-задават се доста трудни и непредвидими сесии на БФБ....дали ще има ясно изразена корекция или временен спад тук...това е големият въпрос към днешна дата?!?

          Коментар


          • Правилната икономическа политика - тази която следва правителството на Орешарски - е да се избягва капиталистическата формулировка "прекалено голям за да фалира"! И да се оставят шитовете да поемат към небитието от само себе си......
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Една позабравена тема

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Вероятно въздействат на някого с по слаба психика или малко опит , но това си е негов проблем. Въпросът че се прави в името на заяждането а не отварянето на очите .... това е дразнещо.
                Аз не някакви мажоритари или акции но не спамя по цял ден в темите посвете на тях , нямам комплекси за избиване
                Мен много повече ме дразнят тези които откровено манипулират за нагоре. Макар че и те не мисля че имат някакъв успех. Просто си прехвърлят някой горещ шит и чакат да видят къде ще остане

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Мислиш ли че мнения във форума въздействат на някого който си вярва какво прави. Аз не мисля. А тези които са на кантар, все едно дали защото ги гони страх или са решили че нещо или всичко трябва вече да пада - е те вече са продали в съзнанието си. Дори и някое негативно мнение да им повлияе то не им обръща мнението. Просто ускорява решението. Хората не могат да бъдат убедени в нещо за което сами не са узрели. Така че демонстрирания песимизъм единственото което може да постигне е да засили колебанието в колебаещите се, да засили песимизма на песимистите и да засили фанатизма на оптимистите. А всичко това води до повече емоции, повече емоции по динамична търговия. по динамична търговия по-добре за всички.

                  Разликата в очакванията прави пазара. Ако всички мислят еднакво имаме права линия. Трендовете се формират от постепенно натрупване на действия в една посока. Което пък означава постепенна промяна във възприемането. Песимистите стават колебаещи се, колебаещите се стават оптимисти, оптимистите стават колебаещи се. И пазара почва да се движи.
                  Вероятно въздействат на някого с по слаба психика или малко опит , но това си е негов проблем. Въпросът че се прави в името на заяждането а не отварянето на очите .... това е дразнещо.
                  Аз не някакви мажоритари или акции но не спамя по цял ден в темите посвете на тях , нямам комплекси за избиване
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Не съм казал че не трябва да има песимисти, а че не си уважават темата.
                    Тук е мястото да вадят аргументите , а ние да четем .......
                    Но явно идеята не е да се вадят аргументи а да се драчат с хорато по другите теми избивайки комплекси .....
                    Мислиш ли че мнения във форума въздействат на някого който си вярва какво прави. Аз не мисля. А тези които са на кантар, все едно дали защото ги гони страх или са решили че нещо или всичко трябва вече да пада - е те вече са продали в съзнанието си. Дори и някое негативно мнение да им повлияе то не им обръща мнението. Просто ускорява решението. Хората не могат да бъдат убедени в нещо за което сами не са узрели. Така че демонстрирания песимизъм единственото което може да постигне е да засили колебанието в колебаещите се, да засили песимизма на песимистите и да засили фанатизма на оптимистите. А всичко това води до повече емоции, повече емоции по динамична търговия. по динамична търговия по-добре за всички.

                    Разликата в очакванията прави пазара. Ако всички мислят еднакво имаме права линия. Трендовете се формират от постепенно натрупване на действия в една посока. Което пък означава постепенна промяна във възприемането. Песимистите стават колебаещи се, колебаещите се стават оптимисти, оптимистите стават колебаещи се. И пазара почва да се движи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Добре е да има песимисти. Единствената възможност пазарите да растят е ако има песимисти. Ако всички са оптимисти всичко ще се срути. Мисля че има изключително здрава логика в това, че когато всички мислят еднакво тренда се обръща.
                      Не съм казал че не трябва да има песимисти, а че не си уважават темата.
                      Тук е мястото да вадят аргументите , а ние да четем .......
                      Но явно идеята не е да се вадят аргументи а да се драчат с хорато по другите теми избивайки комплекси .....
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        В темата за Оптимизма на БФБ всички песимисти се чувстват длъжни да се изходят.
                        Дали пък оптимистите да не се преместим да пишем тук

                        В смисъл ще бъдем песимисти но с отрицателен знак
                        Добре е да има песимисти. Единствената възможност пазарите да растят е ако има песимисти. Ако всички са оптимисти всичко ще се срути. Мисля че има изключително здрава логика в това, че когато всички мислят еднакво тренда се обръща.

                        Коментар


                        • В темата за Оптимизма на БФБ всички песимисти се чувстват длъжни да се изходят.
                          Дали пък оптимистите да не се преместим да пишем тук

                          В смисъл ще бъдем песимисти но с отрицателен знак
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение

                            Попитайте го Керкенезов и това: "Интересно е как ликвидационната стойност на Химимпорт груп АД е само 52 млн. лв., ако дружеството е получило 96 млн. лв. от продажбата на дела си в Зърнени храни България АД? Продажбата на този дял и договорът за преобразуване са от един и същи ден - 31 август 2012 г."

                            От тази статия: http://www.investor.bg/novini-i-anal...270-lv,141900/
                            Докато съм писал и Симов регнал нов ник и коректно дал инфото за тимаджийското дьонме
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                              ....Наливат се пари и на БФБ.
                              Кога тва ?

                              От БФБ винаги са се точили лесни пари от мажоритари и "инсайдъри" - дори тимаджийското шефче ви го каза в прав текст, за последно преди няколко дни ....

                              Пък ако търсите дискусия заапочнете от въпросите:

                              1) Има ли ръст на цена над 100% ? Ако има - значи трябва да има и спад с над 100%

                              2) Незатворена загуба - загуба ли е ....или търпение му е майката ?
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Да това е интересно под една от статиите:

                                Попитайте го Керкенезов и това: "Интересно е как ликвидационната стойност на Химимпорт груп АД е само 52 млн. лв., ако дружеството е получило 96 млн. лв. от продажбата на дела си в Зърнени храни България АД? Продажбата на този дял и договорът за преобразуване са от един и същи ден - 31 август 2012 г."

                                От тази статия: http://www.investor.bg/novini-i-anal...270-lv,141900/

                                Коментар

                                Working...
                                X