IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На фона на толкова много проблеми (дългова криза, бюджетни дефицити, фискални пропасти, фалити и т.н.) световните индекси са на път да пробият исторически върхове. Всичко сочи натам. Но дали ще ги пробият? Аз стоя и гледам.

    А БФБ-то по-добре го отпишете. В трудни времена се видя кой е коректен и на кого може да разчиташ да си вложиш парите. Още се чудя как може да има хора да си мислят, че имат нещо общо с капиталов пазар търгувайки тук. Ала както писах преди 2 дни - тарикатите отново ще острижат овцете. Същите тези отпреди 5-6 години, със същите методи. А като гледам доста нови овце са се народили тук през последните 2-3 години..

    Коментар


    • Ако решите да си приказваме сериозно съм на линия. До тогава си я карайте на Оптимизъм.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
        За това трябва винаги да се помни златното правило..... Дават ли ти, взимай, гонят ли те - бягай
        Казват ти , за да има заплати-трябва яко бачкане. А не ти дават , като си раздават поръчките и милиардите. И да ти кажат - взимай тези един милион и действай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
          За това трябва винаги да се помни златното правило..... Дават ли ти, взимай, гонят ли те - бягай
          Лошото е , че никой не ти дава, а ти сам се включваш и ако си умен изкарваш някой лев, ако ли не си слагаш въжето с камък, като този от Созопол.

          Коментар


          • За това трябва винаги да се помни златното правило..... Дават ли ти, взимай, гонят ли те - бягай
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
              Че какво лошо има в горещите пари! Мен хич не ми парят. Ако искат, да заповядат всичките насам! Няма да ги върна...
              Така е. Апсолютно. Въпросът е да влезеш малко след тях и да излижеш преди или с тях

              Коментар


              • Че какво лошо има в горещите пари! Мен хич не ми парят. Ако искат, да заповядат всичките насам! Няма да ги върна...
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                  Единственото нещо, което е положително е, че вече сме в крак със световните пазари.
                  Наливат се пари и на БФБ.
                  Може и така да е...., аз не съм съгласен с което. Какво следва от това ако е така? Това са горещи пари, идват помпят и излизат. Нормално е, има ги навсякъде. Какво трябва да се направи? Промяна в данъчното законодателство - задължително!!! По всичките земни кълбета печалбата на местните е облагаема, а загубата се разсрочва.
                  Кога идват дългосрочните? Не знам Все още ги чакаме

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Ето къде да намерите предупреждения към инвеститорите!!!!

                    Можете да ги търсите по години

                    http://www.fsc.bg/Preduprejdeniya-ka...titorite-bg-76

                    И учете английски



                    Не е препоръкъ за търговия с артии. КФН вместо да се занимава с глупости да си оправи сайта
                    Това е защото не залагат на Български инвеститори. Имат доста за продажба на чужденци.

                    Коментар


                    • Единственото нещо, което е положително е, че вече сме в крак със световните пазари.
                      Наливат се пари и на БФБ.

                      Коментар


                      • Ето къде да намерите предупреждения към инвеститорите!!!!

                        Можете да ги търсите по години

                        http://www.fsc.bg/Preduprejdeniya-ka...titorite-bg-76

                        И учете английски



                        Не е препоръкъ за търговия с артии. КФН вместо да се занимава с глупости да си оправи сайта

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Тук, по-скоро говоря за оптимизъм/песимизъм за БФБ.

                          А, БФБ се движи без връзка с действителността, колкото и пишещите тук да се опитват да търсят такава.
                          .
                          Точно, на фундамента все толкова му се клатят краката. Няма никаква промяна към по-добро. Дори усещането ми за бъдещето му е по скоро гадно, отколкото розово.
                          Просто въпрос на пари и ликвидност на БФБ-то за мене. Появи се голям купувач, а преди бяха много продавачи.
                          Аз и затова макар напоследък да ми се изостри риск апетита и да увеличих някои позиции по които съм булиш все пак гледам да са под 28 % общо от портфейла и под 72% в адсиц и прив-ни нямам никакво намерение да падам квито и висини да гони кака ти Софка. Особено при готините дивиденти дето вървят напоследък на бФБ-то.....не бих захвърлил питомното в торбата та да гоня дивото из гората.
                          След още някоя друга годинка може и да стана по-рисков играч,ма засега -това е.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Каммен Разгледай мнение
                            Оптимист или песимист - как виждаш нещата в да речем , 5 годишен период?

                            Моето мнение е по-скоро песимистично.В частният сектор от 1990г.
                            Тук, по-скоро говоря за оптимизъм/песимизъм за БФБ.

                            А, БФБ се движи без връзка с действителността, колкото и пишещите тук да се опитват да търсят такава.

                            Като цяло, аз съм в частния сектор от същата година. Въпреки, че съм непоправим оптимист, ми е много тегаво в момента. Трета година работя на загуба за съжаление. Загуба в рамките на поносимото, но загуба. Тук навлизаме вече в тема за политика и е по-добре да спрем.

                            За моя бранш съм оптимист.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              ......
                              Сега, какво е положението??? С какво е по различно?
                              Според мен има някакво основание за оптимизъм.
                              Много са факторите, ако не ме домързи мога да ви трясна един ферман.
                              Какво обаче пречи на оптимизма???? Нищо не се е променило!!!! Просто нищо!
                              Оптимист или песимист - как виждаш нещата в да речем , 5 годишен период?

                              Моето мнение е по-скоро песимистично.В частният сектор от 1990г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Не, не говорим точно за липса на информация. Информация има достатъчно. Няма информация, къде да се търси информация, защо да се търси информация, кога да се търси информация и как да се търси информация. Няма информация и за това, Информацията която се предоставя достоверна ли е и когато липсва поради некадърност ли е или е скрита умишлено или е манипулирана.

                                Първи важен въпрос!!!
                                http://www.bse-sofia.bg/

                                Защо бе господа от борсата на заглавната ви страница има информация само за една година??????


                                Не е препоръка за търговия с артии. КаФеНе-то да спре да се занимава с глупости!

                                За мен това си е чиста липса на информация. Ако не си с рогата напред и не си търсиш информация(правата) ще те държат на каишка , като куче и ще те доят като крава.

                                Коментар

                                Working...
                                X