IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Киев обяви мобилизация

    http://www.novini.bg/news/184143-%D1...%D0%B0%29.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KFC1976 Разгледай мнение
      Ех, балона се надува, надувайте момчета да стане на парчета ПУК!
      нека да продават-аз ще купувам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Спартов - що стана с твойте облози за софка 100 и злато 5-10К ?
        За Софка - целта 100 винаги е била реална с оглед членството ни (отново ) в Тристранния пакт (ЕС на Германия) и все по-деструктивната политика на Отечествения фронт (герп).

        А за златото - все още можеш да купиш евтино,стига да си достатъчно предвидлив!
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          ...Ти си писан за в рая! - Елин Пелин .....
          Спартов - що стана с твойте облози за софка 100 и злато 5-10К ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maximilian Разгледай мнение
            100 % съм в акции. Не мисля да продавам, ..
            ...Ти си писан за в рая! - Елин Пелин .....
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • 100 % съм в акции. Не мисля да продавам, защото при спад от 5-8% не си струва въртенето. Е, при големите амплитуди на Хима има възможности, но аз не съм пред компа през повечето време от сесията и поръчките ми са през инвест. посредник, така че нямам възможност за реакция. Но също допускам 1-2 дена да има спад и се чудя откъде да взема пари!
              Не е препоръка!

              Коментар


              • Щом кеша е в инвеститорите и фондовете,а акциите в мажовците предстои
                да гледаме смяна на кутиите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                  Пълно е с кеш, няма как да стане. )
                  Може да съм сбъркал, не съм профи, но си взех парата, а сега ще мога и да си наредя на ново поетфейла
                  Надявам се да се окажа прав...
                  ПС. Не съм песимист, в бичи пазар сме, но с тази Украйна има предпоставка за чаканата корекция

                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Аз продадох в петък, малка риба съм взех си профита пък утре ще го мислим, но смятам, че утре ще сме надолу, а до края на седмицата нещата ще се нормализират в Петък Софка ще е около 585.
                    Не е препоръка, само размисли
                    Пълно е с кеш, няма как да стане. )

                    Коментар


                    • На купилите честито,на продалите ще купуват скъпо,може да се окаже голяма
                      врътка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Нали говорят,че БФБ ще я продават.Имам едно подозрение,че този който иска
                        да я купи си купи евтини акции в петък.
                        Това какво общо има?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                          Още утре сме на плюс, днес всичко ще мине мирно и спокойно, утре ще се услушват малко и по старо му. В петък масово са продавали дребни и малки рибки ) където питах все едно и също ) тази тема просто не е актуална.
                          Аз продадох в петък, малка риба съм взех си профита пък утре ще го мислим, но смятам, че утре ще сме надолу, а до края на седмицата нещата ще се нормализират в Петък Софка ще е около 585.
                          Не е препоръка, само размисли

                          Коментар


                          • Нали говорят,че БФБ ще я продават.Имам едно подозрение,че този който иска
                            да я купи си купи евтини акции в петък.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KFC1976 Разгледай мнение
                              Според мен, ако можем да задържи позиция между 600 – 605 през новата седмица ще е добре.
                              Още утре сме на плюс, днес всичко ще мине мирно и спокойно, утре ще се услушват малко и по старо му. В петък масово са продавали дребни и малки рибки ) където питах все едно и също ) тази тема просто не е актуална.

                              Коментар


                              • Твърде рано е за песимизъм.Повече от половината акции имат още какво да
                                покажат.Балончето е малко ,няма какво да се изпусне,камо ли да се пръсне.

                                Коментар

                                Working...
                                X