IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хе-хе - големи глупаци са т.нар.инфеститори на бфб .Ако инфото се потвърди ще се окаже че нашенските са единствените в света които не се интересуват бичи тренд :

    Силно търсене на акциите на "Магистрала Банкя" АД
    Цената на акциите на "Магистрала Банкя" АД се покачва до 28 лв. в следобедната търговия, коментираха за "Банкеръ" водещи анализатори на борсата. Последните актуални данни за цените на акциите на фирмите износители за Брюксел показват, че ценните книжа на експортно ориентираната компания "Червена роза" бележат лек ръст и към 16 ч. се търгуват за 22 лв. и 60 ст....................
    Изобщо ръст всякакъв забравете освен ако не става дума за търговия с череши!
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vatla Разгледай мнение
      " ДОЙДЕ ЛИ МАЙ - ВСИЧКО ПРОДАЙ "
      тази тема нещо се забрави !!!
      Ааааааа не се е забравила.Почва да излиза на преден план и скоро ще стане актуална .

      Коментар


      • " ДОЙДЕ ЛИ МАЙ - ВСИЧКО ПРОДАЙ "
        тази тема нещо се забрави !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          Как сте гемиджиите? Нещо много ви се клатят шлюпките
          Това е от попътния вятър !

          Коментар


          • Как сте гемиджиите? Нещо много ви се клатят шлюпките
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ripwalk Разгледай мнение
              От понеделник влизам и усещам как ще се набълбукам след тези силни месеци на бфб
              Ако си фен на Томов винаги можеш да спечелиш и съответно да загубиш, без значение къде се намира пазара )

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ripwalk Разгледай мнение
                От понеделник влизам и усещам как ще се набълбукам след тези силни месеци на бфб
                Ми не влизай тогава, помисли и за другите

                2007 имаше такива постове и се оказаха доста пророчески

                Коментар


                • От понеделник влизам и усещам как ще се набълбукам след тези силни месеци на бфб

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Самонадеяността никога не води до добро......

                    Жалко че не може се шорти на бфб, човек много добри пари може да изкара.
                    Що така ... - ШОРТИ СЕ !- - поискай от посредника си ,и ще Ти бъде дадено
                    на воля да се облекчиш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                      тази тема започва да губи давност...та последни коментари по нея моля
                      Самонадеяността никога не води до добро.
                      Не мисли че си голям оракул и по голям от пазара,никога не се знае знае ли се
                      Може да стане много по скоро актуална темата отколкото ти си представяш.
                      Аз съм кратко/средносрочно оптимист и средно/дългосрочно песимист за бфб.
                      На всеки твой бичи аргумент мога да ти изкарам поне 3 мечи.

                      Не съм в кеш, а съм изцяло инвестиран на бфб, главно за текущ доход в хим.прив., атера, бреф и жабоци, ала купувани на доста по ниски от настоящите цени. Инак по никакъв начин не ми излизат сметките с риск/профита при настоящия пазар.
                      57% от портфейла ми е тук, 43% навън.
                      Другата година съотношението ми нисе/бфб най вероятно ще е поне 2:1.

                      Жалко че не може се шорти на бфб, човек много добри пари може да изкара.
                      Last edited by pipbel; 29.03.2014, 15:34.

                      Коментар


                      • тази тема започва да губи давност...та последни коментари по нея моля

                        Коментар


                        • Когато Украйна воюва с Русия резултата е че ще се говори вече за 3 -дневната война а не за 6-дневната такава.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                            На бфб сега са най-преебаните мечки, кофти е нали, да си зад борда
                            по CNN съобщиха че мечките тази година няма да се събуждат от зимен сън,учените са обезпокоени от това явление и търсят различни емперични обяснения за природня феномен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                              Киев обяви мобилизация

                              http://www.novini.bg/news/184143-%D1...%D0%B0%29.html
                              На бфб сега са най-преебаните мечки, кофти е нали, да си зад борда
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                                Киев обяви мобилизация

                                http://www.novini.bg/news/184143-%D1...%D0%B0%29.html
                                Ако им раздадат по една лопата вместо автомат ще има по-голяма полза за Украйна.
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X