IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
              Компаниите с високи дивиденти – възможност за дългосрочните инвеститори

              http://www.infostock.bg/infostock/co.../details/33275


              Представените на БФБ по-ликвидни промишлени предприятия се представят добре


              http://www.infostock.bg/infostock/co.../details/33244


              Ако нещо не ти е ясно по коефициентите....питай....ще ти се разясни...Ама спри да пишеш глупости....Излагаш се бе Пич
              Щом искаш да си вярваш, че всичко е Ок дорбе

              Аз пък си оставам песимист

              Разбира се всички акции не могат да се поставят под един и същ знаменател.

              Аз казвам, че почти всички дружества пострадаха от световната криза и от управлението на Борисов и продължават да страдат.

              Изключение прави Си БАнк която е с още по големи печалби от както е Борисов на власт.

              В момента на борсата за мен преобладават надценените дружества колкото и невероятно да звучи.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                19.11.2011Броят на фирмите пред фалит нараснал двойно
                http://www.btv.bg/news/ikonomika-biz...al_dvoyno.html
                Двойно повече фирми са изпаднали в технически фалит тази година в сравнение с миналата. В търговския регистър към средата на ноември има вписани над 400 предприятия в несъстоятелност срещу 200 за миналата година.

                Момче умират нещата умират И аз бих искал да съм настроен положително но това като цяло за борсата е малко вероятно.
                Компаниите с високи дивиденти – възможност за дългосрочните инвеститори

                http://www.infostock.bg/infostock/co.../details/33275


                Представените на БФБ по-ликвидни промишлени предприятия се представят добре


                http://www.infostock.bg/infostock/co.../details/33244


                Ако нещо не ти е ясно по коефициентите....питай....ще ти се разясни...Ама спри да пишеш глупости....Излагаш се бе Пич

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение


                  Баси якия арбитраж . И в крайна сметка кво се получава ? Обгазен паток ли, или бастисан химик ....

                  ПС : Тез артии не бяха ли свежи и чисти кат утринна роса ?
                  Така е, полковник ! Едните артии са чисти като роса, а другите може би да се стремят към съвършената чистота. Следователно, някъде по средата може да се срещнат ! Неочаквано !! След това, може да изникне и шанса за... "баси и якия арбитраж" !
                  Всичко е възмoжно, както отбеляза и Симов.
                  Стремим се обаче, винаги, при всеки невероятен сценарий (осъществим с някаква бегла вероятност ), да подчертаваме изрично, че - ТОВА НЕ Е ПРЕПОРЪКА !
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                      Е кажи поне една фалирала фирма ,бе пич....

                      Абе стига общи приказки....говори с числа....Тук сме финансов форум...

                      а това...болднатото....не у разбрах смисала
                      19.11.2011Броят на фирмите пред фалит нараснал двойно
                      http://www.btv.bg/news/ikonomika-biz...al_dvoyno.html
                      Двойно повече фирми са изпаднали в технически фалит тази година в сравнение с миналата. В търговския регистър към средата на ноември има вписани над 400 предприятия в несъстоятелност срещу 200 за миналата година.

                      Момче умират нещата умират И аз бих искал да съм настроен положително но това като цяло за борсата е малко вероятно.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Момче не виждаш ли, че всичко умира

                        За това основно може да се благодари на Борисов.

                        Борисов скапа целия кръговрат на парите с не разплащането си от което се стигна до пълен бум на фалити на фирми. Като единя не плати няма и за другия а от там няма пари и за покупка на стоките на дружествата.

                        С две думи положението е трагично.

                        Сори ама не съм оптимистично настроен за борсата като цяло.
                        Е кажи поне една фалирала фирма ,бе пич....

                        Абе стига общи приказки....говори с числа....Тук сме финансов форум...

                        а това...болднатото....не у разбрах смисала

                        Коментар


                        • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Явноотборът на песимистите...начело с ГЕНЕРАЛА...Сте меко казано...слабоинформирани....


                            ....и сколко викаш им е паднала печалбата на дружествата....и с колко продажбите....и с колко са намаляли активите им...хайде кажи някое число...


                            ....а съвет....сравни го всичко това с цените на акциите им....през 2007 и сега...

                            Викаш тогава е било по-добре да купуваме...Защото компаниите са били по-добре:0

                            Баси малоумниците....Ккавито ни инвеститорите....такава ни и борсата
                            Момче не виждаш ли, че всичко умира

                            За това основно може да се благодари на Борисов.

                            Борисов скапа целия кръговрат на парите с не разплащането си от което се стигна до пълен бум на фалити на фирми. Като единя не плати няма и за другия а от там няма пари и за покупка на стоките на дружествата.

                            С две думи положението е трагично.

                            Сори ама не съм оптимистично настроен за борсата като цяло.
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                              Ми за мен още като се почне от Борсовата акция която е надценена та се свърши до един куп други все убави акции. Цифри няма да пиша за да не им настръхне косата на хората.

                              Начи не стига, че през 2008-ма световната криза започна да ни мачка ами и през 2009-та дойде Борисов да довърши започнатото от световната криза.

                              Дружествата си бяха горе долу добре през 2007-ма. Сега повечето не са добре, трупат заеми и печалбите им дори когато ги има са много съмнителни, защото лесно може да се правят номера с баланса и да се изкара на печалба с някоя друга продажба на активи или някой номер с изменението на запасите в разходната част на баланса за приходите и разходите.

                              С две думи положението е трагично.
                              Явноотборът на песимистите...начело с ГЕНЕРАЛА...Сте меко казано...слабоинформирани....


                              ....и сколко викаш им е паднала печалбата на дружествата....и с колко продажбите....и с колко са намаляли активите им...хайде кажи някое число...


                              ....а съвет....сравни го всичко това с цените на акциите им....през 2007 и сега...

                              Викаш тогава е било по-добре да купуваме...Защото компаниите са били по-добре:0

                              Баси малоумниците....Ккавито ни инвеститорите....такава ни и борсата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                                И коя според теб е надценена....и защо...Ама ако може с имена и цифри....

                                Ама съм сигурен ,че и ти няма да отговориш..Знам,че не ти се пие КаФеНце.....
                                Ми за мен още като се почне от Борсовата акция която е надценена та се свърши до един куп други все убави акции. Цифри няма да пиша за да не им настръхне косата на хората.

                                Начи не стига, че през 2008-ма световната криза започна да ни мачка ами и през 2009-та дойде Борисов да довърши започнатото от световната криза.

                                Дружествата си бяха горе долу добре през 2007-ма. Сега повечето не са добре, трупат заеми и печалбите им дори когато ги има са много съмнителни, защото лесно може да се правят номера с баланса и да се изкара на печалба с някоя друга продажба на активи или някой номер с изменението на запасите в разходната част на баланса за приходите и разходите.

                                С две думи положението е трагично.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X