IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Симов, и на мен ми се струва, че едно ходене до 200 за индекса, няма да изненада почти никой, а това може да означава и че патките и химко може да се стабилизират на сходна цена , т.е. 1 патка = 1 химко. Дори и тогава патката ще е под въпрос, защото при патката има избълвани 2,5 пъти повече артии от химко. т.е. евентуална натурална размяна на 1 химко за 1 патка ще е невъзможна след обмяната на първите 13 милиони артии Може би и курса би трябвало да падне при такъв хипотетичен случай Не е препоръка
    Може би Може би, неведоми са пътищата господни.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
      Не искам да ви плаша но моето мнение е, че съвсем реално много от акциите на БФБ са надценени в момента

      Това, че някога са били на толкова и толкова нищо не значи, защото нещата не са толкова прости при оценяването.

      И коя според теб е надценена....и защо...Ама ако може с имена и цифри....

      Ама съм сигурен ,че и ти няма да отговориш..Знам,че не ти се пие КаФеНце.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        .... при патката има избълвани 2,5 пъти повече артии от химко. т.е. евентуална натурална размяна на 1 химко за 1 патка ще е невъзможна след обмяната на първите 13 милиони артии Може би и курса би трябвало да падне при такъв хипотетичен случай Не е препоръка


        Баси якия арбитраж . И в крайна сметка кво се получава ? Обгазен паток ли, или бастисан химик ....

        ПС : Тез артии не бяха ли свежи и чисти кат утринна роса ?
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
          Не искам да ви плаша но моето мнение е, че съвсем реално много от акциите на БФБ са надценени в момента

          Това, че някога са били на толкова и толкова нищо не значи, защото нещата не са толкова прости при оценяването.
          Симов, и на мен ми се струва, че едно ходене до 200 за индекса, няма да изненада почти никой, а това може да означава и че патките и химко може да се стабилизират на сходна цена , т.е. 1 патка = 1 химко. Дори и тогава патката ще е под въпрос, защото при патката има избълвани 2,5 пъти повече артии от химко. т.е. евентуална натурална размяна на 1 химко за 1 патка ще е невъзможна след обмяната на първите 13 милиони артии Може би и курса би трябвало да падне при такъв хипотетичен случай Не е препоръка
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Не искам да ви плаша но моето мнение е, че съвсем реално много от акциите на БФБ са надценени в момента

            Това, че някога са били на толкова и толкова нищо не значи, защото нещата не са толкова прости при оценяването.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Хубавото е ,че днес оборота е само 10 700 000 плюс дребни.

              Коментар


              • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                  Ай стига бе ! Верно ли ?
                  ха-ха, не можеш да повярваш, нали?
                  При теб винаги е удоволствие

                  Ебати явния гей си! Нямаш никъв свян!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                    Да май не се изразих точно >>> по скоро е анално изнасилване и удоволствие няма да има
                    Ай стига бе ! Верно ли ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      A кoга идва удоволствието ?!
                      Да май не се изразих точно >>> по скоро е анално изнасилване и удоволствие няма да има
                      Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                        Аз пък си мисля че търговията на БФБ последните месеци много прилича на аналната любов - В началото е трудно,бавно и болезнено поради физическата структура на пениса докато накрая идва ред на примирението
                        A кoга идва удоволствието ?!
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Много хубаво и плавно полягаме. Лежерна работа. Така някак си не боли Евалата на индекса
                          Аз пък си мисля че търговията на БФБ последните месеци много прилича на аналната любов - В началото е трудно,бавно и болезнено поради физическата структура на пениса докато накрая идва ред на примирението
                          Last edited by Ебльо Еблев; 29.11.2011, 14:00.
                          Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                            Май си влезнал в *ензис.........на всякъде жлъч от теб.....
                            Не съм влезнал бе хане. Излезнал съм Затова ми е толкова готино
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Май няма да има шус За кога си го предвидил ?
                              Ми то още няма сняг. Чакай само да завали, да понатрупа малко, да утъпкат пистите и глей к'ъв гигантски слалом ще наблюдаваме януари и февруари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                                Що така бавно пада Софиксо ? Някой има ли свесно обяснение ?
                                Дянков е виновен с култовото си интервю
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X