IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Викаш да търгуваме по-малко и по отговорно
    Ще ставаме по-дългосрочни май.

    То и без това както вървят нещата друг начин няма, засега...
    Аз вече съм се разпродал и съм се прибрал в кръгова отбрана в 5 акции само.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      ЕП е приел решение за облагане търговията с акции с 0.1%
      Честито
      Споко бе.....
      0.1% няма да ни обърка сметките....Това сме го коментирали отдавна в темата....
      0.5 % да беше по-добре..
      Ще намалеят кухите прехвърляния от един джоб в друг....Мажовците от ХИМ, ЕУБГ, Старопланинци и какви ли не други ..... ще се замислят.....
      0.1%... ние се надаме на 100% и нагоре......

      Коментар


      • ЕП е приел решение за облагане търговията с акции с 0.1%
        Честито

        То може ли ние да сме някъде и то да не се сговняса .... ма тоя път много по рано от предвижданията и на най-големите песимисти б..е мамата и на ЕС

        Коментар


        • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Междо другото удря град в момента и ни напълни целия балкон с ледени топчета.

            Големината на града е колкото лешници и не спира и не спира и не спира и не спира и засилва и засилва.

            Вече целия под на балкона стана бял.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар




            • Тази картинка вчера я бях предвидил да я постна за днес и без труса.

              За сега нямам подходяща картинка в случай на война с Иран от утре но се надявам все нещо да се намери.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Само такова раздрусване може да събуди борсата ни.....
                Да я събуди едва ли, по скоро пак да спре.
                Преди кака Пена беше се оплела в кабелите, сега имат официално извинение с труса.

                Коментар


                • Само такова раздрусване може да събуди борсата ни.....

                  Коментар


                  • Треперете. Два силни Труса в София. Това е предзнаменование.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Днес влизам в централния офис на Райфата в Стара загора и викам: "Интересуват ме взаимните фондове на РАМ". Една минута шушукане между две служителки на фронт деск-а," Идете ей там при онзи колега, той е за корпоративни клиенти", отивам там и пак мигане и съветване с колегите:"Вие за фонд защитен капитал ли питате?", "Не викам интересуват ме фондовете инвестиращи в акции", Голема паника настана, пратиха ме най-в дъното в уединен кабинет с една мнооого лъскава кака. "Здравейте аз обслужвам ВИП клиенти и ФЛ със заплати над 2 500лв", казвам от какво се интересувам, отсрещната страна ми отговори"Вие сигурен ли сте? Поглеждали ли сте доходността на нашите фондове последните дни - те само губят пари?!?! Последните години никой не идва да купува!?!?" Зададох си въпроса(имат разминаване между таксата за УД на сайта е 0,75%, а в брошурата е 2,3%). Звъняхме до София говорихме със шефове, абе страшна работа!!! Естествено че излезе второто, но доста се позабавлявах, така и така шефовете ме бяха пуснали по банки - развеселих се!

                      Успех на песимиста Симов
                      Last edited by tony1975; 21.05.2012, 19:18.

                      Коментар


                      • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Mного яко!!!



                          Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                          Много е свежо
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Навън е мазало, да видим БФБ.
                            Какво да видиш, и тука такова, само че по малко, понеже мазалото ни продължава вече година
                            Вече се е казвало, след 2009 нашата калпава борса ( барабар с всички кусури) със сигурност е по интелигентна от другите и вижда по надалеч
                            Навън предвиждам цяло лято на приливи и отливи да е така, тука най много още 10%да паднем докъм Софикс 275-80.
                            Веднъж Хима да стигне номинал, Фармата - двойка, а МЦХ да удари 6-та - и ще обърнем тренда - споко
                            Наесен с песен дет се вика.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                              Много е свежо
                              There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                              Коментар


                              • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X