IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
    Днес странно никой не подкрепи Sofka и втори ден затваря под 300.Кофти седмица ни чака.
    това е бял кахър ........................... я гле'й к'ви неща стават по света

    акциите на Facebook рухнаха до $29 -> Марк Зукърбърг отпадна от Топ 40 на най-богатите

    компанията поевтиня с $25 млрд. след старта на IPO-то - За 11 дни шефът на Facebook е "обеднял" с 1,5 млрд. долара

    да не се жени човек
    вари я, печи я, сливата си остава слива - народна мъдрост

    Коментар


    • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
      Днес странно никой не подкрепи Sofka и втори ден затваря под 300.Кофти седмица ни чака.
      Я пак провери.
      И монбата подпряха и Хима с по 5 бройки и от двата тертипа. Не се кахъри, има си ММ кои да се грижи. Ама пак не стигна да прехвърлим 300.
      Туй ще е тя оттук нататък, и не само седмица а и месеци.....
      И не е задължително да е зле ако Софикс удари 270-80.
      Само да е плавно, та кротичко и малко по малко да си пълним цяло лято.
      За наесен съм планирал поне двойно по-голяма експозиция да имам на БФБ.

      ПС Тоя пост можеше и при оптимизма да е..

      Коментар


      • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Днес странно никой не подкрепи Sofka и втори ден затваря под 300.Кофти седмица ни чака.

          Коментар


          • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • msimov,

              последната картинка отговаря за 2008-а година .
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Симов, спри се бе, изброи половината пазар.
                  И как пък 1 свястна не нацели.
                  Страшен си
                  Старая се но наистина е по-добре да се спра преди да съм ги изредил почти всичките или едно 90%. Изключения винаги има ама са едва едно 10%.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • Симов, спри се бе, изброи половината пазар.
                    И как пък 1 свястна не нацели.
                    Страшен си

                    Коментар


                    • Ако сте любители на напрежението и силните усещания то ОЦК, Химко, Мостстрой и Холдинг Пътища Ад са за вас.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Можете да се пробвате и в Аромата там не знам как се развиха нещата но още помня цирка как я спряха от търговия и какви щуротии имаше и запори между основните собсственици.

                        Във Фазерлес.

                        Във Албена

                        Във Катекс

                        И в Петрол също.

                        Толкова много избор.
                        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Еларгата я пусне кръв до 2 лева тая година я не.

                          Булгартабака доста се качи. Плевен БТ където има търгово никой няма да продаде на 21, че да продадете вие на 23лева на търговото. Шумен табак Ад където ще гласуват разпродаване на активите и може да се вземе нещо пък няма оферти продава. София БТ и Благоевград БТ са по-големи дружества и може и да не прояви интерес основния собственик да ги изкупува както при Плевен бт.

                          Индустриален Холдинг България АД продал нещо ама си има проблеми с корабостроителницата която е основното му дъщерно дружество.

                          БТС му умре продажбата нова след 2 години.;

                          Софармата си има проблеми тъй, че може и да се качи ама е май е по-вероятно без промяна или дори надоле а тръгне ли надоле туку си и остане там.

                          Акциите на ТИМ групата не ги коментирам твърде сложни са за мен който ще да се занимава с тях.

                          Може да отидете при Бедо и Гекко в Синергона да се пробвате късмета там.

                          Както и да се пробвате в някоя банка Дето дори аз не съм толкова луд да си навра парите в банкова акция.

                          Може да се пробвате и в някой Адсиц ама май като Еларгата трудно се намират.

                          Може да се пробвате и в някое дружество от БГ40 или БГ30 ама честно с ръка на сърцето направете една проверка колко са правели печалба 2007-ма дружества и колко е сега.

                          Можете да се пробвате да спечелите в ОЦК АД ама не ви го препоръчвам.

                          Химснаб, Енергони и там можете да се пробвате.

                          Забравих, че можете да се пробвате и в Трейсето туку са калкулирали поне 1 милион печалба на договор от 100 милиона.

                          Та те си се водят стотици регистрирани дружества на борсата ни но реално основно търгуваните са около 40.

                          Който иска да си е оптимист.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            5 може станат след дивидентите като пропаднат здраво, зависи къде ще се включа на дъната.
                            Засега 2 ми стигат. Плюс 3-те най добри и потенциално най профитни компании на БФБ, а и където съм влизал най ниско.
                            И кеш - ще трябва доста пазара като отлепи,въпроса е кога....
                            А междувременно ще си поиграя залагайки малки капанчета тук таме, пък квото се улови-улови.
                            Лятото е за почивка
                            Успех!

                            Коментар


                            • 5 може станат след дивидентите като пропаднат здраво, зависи къде ще се включа на дъната.
                              Засега 2 ми стигат. Плюс 3-те най добри и потенциално най профитни компании на БФБ, а и където съм влизал най ниско.
                              И кеш - ще трябва доста пазара като отлепи,въпроса е кога....
                              А междувременно ще си поиграя залагайки малки капанчета тук таме, пък квото се улови-улови.
                              Лятото е за почивка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Викаш да търгуваме по-малко и по отговорно
                                Ще ставаме по-дългосрочни май.

                                То и без това както вървят нещата друг начин няма, засега...
                                Аз вече съм се разпродал и съм се прибрал в кръгова отбрана в 5 акции само.
                                Само 5 - АДСИЦ-и ли си избрал?

                                Коментар

                                Working...
                                X