IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Етропал АД - Етрополе (5EO / ETR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • докато не видим отчетите не знам какво правим, но продалия на 2 и малко ако не влезе после пак ..има голям шанс да се хапе от яд след година

    не е препоръка , а лично мнение
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram
      Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
      Кой лапна тук да си признае.Добре му дойдоха тия бройчици на 2 лв
      мижава работа 400 бройки...наредихме се сега ама не пускат. тва като социализма едно време който свари да превари ще яде банани по коледа.


      Абе от време на време някой разтоварва и сигурно се буха в Цкб за големи надежди . Интересно ми е защо днес няма мераклии да купуват там.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
        Кой лапна тук да си признае.Добре му дойдоха тия бройчици на 2 лв
        мижава работа 400 бройки...наредихме се сега ама не пускат. тва като социализма едно време който свари да превари ще яде банани по коледа.

        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Кой лапна тук да си признае.Добре му дойдоха тия бройчици на 2 лв

          Коментар


          • re

            Не си сам, bertram.

            Коментар


            • само аз ли кълва тук ...
              лошо няма днес продавача ме зарадва, но не на 100%

              успех

              ПС а като си спомня как началото на 2008 купувахме пиб на 10лв, защото уж имало интерес да я купят за много по-висока цена...
              а тук явно си го казаха на срещата - търсим купувач на добра цена...сега седя и смятам коя цена е добра и както и да го смятам е над текущата....

              не е препоръка за покупки или продабжи на акции от дружеството
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Хайде вече ги пускайте отчетите - да видим излъскваме ли дружеството да блесне пред потенциалните купувачи.

                Тука е спретнато и подредено предприятие не знам защо се чака до последно с този отчет...да не би пък да е умишлено.

                успех на мажоритаря тук и на нас покрай него

                не е препоръка за покупка или продажба
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от luckyboy
                  ама и теб те сърбят нещо ръцете, нали си чакаш корекцията


                  Е то всеки играч го сърбят ръцете ма добрия е този дет мой да чака

                  Коментар


                  • ама и теб те сърбят нещо ръцете, нали си чакаш корекцията

                    Коментар


                    • Аз днес лапнах малко тука па не знам времетто ша каже дъл съм бил прав

                      Коментар


                      • 3.10 малко ми се струва ..да не е в евро..
                        успех
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • ще поясня, че това е цената която са търсили те, но никои не е искал да го купи на такава цена пролетта. 2010 може да търсят повече. успех

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 1anti
                            Първоначално изпратено от bertram
                            каква цена на акция му търсят , че така се ослушват потенциалните купувачи..
                            някакви предположения?
                            3.10 - но няма желаещи. поне такава е цената която казали на предното ос. не е препоръка за покупко/продажби
                            8-| 3.10... едва ли холдинга ще се навият на такава цена ако не са много закъсали за кеш[/img]
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram
                              каква цена на акция му търсят , че така се ослушват потенциалните купувачи..
                              някакви предположения?
                              3.10 - но няма желаещи. поне такава е цената която казали на предното ос. не е препоръка за покупко/продажби

                              Коментар


                              • Това, което Еврохолдците трябва да направят, за да му стане на Етропал цената 4 лева за акция, е да намалят оборотния капитал до около 30-40% от продажбите и да му увеличат EBITDA маржа на 20%. Убеден съм, че и двете могат да станат.

                                Ако Етропал покаже това, то дори и при мижав ръст на продажбите в следващите 5 години, сегашната цена ще бъде 4 лева.

                                Поне така смятам аз.

                                Страх ме е от КФН, иначе щях да пейстна тука ДСФ-а да напрайм дискусията още по интересна.

                                Не е препоръка, имам акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X